מה הופך אתכם למעריצי קווין? אם בכלל...

dar dahan

Member
מה הופך אתכם למעריצי קווין? אם בכלל...

מה הופך אתכם לדעתכם למעריצי קווין? האם בכלל אפשר לשאול שאלה כזאת אנשים בני גילי למשל (עוד מעט 19
) שלא חיו בכלל בתקופה שבא הלהקה פעלה, והאם אפשר להעריץ להקה שהיא למעשה לא ממש קיימת יותר (מה לעשות חצי מהלהקה לא נמצא, ורבע מתה
). לדעתי אני מעריץ את הלהקה הזאת כי כל פעם שאני נכנס למשל לדיסק סנטר בדיגזנגוף סנטר אני לא רוצה לקנות דיסקים של להקות אחרות אלא רק של קווין, כל פעם שאני נכנס לטוואר רקורדס אני בודק אם יש להם אלבומים מעניינים שאין לי. ואני כבר שנתיים תקוע בתוך החוויה האינסופית הזאת שנקראית Queen ולחשוב שפעם חשבתי שהם להקה של בנות בגלל השיר דונט סטופ מי נאו שבו לפרדי יש קול יותר נשי במיוחד בהתחלה של השיר. פתאום גילי עולם שלם, אני קניתי אפילו חולצה של הלהקה, ולא שאני לא שומע להקות אחרות ואובסיסבי לקווין, להפך היו לי 3 חודשים שלא שמעתי את קווין, אבל לא יכולתי ולא חשבתי לקנות דיסקים של הלהקות שכן שמעתי וQueen כאילו מדובר באיזה משהו אלוהי מבחינתי שאם הייתה לי אפשרות הייתי קונה את כל הדברים שקשורים לקווין ואפילו את הגיטרה של בריאן אם זה היה אפשרי!

lielme

New member
גם אני...

אני בת 21 פרדי מת שהייתי בת שנה :/ כל מה שסחף אותי זה נטו המוזיקה והשירה ודרך זה הכרתי גם את הלהקה עצמה ואני אומרת שחבל שלא הכרתי אותם לפני גם אני תמיד מחפשת רק דיסקים שלהם ואני חושבת שכל חבר וחבר בלהקה הזאת מוכשר

dar dahan

Member
גברתי היית יותר משנה...

שפרדי מת את היית לפחות בת שנתיים ואיך אני יודע את זה? כי שפרדי מת הייתי בן חצי שנה

dar dahan

Member
שכחתי לגמריי לרשום...

כן, כן אני סופר מתיי הוא מת ומתיי אני נולדתי, הוא נפטר ב1991 בנובמבר. אני נולדתי ב2 ליוני. כמעט חצי שנה שאני חייתי כאשר הגאון עוד היה חיי

blue skies

New member
אז אני הרווחתי כמעט 10 שנים מלאות ../images/Emo13.gif

חבל רק שטעם המוזיקה שלי התפתח רק לקראת אמצע- סוף שנות העשרה ושהוא נהיה נורמלי ומגוון יותר רק ב5-6 שנים האחרונות (כשהבום הגדול היה ב3 שנים האחרונות) לזכותי יאמר שמההתחלה קווין תמיד היה חלק ממני שאהבתי מסיפורים שסיפרו לי כשהייתי תינוקת קטנה תמיד היו כמה שירים שכשהייתי בוכה היו מרגיעים אותי ואחד מהם היה אחד מהשירים של קווין (לא זכור לי כרגע איזה) אבא שלי כל הזמן היה צריך להריץ את הקלטת לאחור כדי שאני אשמע עוד ועוד ואני לא אבכה

dar dahan

Member
סורי על החשבון פשוט בנושא הזה אני מעדיף דיוק

לחיות בזמן שהגאון עוד היה חיי אפילו אם זה מאית השנייה בעיניי זה דבר מדהים (עד כדיי כך אני מעריץ שלהם אהמ). כמובן שאני לא צריך להגזים יותר מדיי אבל בעניין של פרדי זה פשוט מדהים אותי שחייתי חצי שנה בזמן שהוא עוד היה חיי ונלחם במלחמה הארורה הזאת האיידס

7INBAR7

New member
חח אפשר להעריץ ועוד איך..

