מה הבלונדה חשבה שאמרה שיש לה חבר פלסטיני? חשבה שזה יעזור לה?

דיברגנט חדש

Well-known member
צפיתי בסרטון של החטיפה של התצפיתניות וראו איך הן מתחננות, הבלונדה אמרה שיש לה חבר פלסטיני והיא רוצה להתקשר אליו.
אין לי מושג, אם בילפה או לא, אך למה היא חשבה שזה יזיז להם?

נערך לאחרונה ב:

איציק5111

Well-known member
צפיתי בסרטון של החטיפה של התצפיתניות וראו איך הן מתחננות, הבלונדה אמרה שיש לה חבר פלסטיני והיא רוצה להתקשר אליו.
היא לא אמרה יש לי חברים בפלשטין?

ודבר שני במצב כזה היא יכלה להגיד כל דבר,היא נלחמה על החיים שלה, קורע לב.

אתה רואה את הסירטון ויש לך חשק לשרוף את עזה ואת אירלנד נורבגיה וספרד

דיברגנט חדש

Well-known member
היא לא אמרה יש לי חברים בפלשטין?

ודבר שני במצב כזה היא יכלה להגיד כל דבר,היא נלחמה על החיים שלה, קורע לב.

אתה רואה את הסירטון ויש לך חשק לשרוף את עזה ואת אירלנד נורבגיה וספרד
אמרה ומסתבר שזה לא שקר,
התמימות שלה התנפצה לה בפרצוף.

evglev1

Well-known member
מנהל
אמרה ומסתבר שזה לא שקר,
התמימות שלה התנפצה לה בפרצוף.
דווקא כן הטרגדיה, כי היא ציפתה שאותם חברים פלסטינים לפחות ינסו להגן עליה או לעזור לה איכשהו, היא חשבה שתקבל מהם עזרה אם תיחטף או תיתפס על ידי ערבים ואותם חברים שהיא חשבה שרוצים שלום כמוהה רק מזילים ליר לרוצחים שהחמאס דורש לשחרר תמורתה ולחברים הפלסטינים שלה יותר חשובים החברים הרוצחים שיושבים בבתי המלון עם סורגים שלנו מאשר חברה אישית וחברה לדרך של דו קיום.

דיברגנט חדש

Well-known member
דווקא כן הטרגדיה, כי היא ציפתה שאותם חברים פלסטינים לפחות ינסו להגן עליה או לעזור לה איכשהו, היא חשבה שתקבל מהם עזרה אם תיחטף או תיתפס על ידי ערבים ואותם חברים שהיא חשבה שרוצים שלום כמוהה רק מזילים ליר לרוצחים שהחמאס דורש לשחרר תמורתה ולחברים הפלסטינים שלה יותר חשובים החברים הרוצחים שיושבים בבתי המלון עם סורגים שלנו מאשר חברה אישית וחברה לדרך של דו קיום.
ילדת פרחים שחיה בללה-לנד וכעת צריכה להתמודד מול העולם המציאותי.

evglev1

Well-known member
מנהל
קודם כל הייתה נואשת ונאחזה בכל דבר ושנית הייתה חברה בתנועה למען דו קיום וחשבה שלשותפים הערבים שלה לעמותה אכפת ממנה. כמו כן הנאצי המסריח אמר שבגלל הבנות חסרות האונים האלה האחים שלו נרצחו אז היא ניסתה להסביר שהיא לא כזאת שמחפשת להרוג ערבים ויש לה גם חברים ערבים. איכשהו ניסתה לגרום לחוטפים לראות בה בן אדם ולא רק חיילת צה"ל.

למעלה