מה דעתכם?

מימי

New member
מה דעתכם?

נראה לי באמת מגניב לשלוט על החלום שלי, אבל מצד שני, חלומות הם שער לתת מודע שלי, ואם אני צלולה בחלום, ושולטת על מה שקורה בו, אז התת מודע שלי לא יכול לשדר לי מסרים, לא? חוץ מזה, לדעתי השינה היא החלק של של היום שבו אנחנו לא צריכים להיות בשליטה, והחלימה היא דרך להתרגעות והפגת מתחים, ואם אני צריכה להיות בשליטה גם בחלום שלי, אני בעצם מפסידה את המטרה של השינה, כך נראה לי. מה דעתכם?

Variety

New member
תשובה

מימי: גם בחלום צלול, התת מודע משדר לך מסרים, זה בצורה שונה, ואני לא בטוח אם זה בצורה שווה כמו בחלום רגיל. חוץ מזה, בחלום צלול, את יכולה להעזר במדריך חלומת שיעזור לך לפתור חלומות קודמים שלך או כל מיני בעיות. שזה דבר שאין בצורה ישירה בחלום רגיל. אני מסכים איתך לגבי זה זצריכים להיות לא בשלטיה בחלק מהחלומות. אבל בחלק מהם. בלילה אנחנו חולמים כמות מסויימת של חלומות, תלוי בכמה שעות ישנים ואני חושב שאם את נניח הולכת לישון שעה קודם או אפילו בכמות סיברה של חלומות, כמה חלומות צלולים זה בסדר. אם את לא רוצה להחלום יהיה צלול, את יכולה פשוט לזרום עם החלום ואת עם הזמן תשכחי שאתם חולמת והחלום יהיה רגיל. אני קורא ספר על חלומות צלולים ובו הם אומרים שבין לילות של חלימה צלולה, תני איזה לילה מנוחה, בלי חלומות צלולים אז אני מניח שיש בזה משהו. ולכן, אני נותן לעצמי מדי פעם שינה ללא חלומות צלולים. פשוט לא חושב על זה שאני רוצה להיות צלול וזה מספיק. אז את יכולה לשלב, שינה עם חלומות רגילים ושינה עם חלומות צלולים. Variety-

shkool

New member
גם בחלום צלול תת המודע משדר מסרים..

הנה החלום הצלול הראשון שלי שכתבתי אותו בפורום של אלון ברמן: חלמתי שאני בחדרי והכל נראה לי מוזר מאוד: יש לי לונג של נחש אבל הלונג לא היה במקום שהוא נמצא והצבעים שלו היו שונים, היה לי פוסטר שזרקתי אותו לפני שבועיים ופתאום אני רואה אותו מעל הדלת שלי, היה לי קשה לזוז והרגשתי סחרחורת(היה לי הרגשה דומה שהשתכרתי בחתונה של דודה שלי לפני שנה) החלטתי לבדוק עם אני חולם והסתכלתי על השניות בשעון הדיגיטלי שלי והשניות לא פעלו באופן סדיר...בדקתי את השניות פעמיים שלוש והבנתי שאני חולם! ריחפתי דרך החלון הסגור של חדרי וציפיתי לראות נוף מסויים - אבל ראיתי רק חושך - רק לאחר שנחתתי החושך נעלם והייתי במן פארק שכזה... אני לא יודע בדיוק למה אבל אני ראיתי שני רמקולים מחוברים לעמוד ומהם הושמע שיר שהולך ככה(בסגנון השיר דיי דייהנו): דיי דיי די כבר3X מי המציא ת´שיר הזה. - מוזר ביותר. אחר כך ראיתי קבוצה של יענים(יש לי שאלה עלייהם בנפרד). החלטתי שאני רוצה לראות את חברי אסי אז חיפשתי איתו באיזה פינה של בניין אך לא ראיתי אותו - החלטתי לצעוק לו ושצעקתי את שמו ראיתי אותו מאיזה בית ושמחתי שהצלחתי להשיג אותו. הלכנו לאיזה מקום כמו מצפה תת ימי שכזה רק שלא היה זכוכית שמפרידה בינינו לבין הים אלה ניילון! החלטתי שאני רוצה לעבור דרך הניילון לכיוון הים - לקחתי את ידו של חברי ועפתי איתו לכיוון הים, איך שעברתי את הניילון הרגשתי שאני לא יכול לנשום אבל את המיים לא הרגשתי כלל! חבר שלי משך אותי משם ואמר לי לא ללכת לשם יותר. שהסתובבתי ראיתי חבר שלי אחר - אלושה. הוא התחיל לדבר איתי על משהו(לא זוכר מה) ואני רציתי להמשיך אבל בכל זאת הקשבתי למה שיש לו להגיד ואחרי כמה שניות התעוררתי... זה היה חוויה מדהימה!!! כפי שאת רואה מימי בחלום צלול יכולים לקרות דברים שאין לנו שליטה עלייהם והם בעצם המסרים מהתת מודע, אז אני חושב שאין צורך לדאוג! תחלמי צלול כמה שתרצי! ביי ביי shkool

lucid_d

New member
את רצינית?

החל מתחילת שנת 2001 את רישמית ביזבזת כמעט חודשים על שינה, חודשיים!!! אולי לא הייתי אומר מפסידה, הרבה אומרים שאין דבר מתוק יותר משינה וחלומות, אם היית יכולה לגרום לשינה להיות עוד יותר מתוקה לא היית רוצה להתנסות בכך? תעשי את החשבון לבד lucid_d

מסרים בחלומות .....

קודם כל לפי כל מה שקראתי ואני יודע בנושא חלום צלול משפיעה על השינה כמו כל חלום אחד ואין לו תופעות לוואי כלשהן. בקשר למסרים בחלומות צלולים, בזמן חלום צלול תוכלי לדבר ישירות עם התת מודע שלך וכך לקבל ``מסרים`` ותשובות לכל מיני שאלות שיש לך, את זה ניתן לעשות ע``י דיבור עם דמויות בחלום הצלול, כל הדמויות שאת פוגשת ומדברת איתן בזמן חלום צלול הן בעצם יצירה של התת מודע שלך, כל מה שהן אומרות ועושות נשלט בעצם ע``י התת מודע, לכן כאשר את מדברת עם דמות בחלום צלול את בעצם מדברת עם התת מודע שלך, כאשר את פוגשת דמות כלשהי ( לא חייב להיות דווקא בן אדם, יכול להיות פרפר, או ציפור ) את יכולה לשאול את הדמות שאלות שמסקרנות את עצמך ולראות מה הדמויות ישיבו לך, תשובתן היא בעצם התשובה של התת מודע ! את בעצם מדברת ``עם עצמך`` הפנימי !! חלומות צלולים ! אלון

למעלה