גם אני לא הייתי כאן בתקופה שקווין פעלו, נולדתי שנה אחרי שפרדי מת... האמת שבכלל הכרתי את קווין רק לפני חצי שנה, בושה להגיד אבל דרך פרוייקט באנגלית. אני וחברה בחרנו לעשות את הפרוייקט על פרדי מרקיורי, סתם מתוך עניין. לא ידעתי עליו כלום ואת קווין בקושי הכרתי. רק ידעתי שיש להם את השיר המוזר הזה (בוהמיין רפסודי) שאני אפילו לא בטוחה אם ידעתי אז איך קוראים לו. במהלך העבודה שמעתי שירים של קווין, ובהתחלה הייתי מופתעת לגלות כמה שירים שאני מכירה כל החיים הם בעצם שלהם.. (חח לא ידעתי שwe will rock you ו- we r the champions שלהם בכלל) ונחשפתי גם לשירים שלא הכרתי, כמו love of my life, שממש כבש אותי. ראיתי וידיואים מלייב אייד, ואח"כ גם דברים יותר ישנים, ופתאום הוקסמתי. מצאתי את עצמי יושבת עד לפנות בוקר על פרוייקט באנגלית שלמי בכלל איכפת ממנו. כתבתי ביוגרפיה על פרדי ועשיתי ניתוח של בוהמיין רפסודי. מאז פשוט לא יכולתי להפסיק. כל יום חיפשתי שירים חדשים שלהם. בחיים לא שמעתי לפני כן מוזיקה כלכך מקורית, שאני לא יכולה לדעת אפילו באיזה סגנון מוזיקלי יהיה השיר הבא שיתפוס אותי. והקול של פרדי פשוט הדהים אותי. התמכרתי אליו. כל זה יחד עם ההופעות שלהם, פתאום קלטתי שנהייתי מעריצה. האלבום הראשון שרציתי לקנות היה קווין2, שממש עניין אותי, אבל בחנות שהגעתי אליה לא היה אותו, ולא רציתי לצאת בידיים ריקות אז קניתי את night at the opera, שפתח לי את המוח לסגנונות מוזיקה שבכלל לא שמעתי לפני כן. קווין2 היה האלבום השני שקניתי, ובזכותו למדתי להעריך את יכולות ההלחנה המדהימות של בראיין. אם בהתחלה הייתי מעריצת פרדי נטו, ככל שהתעמקתי יותר בלהקה הבנתי עד כמה המוזיקה היא תוצאה של הצירוף של כל החברים, ושרק ככה זה באמת עובד. קווין פתחו לי את הראש גם לעולם שלם של סגנונות מוזיקה ושל להקות שבחיים לא הייתי שומעת בלעדיהם, ובכל פעם שאני עוזבת אותם לתקופה (של שבועיים לכל היותר :p) אני חייבת לחזור אליהם שוב. בתור מעריצה חדשה יחסית יוצא לי גם למצוא עוד דברים חדשים מדי פעם, ואני נהנית מכל רגע. וזה, זה בערך הסיפור שלי. חח מתנצלת על החפירה הרצינית, זה פשוט יצא :p !Queen Rules

khammel

New member
אני לא מעריצה את קווין בכלל ../images/Emo3.gif

אני בסה"כ אוהבת את הלהקה ויש לי שריטה קלה בכל מה שנוגע לרד ספיישל.
הייתי מעריצה די שרופה כל התיכון (ואולי גם קצת אחרי) ומה שהפך אותי למעריצה זה המורכבות של המוזיקה, הטקסטים של בריאן ו... החצאית של רוג'ר. באמת. טוב, גם העובדה שמדובר בחבורה של אנשים חכמים תרמה לעניין, אבל קודם כל המוזיקה. מכיון שכך, זה ממש לא משנה אם הלהקה עדיין פעילה/בחיים. מיוזיק איז פוראבר.
נ.ב.: טאוור רקורדס לא פשטו רגל?

למעלה