מה הייתם/ן מעדיפים/ות?

omni4

New member
מה הייתם/ן מעדיפים/ות?

מה הייתם/ן מעדיפים/ות לצאת עם מישהו שלומד/ת באוניברסיטה או מכללה? אנא השיבו ברצינות ולא סתם לעשות צחוק, חשוב לי הנושא.

the match maker

New member
אני לא מאמין...

שאני אפילו מגיב לכזו שאלה... טוב, זה רק בגלל שקניתי לעצמי מעיל חדש, אז אני במצב רוח טוב היום. מה זה?!?!? התחרפנת?!??! מה זה משנה לי, אם היא לומדת באוניברסיטה או במכללה?!!? אם היא לומדת משפטים, כלכלה, מדעי הגרעין או ההסטוריה של יפן?!?! זו בין השאלות השטחיות ביותר ששמעתי בחיי, צריך לתבוע אותך על עוגמת נפש, ולשלוח אותך לפינה. ואם זה למטרת סקר, אז גם כאן, זו שאלה טפשית וחסרת הגיון. סליחה על הבוטות. מה, משהו שלומד במכללה הוא פחות איכותי? משהו שלומד באונ' הוא יותר סנוב? לאיפה הגענו? זה כמו שאני אשפוט משהי ע"ס סנטימטר מיותר בגובה, ק"ג עודף במשקל, איפה היא למדה בתיכון, והרשימה עוד ארוכה. בקיצור - עזוב/י אותנו באמא שלך...

yuli c

New member
../images/Emo45.gif

גם אני לא הבנתי למה זה עקרוני, מבחינתי כל עוד הבן זוג שלי לומד תחום שמעניין אותו והוא שלם עם הבחירה שלו זה מה שחשוב.

omni4

New member
את היית יוצאת?

את היית יוצאת עם מישהו שלומד במכללה ולא משנה באיזה מכללה?

yuli c

New member
למה לא?

אני לא בוחרת בן זוג לפי ממוצע הציונים והפסיכומטרי שלו, מה שחשוב לי זה שהוא יהיה אינטיליגנט בעיני ואני אמצא איתו שפה משותפת. יש אנשים למשל שלא לומדים במוסד מסויים אבל קוראים הרבה ויש להם ידע גדול ככה שבאופן אישי זה שמישהו לומד באוניברסיטה מסויימת או במכללה מסויימת לא הופך אותו אוטומטית ליותר חכם. כמו שכבר אמרתי, העניין הזה לא נראה לי עקרוני, כל עוד הבן אדם אוהב את מה שהוא לומד ושלם עם הבחירה שלו זה מה שחשוב לי.

אתה פשוט בן אדם דוחה ומגעיל

צורת הדיבור שלך מתחת לכל , אמרתי לך כבר פעם שעברה, תתחיל להתייחס בכבוד למין הנשי ולכולם.

omni4

New member
ואת?

את היית יוצאת עם מישהו שלומד במכללה ולא משנה איזה מכללה?

DANDI 30

New member
../images/Emo45.gif

לא משנה איפה הוא לומד ומה העיקר שלא איזה בטחלן וישב כל היום בבית ולא יעשה כלום עם עצמו

omni4

New member
לא סתם רשמתי

לא סתם רשמתי את השאלה הזאת, נראה לי שכל בחורה שיצאתי איתה ואמרתי לה שאני לומד במכללה ישר קצת נרתעה ממנה. האם אני צודק שהיא נרתעה ממני רק בגלל שאני לומד במכללה ולא באוניברסיטה? חשובה תשותכם ואנא אנו ברצינות, מי שרוצה לעשות צחוק עדיף שלא יכתוב פה.

אז מה?

אין שום קשר בין מכללה לאוניברסיטה בימינו. גם אני לומדת במכללה והמרצים שלי מאוניברסיטה, אף בחור לא פסל אותי בגלל זה. אני בטוחה שלא פסלו אותך בגלל זה, אלא, בגלל דברים אחרים, שכנראה קשה לך להודות בהם, או, שלא ידועה לך הסיבה לכך.

the match maker

New member
מה זה?!

עדיף שלא יכתוב פה?! לא זכור לנו שאתה מנהל הפורום. ולעניין: אם בחורה שפטה אותך רק בגלל שאתה לומד במכללה, אז תגיד לה שתחפש מי ינענע אותה.... לפי דעתי, היא כנראה לא אהבה בך משהו אחר, וזה שאתה לומד במכללה היה תירוץ זול...

b0redavid

New member
אני לא לומד וגם מובטל, מציאה ממש...

אבל זה רק מה שחשוב? גובה, עבודה, ולימודים.
מה עם? כבוד, כנות, אהבה, הבנה, הערכה, משיכה, חוש הומור, תחומי עניין וכו...
כל אלה מחווירים שאין את השלושה הנ"ל? לפעמים אני טועה על המטרה של הפורום, להכיר אנשים או לחפש סיבות למה לא.

למעלה