מה דעתכם על........שלישיות

r and a

New member
רק בפרטי../images/Emo13.gif ../images/Emo56.gif../images/Emo33.gif../images/Emo98.gif../images/Emo11.gif

ליקה5

New member
רק הפרטי שלי

נכנס לי לפרטי......וגם מקבל תגובה. אין לך שום רצון (אפילו קל..) לאקסהביזיוניזם ?...לשיתוף..?

baz74

New member
עושה לי את זה ברמות קשות

תרום נישואיי היו לי כמה שלישיות... הצתרפתי לזוגות היו גם כמה קבועים. מדהים ברמות שאי אפשר להסביר... לראות מכל מיניי זויות שאפילו הדימיון לא מגיע... להיתחלק ולהוסיף . אז כן, שלשיות זה בהחלט MY CUP OF TEA. לא יודע אם אני מסוגל לצרף למרות שאני מתאר לעצמי שאם אישתי היתה מוכנה אז הייתי מסכים, מישהי או מישהו. אבל היא לא - אז זה לא רלוונטי. מה שכן ... זה בוער בי לשוב לעינוגים האלה. אז לחלוטין כן אחזור על זה אם תהיה אפשרות.

baz74

New member
בכנות ... עדיין אין לי מאהבת.

אבל תאורתית ... אני יכול למצוא בזה בהחלט ערך מוסף. אבל לא קשור לאהבה.

ליקה5

New member
בכנות.....פאשלה איומה של בנות הפורום הפנויות

עושה רושם שאתה יודע לענג ולהתענג

baz74

New member
יודע ...

אבל כניראה ש(אחד משנינו) צריך להיתאמץ יותר ... התיבה שלי לא ממש מלאה

המנער

New member
אף םעם לא עניין אותי....

אבל זה משהו שארצה לסמן לידו V לפני שלא אוכל יותר גם אם ארצה.

רק מפנטזת ,לא חוויתי...

לא הייתי רוצה עם עוד אישה באמת שלא עושה לי את זה . שלישיה עם שני גברים איתי ? נשמע לי טו מאץ .אבל לפחות מגרה...ואין לי שום דבר נגד דו מיניות רק לא באותה מיטה איתי

YARDEEN4

New member
אני מתה לעשות את זה עם החוקי והלא חוקי../images/Emo99.gif

וואי וואי אני מטורפת על שניהם ושניהם מאוהבים בי עד כלות לדעתי זה יכול להיות מטריף.. אבל אף אחד מהם לא יסכים.. באסה...

את אל תשמרי

את הדברים הטובים רק לעצמך. יה מחרישה. את מזכירה לי את אלה שקיבלו ממתקים מהבית, בצבא. שבלילה-בלילה, כשכולם ישנים הם פותחים את השקיות שקיבלו והם אוכלים בלי לכבד אף אחד.

למעלה