מה היה לנו שם.......

sahr12

New member
מה היה לנו שם.......

סוף,סוף סיימתי תעבודה.......כן כנרת מה הבעייה??חחחחח.. גם אני לא הייתי מדבר הרבה ליעל אבקסיס...רק מפשק לה....:) החיים זה לא סרט.....

ואני ראיתי אתמול את בר רפאלי

בטכס חג השבועות אצלנו ביישוב

sahr12

New member
טוב נו, אצלכם זה יישוב על רמה....

אצלנו הופיע קוקו מאילת בליווי נגן עוד עוואר.....חחחחחחחחחחחח ורקדנית הבטן סמירא ....

קסומה

New member
ואני ראיתי את

סעדיה גדסי היום בבוקר על החמור בדרכו לשוק...חחחחח

sahr12

New member
תאמיני לי קיסמי........

המבוגרים האלו....חיים בכיף....בלי לחץ....בלי מחשבות...תתן לי,לא תתן לי...חחחחחחחח... קיסמי..

קסומה

New member
סער... החיים של המבוגרים האלה

ממש רוויים בנירוונה. תאר לך שעד לא מזמן חמי היה עושה פיתות בטבון....בפסח כולם אוכלים מצות, ואנחנו עושים פיתות כשרות לפסח בטבון...ביום הזה יש עלייה לרגל לחצר שלנו. וההוא עם החמור...כל בוקר קם מאכיל את החמור שלו (ששמעתי נמצא ברשותו כבר שנים) ורוכב איתו לשוק להביא את מנת האוכל היומית שלו (של החמור) למחרת... זהו! זוהי דאגתו היחידה...

סער...יא סנוב מצוי.....

תגיד מזל טוב לשייכת מהר.... מקפל ת´ניירות, וזז לנוח במיטה שלי.... ערב קשה הולך לעבור על כוחותינו... (ולא מה שאתם חושבים)

sahr12

New member
אני סנוב?????????

האמת כן......חחחחחחחחחח.....מה פתאוםםםםםםם....מזל טוב לשייכת שתזכי לגדלו בנחת.....באושר....בריאות.... ואם אפשר איזה כוס חלב אם....אני אודה לך.....:) אומרים שזה מפתח....מזל טוב! באימא שלי אתה מייקי כמו העיראקים הזקנים....הולך לישון צהריים..... לובש פיז´מה פסים כחול לבן.....מסורק....חחחחחחחחחחח לך תנוח על משכבך בשלום....

חחחחחחחחחחחחחחחחח.....

מי שצאצא לבגדדים בטוח משתולל עכשיו מצחוק........ נזכר בסבא שלי...באבא שלי.... עיראקים פרמיטיבסקים כאלה...אוכלים אורז עם כף,שותים תה מכוס דקה (עם גיזרה של בחורה..) , כל אחד יותר ממזר מהשני.... טוב...פעם נעשה ערב הוקרה לעדה הזו...חחחחחח...נמות שם מצחוק...

הנה הדוגמנית החדשה של ביל גיטס../images/Emo9.gif

יפה לא?????. איפה שחר33 הנה זאת יותר יפה ממהיא עם החבל לא? חחחחחחחחח

נשית~37

New member
ואני זוכרת את אבא שלי

אוכל אורז עם כף היד חחחחחח והוא עוד עיראקי מתורבת [פחות או יותר חחחח] ושלוקים מהמרק ברעש כזה....פססססטטטטטטטטט

sahr12

New member
בגלל זה יצאת כזו נכון?????

חח.....כל הזכרונות שלך זה אוכל.....חחחחחחחחח

נשית~37

New member
../images/Emo13.gif אבא שלי לימד אותי

לדעת להינות מדברים טובים. [אגב, איזה ספר אתה קורא היום?]

sahr12

New member
חחחחחחח...זה באמת ככה אה??

הם כאלו מסודרים חבל"ז....אפילו באוכל הם לעולם לא מבקשים תוספת מה ששמו להם בצלחת הם אוכלים וזהו!.....

חחחחחח אתה מתוק ../images/Emo6.gif

סער מתוק הצחקת אותי . נכון אתה צודק לפעמים סרט משפיע על המחשבות. בכל אופן יעל אבקסיס היתה נהדרת בסרט. ואגב היה מועמד לאוסקר. הלואי שיהיו הרבה סרטים ישראלים באיכות גבוהה. ונהנה מהם . ונדבר עליהם כי זה משלנו. מכינרת אחרת שעדיין צוחקת ונהנית ממך

אפרופו אוכל סער, הנה בדיחה../images/Emo13.gif

לקוח יושב במסעדה ומחכה למלצרית. המלצרית עוברת ובטעות שופכת עליו כוס מים. הלקוח צורח: "מה עשית? תביאי מהר משהו לנגב!!" המצלרית שואלת במהרה: "יש לנו חומוס, טחינה, חצילים. מה להביא לך?" חחחחחחחחחח

טעות בחדר....עוד סיפור מצחיק!או???

שלוש חברים, שוטר כבאי וקברן, יושבים בפאב שותים בירה ומספרים דברים מצחיקים שקרו להם בתפקיד. "תשמעו מה קרה לי פעם", אומר השוטר, "שאלו אותי במכשיר הקשר איפה נמצא הבנק המרכזי, ואני הייתי עסוק עם איזו בחורה ובטעות כיוונתי אותם למקום הלא נכון - בגללי נשדדו כמה מיליונים!" כולם צוחקים ביחד ולוגמים עוד בירה. "תשמעו מה קרה לי פעם", אומר הכבאי, "כשהתקנתי ברז כיבוי בגורד שחקים, שכחתי להכניס את הבורג האחרון. ואחרי שנסעתי מהמקום הייתה שם שרפה - ובגלל הבורג שלי הברזים לא פעלו והבניין נשרף!" כולם צוחקים ביחד ולוגמים עוד בירה. "תשמעו מה קרה לי פעם", אומר הקברן, "התקשרו אליי ממלון מפואר ואמרו שאיזה מיליונר אחד מת באחד החדרים שלהם. כשהגעתי לחדר הוא שכב במיטה, אבל מה, עמד לו הזין. חשבתי לעצמי שללוויה שלו יבואו הרבה אנשים, אחרי הכל הוא מיליונר, ולא יפה לקבור אותו ככה - אז חתכתי לו אותו." "אז מה מצחיק בזה?", שאלו חבריו. ענה להם הקברן, "טעיתי בחדר..."

למעלה