מה דעתכם????

מה דעתכם????

יש לי חברה....שהיום שוחחתי עימה והיא אמרה לי שהיא לא מוצאת מישהו שבאמת יאהב אותה....והיא כבר הגיע לגיל (35) שהיא לא חושבת שהיא רוצה לחכות למצוא או בכלל לחפש....ולכן היא יוצאת עם אדם נשוי...שלוקח אותה לסופי שבוע ולמסעדות ומבלה עימה......והיא עושה זאת בידיעה שאף אחד לא רוצה אותה.... והוא היחיד שכן לוקח אותה....ולדעתי הוא די מנצל אותה בשל העובדה שהוא יודע שהיא הולכת איתו כי אחר לא רוצה....רק למטרת סקס וזהו...במקרה הזה אני מודה...טוב לה וטוב לו....אבל כל העניין הזה לדעתי לא בריא. מה דעתכם/ן? על קשר עם אדם נשוי?... זה בריא? זה יכול לתת משהו? מה החסרונות? מה היתרונות? ומה דעתכם/ן? על קשר עם אדם פרוד? יש הבדל?... ודבר אחרון....מה דעתכם על פערי גיל...גם גבוהים יותר וגם קטנים יותר. מאוד חשוב לי שתכתבו....אני אשמח שהיא תקרא את התשובות שלכם...ומי יודע אולי אשכנע אותה להכנס לכאן...היא לא ממש בעד אינטרנט... תודה חבריילך.... מקסימוששששששששששששששש

new sol

New member
לא בעד אינטרנט!!!../images/Emo2.gif

בגלל זה אף אחד לא רוצה אותה

דודו21

New member
מעט קשה להשיב על השאלה

השאלה יותר מדי רצינית אך במישפט אחד אם אף אחד לא רוצה אותה כפי שהיא ואין לה ברירה אז לדעתי זה לא בריא לשניהים אך לאדם יש רגשות ובנינם סקס ועוד אני לא מכיר אישה שיכולה לחיות ללא סקס

בתוך השאלה יש 8 שאלות נפרדות

ובכדי לתת תשובות על הכל צריך זמן ובמיוחד כשאחרים ישתמשו בדעות אלו כאחד השיקולים וע"כ צריך לתת את הדעת למה שאומר {ויש לי} ולא לשלוף מהשרוול ולגבי אדם פרוד אשמח לשמוע גם אני

דודו.....

אני מקווה שאתה חושב אותו הדבר על גברים... גם הם לא יכולים בלי סקס מותק

דודו21

New member
מסקים לכל מילה

אך היות ודיברת על חברה גם תשובתי היית לגבי החברה אני לא מכיר גבר שיכול להתקיים ללא סקס

התכוונת למסכים .....

כן התכוונתי לחברתי....שהיא אדם נפלא... רק שלדעתי היא לא מקבלת את ההערכה המגיעה לה.......אך אני חושבת שהיא תבין את זה בסופו של דבר... אתה יודע....יוצא שלפעמים חבר אומר לך ..תעשה ככה וככה וככה ואתה לא מקשיב לו...כי אתה חושב שאתה הכי חכם בעולם (וזה קורה לי המוןןןןןן)..ובסוף אני נוכחת לדעת שהוא צדק...וזה נקרא ללמוד בדרך הקשה...! יהיה בסדר

ארים את הכפפה

קשר עם איש אישה נשואים לא לא לא לא לא
מראש אם אפגע במישהו.... אבל זה קשר בזוי ושפל בלי שום קשר לנסיבות נקודה זה רק יכול להעיד על טיבו של אותו אדם אישה נשואים. שתמצא פתרון אחר החברה שלך, לא בריא בכלל. לגבי הבדלי גובה רוחב גיל צבע וכו´, ממש לא משנה כל עוד יש קשר טוב ובריא סבבה

ד"א שכחתי

לגבי אדם אישה פרודים. אפ זה פרוד/ה אמיתיים שרשומים רק בת"ז זהות ככאלה אז אין בעיה לפחות מבחינה מוסרית. כי יש אנשים שמסיבות טכניות, בירוקטיות, או סתם מלחמות על כספים ילדים וכו´ עדיין לא גרושים רשמית. אבל צריך לקחת בחשבון שאנשים פרודים בד"כ עדיין עם מטען קודם שיכול להשפיע על היחסים לכן בזהירות.

galgalit

New member
בחור רגיל, מסכימה עם כל מילה ../images/Emo45.gif

דרך אגב, אתה מוכן להגדיר "בזהירות"? איפה עובר הגבול?

דודו21

New member
טוב אז ככה יותר מ30% בוגדים

גם נשים וגם גברים ואחוז המתגרשים באזור המרכז 58% מסקר שלא מזמן היה בידיעות אחרונות רק 30% מודים בכך שהם בוגדים אני מאמין מעל 50%

דודינקה, תרשה לי לקרוא לך ככה

אז מה זה אומר, זה אומר שאנחנו חיים בחברה חולה. חוצמזה אם 60 % מהאנשים יעלו לקולומבו שלום ויקפצו מהגג זה אומר שזה בסדר ?! וצריך גם לרוץ ולעשות את זה. כל מה שיש בו שורש ב.ג.ד מעביר בי חלחלה מה לעשות, ולא חשוב עם זה גבר לאישה או הפוך, בין חברים, למקום עבודה או למדינה. זו דעתי

לא רגילה

עד כמה שזכור לי משיעורי לשון(ולא זכור לי הרבה) שורש מתייחס לפועל ולא לשם עצם

למעלה