מה היא רוצה ממני

מה היא רוצה ממני

אתמול היא הצהירה שהיא אוהבת אותי, היום היא הייתה קרירה ומסננת. (הכל בהודעות אם כי מידי פעם גם נפגשים)

בקבוצה משותפת זה מרגיש שהיא עושה מאמץ שאני אשים לב אליה ובו-זמנית מנסה לגרום לי להרגיש שהיא מרוחקת.

אני לא הצהרתי על כל כוונה רומנטית, בינתיים שומר הכל אפלטוני.

שלום

רגשות עניין מורכב, עדין ומשתנה הרבה. אם היא מתקרבת, סימן שיש לה לפעמים מידה של עניין בך. אם הקשר בתחילתו ועדיין אתם קצת זרים, טבעי שלא תמהרו להתקרב. הבע לה את חיבתך אליה בכך שתהיה טוב אתה, וצור אתה את הקשר בעדינות ובהדרגה. תן לדברים לזרום. הקשר יתחזק בהתאם למה שתרגישו במשך ההיכרות.
&nbsp
&nbsp

זה די פשוט העניין. היא "משחקת" בכן ולא אתך. היא בודקת את

את תגובותיך למשחקיה.
היא רוצה להשיג תשומת לב ממך ,אך רוצה גם לשלוט בך (באמצעות אוהבת / לא אוהבת).
אישה שפויה שאומרת שהיא אוהבת אותך - תתקדם איתך באהבה.
כנראה אישה זו לא יציבה ביותר בנפשה,ולכן עליך להישמר ולהיזהר בצעדיך.
זו דעתי.בהצלחה.

שוב,ע"פ מה שתיארתי בפניך טוב שתפעל בהתאם. זה רעיון טוב טוב

לנתק את הקשר איתה.אני כמעט בטוח שבמידה ותנתק,היא תתחיל לרוץ אחריך...

tal902

New member
השאלה הראשונה שאתה צריך לשאול זה

את עצמך. מה אתה רוצה? ממנה. או איזה סוג של קשר אתה רוצה איתה?
&nbsp
אחרי שתהיה לך תשובה לזה. תחזור אלי ואמשיך בתגובה.

tal902

New member
אולי אוהבת אותך בתור ידיד

או שומרת אותך על אש קטנה. בחורה שרוצה מישהו אחרי חודשיים של היכרות כבר היית מרגיש הייטב שהיא בעניין שלך. טוטאל.
&nbsp
כנראה היא לא מסיבות שונות וזאת זכותה.
&nbsp
אז אני אומר לך מבלי לדעת שכנראה היא לא רואה בך בנזוג עתידי. ואם אתה לא בטוח לגמרי בתשובתי, אתה פשוט יכול לשאול אותה באחת השיחות שלכם.

La Milagrosa

New member
אחת שמתנהגת בכזה חוסר יושרה, מגיע לה שתזיין אותה ותחתוך.

אם בא לך עליה מבחינה מינית, כמובן.
מצד שני, אולי זו לא עצה טובה, כי נשים שמתנהגות ככה הן נשים מסוכנות ביותר. זה סוג הבחורות שיתהפכו עליך ויגישו תלונה על אונס אחרי ששכבו איתך מרצונן, ויהרסו לך את החיים.
עזוב אותך ממנה, תעשה לעצמך טובה. יש בחורות טובות, מה אתה צריך זבלונה פרימדונה כזאת.
ואני אומרת את זה בתור אישה.

סיגלית 2014

New member
מנהל
למה להגיב בצורה כזו?

ועוד כאישה?

אם לא מעוניין שיחתוך. למה לדרבן גבר לנצל אישה ו"לזרוק"?

סיגלית 2014

New member
מנהל
ואם היא מגעילה אז צריך לנצל אותה?

ואם היא תת רמה, צריך לרדת לרמה שלה?

לא עדיף לתפוס מרחק?

La Milagrosa

New member
אנשים מגעילים צריך לרמוס (בגבולות החוק, כמובן).

אבל כבר ציינתי למעלה שבמקרה הזה באמת עדיף לו לא לגעת בה עם מקל של עשרה מטר, כי היא עשויה מהחומר הרקוב של אלו שישכבו איתך מרצונן ואז יילכו להתלונן על אונס אחרי שלוש שנים. זה מאד מאד באופנה היום הרי.

סיגלית 2014

New member
מנהל
וואי וואי ווואי

טוב, אני לא מסכימה איתך.
ואני מקווה שרוב האנשים, כולל אנשים מסביבך, לא חושבים כך.

סיגלית 2014

New member
מנהל
על פי מה שאתה מספר

וזה לא הרבה, עושה רושם שהיא לא יודעת מה היא רוצה מעצמה או שהיא משחקת איתך.
השאלה מה אתה רוצה.
אם אתה מעוניין בקשר איתה, וזו דעתי האישית, כדאי לדבר איתה בצורה רצינית וכנה ולברר האם היא מעוניינת. לא בהודעות, אלא בפגישה (אפשר גם בשיחת טלפון רק לא בהודעות, לא מכבד לדעתי).
אם אתה לא מעוניין בקשר איתה, אז אין טעם לחיבוטי הנפש ולרצון למצוא תשובה לשאלה מה היא רוצה ממך.

בהצלחה.

בדרך כלל כשמישהו אומר שהוא אוהב,

הוא מקווה למענה דומה. מאחר שלא הגיעה התשובה המיוחלת, היא כנראה גם נפגעה וגם מנסה לעמוד על טיבו של הקשר. אי אפשר "לשמור על הכל אפלטוני" אחרי הצהרה כזאת - אתה צריך להבהיר את עמדתך. אם אין לך עניין רומנטי בה - תגיד. אם יש - תגיד. היא חשפה את הקלפים שלה, ועכשיו תורך. לא להגיד כלום די דומה ליריקה בפנים שלה, וההתנהגות שלה בתגובה כלל לא מפתיעה.

למעלה