מה דעתכם על שרשור קטעים אהובים מהסדרה?

yarou

New member
מה דעתכם על שרשור קטעים אהובים מהסדרה?../images/Emo139.gif

http://www.youtube.com/watch?v=sCUha7uaYtY אני אתחיל בזה, הכי חזק מכל הסדרה לדעתי... בערך בדקה 4:15... כל החיבוק שלהם , בשילוב עם המוסיקה
ואם מישהו יזהה לי את השיר שמתחיל ב2 ומשהו ונמשך לאורך איזה שתי דקות,[ וגם בחיבוק שלהם [: ]אני כל כך אשמח!!
ויש גם את הקטע בעונה הראשונה עם הפרק של אפי והסמים... הוא היה כ"כ הזוי וכל כך טוב.

still a virgin, aren´t you?

yeah.. מהפרק הראשון. הקטע ביום הולדת של מישל בעונה השניה שכולם רצים לים. קאסי מנשקת את סיד שהבריז לה מדייט ולוחשת לו everything is your choice... wake up, sid. הדריסה של טוני בסוף העונה הראשונה, והצרחה של אפי baby it´s a wild world וישר אחריו- "היי" "היי".

yarou

New member
הקטע של הים הזכיר לי עוד אחד. גם בים.

כשסיד אמר למישל i'm so lonely או משהו כזה, ואז הם שכבו. זה היה קטע חזק, אין לי איך להסביר למה חח.

phozon

New member
זה של crystal castles

alice practice - שיר אפשר להוריד את הדיסק שלהם ב mininova.com

yarou

New member
כה כבר מצאתי תודה ../images/Emo13.gif ויש לך מושג לגבי השיר

שבהתחלה של הקטע?

phozon

New member
אופס זה הלינק המלא

http://www.skinsmusic.co.uk/php/skins_episode3.php

yarou

New member
אני מכירה את זה.. חרשתי על הרשימה הזאת

ורק אח"כ שאלתי פה

esti93

New member
טוב אז חוץ מהקטעים החזקים שאמרו פה..

שאני מסכימה עם כולם יש לי עוד כמה. הפרק האחרון שהיה, הפרק התשיעי, של קאסי, אז הקטע של המוות של כריס, זה היה מאד חזק.. וזה שנופל לה החלב, לא יודעת זה עורר בי משהו. בכלל כל הפרק היה ממש הזוי וחזק.. בעונה הראשונה בפרק השני, גם של קאסי, בסוף שהוא אמר לה כזה eat! והיא נגסה בהמבורגר. וכמובן אני מסכימה עם כל הקטעים שאמרו פה. אם אני אחשוב על עוד משהו..

phozon

New member
אם כבר קסי

אז היה עוד קטע בפרק של ה eat שהיא אמרה לסידני but you see, its not anyone's fucking business . and its not like anyones cares כמה פרקים אחרי שהיא כבר בבית משוגעים וסידני + מישל הולכים לבקר אותה והיא מציגה להם את החבר החדש שלה - זה היה פשוט כתיבה מעולה.

אם כבר בית המשוגעים.

אם אני זוכרת נכון, קאסי אומרת להם Do you want to see my pussy? ואז היא מסתכלת לכיוון ה.. זה שלה... והם כולם מופתעים, ואז היא מרימה את מה שיש לה הברכיים ויש שם חתול קטן
pussy זה גם חתול באנגלית

וואי נכון אני זוכרת הסוף של הפרק השני עונה 1

עם ההמבורגר.. שהנהג ההוא אמר לה "תאכלי. יש לך רשות." היה גם קטע יפה

למעלה