מה הדעה שלכם על המגישה מהאחות הקטנה

Fairywitch

New member
היא אירחה אותה ודרכה עליה בשידור חי-

הביאה לאולפן איזו אוהדת ערסית דוחה של בית"ר י-ם כדי שתרד עליה ותנסה לעצבן אותה ולגרום לה לנהוג יותר בברבריות. אמרו לה משהו שככה זה כאן וש"ברומא התנהג כרומאי"... זה היה ממש עלוב.

ShukyD

New member
לא יצא לי לראות

אבל הפרסומת בערוץ 2 מציגה אותה כמישהי שבעיקר טובה בלאכול את המוח ממש לא בלהיות מצחיקה מאלה שחושבים שאם הם ישתוללו ויעשו פרצופים זה יהיה מצחיק, רק כי זה מצחיק כשטל פרידמן עושה את זה.

u r a n i a

New member
ראיתי תוכנית אחת שלה ואהבתי

סך הכל התרשמתי שזה נעשה בהומור ולא מתוך כוונה לפגוע. היא מאוד אינטליגנטית ומכניסה הרבה פילפל. מצד שני היה איזה קטע מטופש עם אבי נוסבאום שירד על כמה אנשים בווילה, בעיקר על אשר שיצא כמה דקות לפניו, והיה נראה שהיא קצת נגררה אחריו וזה עבר את גבול הטעם הטוב. את הקטע עם המיקסר לא ראיתי, ולא יודעת מה היה ההקשר. לפי מה שאת מתארת זה באמת נשמע לא ראוי. לגבי אסי וארז, אני דווקא מאוד אוהבת את הציניות שלהם, זה משעשע ולא מגמתי נגד מישהו מסויים (הם לא פסחו על אף אחד..)

bibaso

New member
אני ראיתי רק 2 תוכניות

ואני לא סובל אותה ברמות (את אפרת)

בהלםם

New member
אפרת אחת המצחיקות שיש

אני אוהבת אותה עוד מימי מהדורה מוגבלת , היא מדהימה! והתוכנית הורסת מצחוק

tokbek

New member
"יש לה תמיד ריח מסריח מהפה"

אמר לי מישהו שמכיר אותה כבר הרבה זמן, אבל חוץ מזה היא חמודה.

JasPoint

New member
היא מצחיקה

נכון שההומור שלה ושל האורחים שלה פוגע לפעמים, אבל היא יורדת על כולם בצורה שווה. לא צריך לקחת את זה קשה, זה לא בא ממקום רע. אני אישית לא מפספס את התוכנית שלה, גם סיכום יומי וגם צחוקים.

shy6

New member
כל כך רציתי לראות את שי אצלה היום

אבל זה לא יקרה. דווקא המפגש הכי מסקרן בוטל.

ziv86

New member
אני לא מתפלא אם הוא הולך לתבוע אותם

על זה שצחקו על המוות של דודה שלו ביומיים האחרונים ... חוצמזה האחות הקטנה תוכנית טובה מאוד והמנחה גם טובה, ותמיד אני צוחק מזה

JasPoint

New member
אין עילה לתביעה

צוחקים על הכל במדינה שלנו, על אסון ורסאי לא צחקו? אני אישית לא מתלהב מזה אבל זאת המציאות. קשת לא היו נותנים לשי להתארח אצל אפרת לפני שהוא מתראיין אצל ארז ואסי. היום יהיו בתוכנית קרן, ערן ומיקי

MissPop

New member
למה מבוטל?

אולי כי הוא ראה אתמול כמה הם צחקו על המוות של דודה שלו. כל כך לא מתאים אבל חבל, חיכיתי לראיון הזה. אתם בטוחים שאין ראיון איתו?

shy6

New member
הוא היה צריך לבוא היום

אבל במקום זה יבואו כמה מהמודחים הקודמים

MissPop

New member
מקודם אפרת אמרה שהוא יהיה שבוע הבא עם נעמה

ואי ואי איזו חגיגה

BeN ShaDe

New member
אפרת אברמוב! ../images/Emo99.gif

עכשיו רק שיחזירו את מהדורה מוגבלת.