מה הייתם עושים?....

aשרון

New member
מה הייתם עושים?....

משהו שנתקלתי בו ואני חושב שזה יכול להיות נושא שיחה מעניין כאן בפורום.

הבחור כותב כך:
היום נסעתי עם אחותי ואבא שלי ואני נהגתי, עמדתי ברמזור ומישהו נכנס בנו מאחורה.

יצאתי אל הבן אדם ואבא שלי יצא והתחיל לצעוק עליו, צעקתי לאבא שלי "תשתוק מה אתה עליו?"
הבן אדם יצא מהרכב אמר לי "אני מצטער זה עניין של שנייה שלא שמתי לב, בו נעצור במקום נורמלי ולא באמצע הכביש".

עצרנו בתחנת אוטובוס ובדרך לתחנה אבא שלי צעק עלי "אל תצעק עלי בחיים ליד אנשים".
אמרתי לו "אבא אתה צועק על בן אדם בלי סיבה" והוא אמר לי "הוא נכנס לי באוטו" , אמרתי לו "תדבר עם הבן אדם, זה לא שהוא עשה את זה בכוונה".

בסופו של דבר החלפנו פרטים ונפרדנו בטוב וכל הדרך הביתה אני ואבא שלי התווכחנו על המקרה..

אני חייב לציין:
שהכוונה שלי לא הייתה להשפיל את אבא שלי, אלא לרסן את המצב ולהגיע לשיחה מכובדת ומכבדת.

מה אתם הייתם עושים במקומי?
מה דעתכם על ההתנהגות שלי ושל אבא שלי?

Acoustic 3

New member
לא הייתי צועק על אבא שלי ליד אנשים

קודם כל, אני לא צועק על אבא שלי בכלל, קל וחומר ליד אנשים.
&nbsp
אבל בנושא הזה: עדיף היה להגיד לאבא שהנהג הפוגע לא התכוון ושלפחות זו תאונה קטנה ושכולם בסדר.
&nbsp
הדרך הכי גרועה להרגיע את הרוחות היא לצעוק גם, והדרך הכי טובה ללמד איך לנהוג במצב הזה (ובכללי גם נימוסים והליכות) היא לנהוג בעצמך.

aשרון

New member
היי אוויר,

אני לא ממש מבין את התגובה שלך, תוכל להסביר/לפרט..

חוץ מזה, טוב לראות אותך שוב בפורום

Acoustic 3

New member
היית צריך לכתוב "כן" במקום Y.. וידעתי שתסכים איתי

לכן לא טרחתי אפילו להגיד לך לקרוא

aשרון

New member
אני רשמתי לו את זה בתגובות..

עשית מה שראית לנכון באותו הרגע, ולדעתי עשית נכון שעצרת את אבא שלך מלהמשיך להתעצבן. כי אם לא, זה היה יכול להיגמר אחרת לגמרי. זה לא שאתה לא מכבד את אבא שלך, אלא להפך, עזרת לו לשמור על כבודו ועל התנהגות בסיסית בין אדם לחברו.

שאול 11

New member
אני בחיים לא צעקתי על אבא

שלי ליד אנשים. הוא דווקא כן צעק עליי. אבל הוא היה פרימיטיב, מאלה שחשבו שיש להם את כל השכל בראש, וכולם חייבים להתנהג לפי הרצון שלהם.
ושלום לכם. הוא גם גירש אותי מהבית לפני המון שנים כשלמד לדעת שאני הומו. הלכתי להלוויה שלו.

למעלה