מה דעתכם על הקניה הבאה ?

gilwe

New member
מה דעתכם על הקניה הבאה ?

ג'ילרה ראנר 98, מצב חיצוני מעולה (ממש חדש), 15,000 ק"מ. מחיר 5000 ש"ח בעיות ומצב מכאני (יש לציין שכלי ישב המחסן כחודשיים מבלי שיסעו עליו): 1. ברקס אחורי נגמר וצריך לעשות חדש - מה העלות ? 2. מנעול של תא הקסדה נפרץ והוצא (אין מנעול וצריך לפתוח את התא עם פלייר). מה עלות תיקון והרכבת מנעול כזה ? כמה עולה אצל היבואן ? 3. בנסיעה (לאחר נסיון ממשוך להתניע) הוא לא נסע מהר במיוחד. יותר נכון הרשתי שאני נותן הרבה גז אבל הוא נוסע יחסית לאט.... האם זה מראה על צורך בהחלפת משקולות וריאטור ? מה העלות ? 4. המצבר היה ריק מן הסתם ולאחר נסיעה קצרה נמדדו עליו רק 2volt ולא היו וינקרים אך אני מניח שאם הוא התמלא קצת בנסיעה אז הסלילים טוענים כרגיל (למרות שכאשר בדקתי וולטז' תוך כדי נתינת גז ראיתי רק 2 וולט בין קצוות המצבר). האם המחיר גבוה מדי לדעתכם ?

gilwe

New member
למה לא ?

טוב לדעת שיש... בכל אופן דעת המנוסים פה חשובה לא פחות.

fz1000

New member
לא עושה רושם

לא עושה רושם של כלי שמור מה שהלך לא תוקן אלה אולתר לדעתי רד זריז מהמציאה.

gilwe

New member
תשובה לעניין !

גישה מעניינת. אכן הגיוני שכלי ש"אולתרו" בו תיקונים לא באמת תוחזק באופן מקצועי. המוכר אף אמר שהוא "מטופל" קבוע ע"י מוסכניק למכוניות שהוא מכיר... הכלי שמור ביותר חיצונית אבל בהתחשב בכך שהמחיר אינו "מציאה" ושאני אצטרך להשקיע בו מינימום בלם אחורי וטיפול וריאטור (גדול) שזה בטח בסביבות ה 700 ש"ח.... נראה לי שיש סיבה טובה להמשיך לחפש. תודה.

gilwe

New member
ירד

בסביבות 5700 אפשר להביא כלי הרבה יותר חדש.

למעלה