מה דעתכם על........שלישיות

ארתורו1

New member
לא זוכר הרבה מהשלישיה שלי

השחרחורת היתה על 4 כשאני מאחוריה, בעוד הגינגית מחבקת אותי מאחור... רגע אחר כך כבר התעוררתי

seymore butts

New member
אני מקווה שלפני שהתעוררת הספקת

לזיין את שתיהן בתחת ולעשות A2M מוצלב (דהיינו להעביר את הזין מהתחת של השחרחורת לפה של הג'ינג'ית בלי שטיפה ולהיפך....

המנער

New member
יש לי חבר...

שאם הוא לא מזיין אותה בתחת,הוא בכלל לא מונה את הזיון במניין הזיונים שלו.... מבחינתו לא היה ולא נברא ! יכול להיות שזה אתה...?

seymore butts

New member
החבר שלך צודק בהחלט

כמו שהגבתי ל"ליקה 5" - מה עוד יש חוץ מזיונים בתחת? כמה שמציצות זה נחמד אי אפשר להחשיב אותן לזיון...

seymore butts

New member
כל המרבה הרי זה משובח

שלישיה זה נחמד אבל הפנטזיה האולטימטיבית שלי היא גאנג באנג של לפחות 5 גברים ובחורה אחת. כמובן שהבחורה צריכה לאהוב זיונים בתחת וחדירות כפולות, כדי שכמה שיותר גברים יהיו מועסקים בו זמנית...

ליקה5

New member
סימור.....גאנג באנג זה כמו המסעדות האלה

אכול ככל יכולתך.....כמות על חשבון איכות שלישיה היא אירוטית, הפנטזיה שלך פורנוגרפית אנחנו בעולמות שונים......... אתה מחפש את הזיון האולטימטיבי עבורך.....אני מחפשת חיבור, סינכרון ואהבה תגיד לי...מישהי שלא מזדיינת בתחת, יש לה בכלל סיכוי אצלך ?

seymore butts

New member
לא הבנתי משהו

אם היא לא מזדיינת בתחת, אז איפה כן ? רק מציצות לא מספק אותי...

gidionline80

New member
זה כיף

כל עוד יש כימיה והכי חשוב שאף צד לא יחוש זנוח זה לא יעבוד אם אחת מהשתיים תרצה אותו בלעדית

ItsikH

Member
כהומו אני אומר - אפשר, לא ממש מומלץ מקובל בקהילה כפתרון לדעיכת המתח המיני. זה לגיטימי , לפעמים גם עובד, ולפעמים לא. רק להקפיד על מין מוגן כמבון ../images/Emo111.gif

03lior

New member
ליקה היקרה

3 זה הדבר האמיתי. על אחת כמה וכמה אם אתם גם חברים מעבר לזה. מניסיון זה חלומי.

אין חוקים...

למי שבאמת פתוח ומרגיש טוב עם עצמו,המפתח הוא ביכולת שלך לבוא חף מכל דיעה קדומה.

המנער

New member
בעצם...

אם עשיתי את זה עם אשה הרה,זה נחשב שלישיה ? ואם היא נשאה תאומים,אז זה נחשב רביעיה? כנראה שאני בקטע בכל זאת..

למעלה