מה דעתכם על המערכות הבאות

tsvika2003

New member
מה דעתכם על המערכות הבאות

http://maariv.wallashops.co.il/shopmind_portal_heb/AuctionProd.asp?pi=RW2800PR9000PS ראו את הלינק הבא מה דעתכם? בלי רסיבר רק רמקולים ו DVD מה שווה המערכת בפרט לנוכח המחיר הקבוצתי והאם טוב גם למוסיקה? מחיר קבוצתי 1500 שח וכעת למשהו יותר רציני לחבר של צבא קבע שתי הצעות מפתות--- http://www.mcc.co.il/ProductsBySub140.html מערכת יוקרתית BOSH מורכבת משני רמקולים בלבד -מחיר יקר מאוד 10,790 אז זה בטח חייב להיות משהו מתוחכם ושווה,,לא חושב שהבנתי מה יש שם אבל בטח מומחי הפורום יתייחסו והצעה במחיר נמוך יותר קולנוע ביתי מושלם 5000 שח בלבד http://www.mcc.co.il/ProductsBySub140.html האם שווה ההצעה הזו:\ נגן DVD טושיבה דגם: SD-1850 קריאת פורמטVideo DVD Video ,VCD ,DVD - R תומך בשיטת PAL / NTSC קריאת פורמט, MP3* Linear PCM ,Dolby Digital & MPEG 2 ,DTS Spatializer N-2-2- סראונד וירטואלי 3 מצבי שמע שונים ממיר דיגיטלי / אנלוגי 192kHz /24bit יציאת S-Video יציאת Composite Video יציאת Component Video יציאת 2 ערוצי אודיו אנלוגיים(RCA) לחיבור סטריאופוני יציאות דיגיטליות קואקסיאלית קריאת תקליטורי DVD ,CD-RW ,CD-R ,CD ו- DVD-R טווח דינמי בשמע: מעל 108dB יחס אות לרעש: מעל 112dB אחוז עיוותים הרמוניים: מתחת ל 0.002% רסיבר סראונד אודיו / וידאו דיגיטלי קנווד דגם KRF-V4060D x50W5 ההספקים נמדדו בעכבה של 8 אוהם מפענחים פנימיים Dolby Digital (AC-3) ,Dolby Prologic 2 ,DTS 5 מצבי DSP מעבד צלילים דיגיטליים ברזולוציה של 24bit שלט רחוק טיונר דיגיטלי גבישי עם סריקת תחנות אוטומטית וידנית 40 תאי זיכרון 3 כניסות דיגיטליות (1 אופטית ו- 2 קואקסיאליות) כניסת 6 ערוצים אנלוגיים סט רמקולים לקולנוע ביתי JBL דגם: SCS138 רמקולים קדמיים ואחוריים: עכבה נומינלית: 8 ohms הספק מקסימלי: 75W אלמנט תדר ביניים: 75 מ"מ אלמנט תדר גבוה: 12 מ"מ רמקול מרכזי: עכבה נומינלית: 8 ohms הספק מקסימלי: 75W אלמנט תדר ביניים: 75 מ"מ אלמנט תדר גבוה: 12 מ"מ סב וופר: סב וופר אקטיבי "8 בהספק 100W תדר חיתוך משתנה: 40-160Hz שליטה על עוצמת הסב וופר http://www.mcc.co.il/ProductsBySub140.html

eliad2

New member
ה bose

נירא לי כמו ניסוי לא מוצלח , אחי, לא כל מה שיקר טוב וקולנוע בייתי בטח משלימים בסטריאו משני רמקולים , זאת מערכת סטיראו ואני לא מבין מאיפה בא להם הרעיון הזה של מערכת משני רמקולים . ב10000שקל אתה מרכיב אחלה של סט שישמש אותך להכל.

eladts

New member
המערכת של בוז

זו הונאת העשור. 11K ש"ח עבור שני סטלייטים ציקמוקיים? אפילו רמקולים למחשב ב-600 ש"ח יתנו לך תוצאות טובות יותר. הפירלס הם גם זבל, אבל לפחות זולים.

eladts

New member
בתקציב של 11K

אפשר להרכיב מערכת מאוד יפה, עם רמקולים אמיתיים מתוצרת יצרנים נורמליים ולא סטליטים, רסיבר ו-DVD. ראה מאמרי הפורום.

MartinHSabag

New member
צביקה ידידי

ברוך הבא ! 1. מערכת לא קונים בלי לשמוע. 2. יקר זה עיניין יחסי, אם תשאר פה מעט תלמד שיש פה אנשים שבסכומים שציינת קנו רק כבלים.... 3. ממליץ לך להתחיל לקרוא את המאמרים בפורום ולהתחיל לקבל מושג מה לחפש במערכת, איך בוחנים מערכת וכו'. 4. חסרים נתונים : מה התקציב שלך ? מה אתה מעוניין לרכוש (מע' קולנוע ביתית/סטיראו) אני מניח שק"ב לפי הדוגמאות - האם תראה יותר סרטים ממוזיקה ?, במידה והמערכת תשמש למוזיקה - מה סוג המוזיקה שאתה שומע ? ואחרון - מהו גודל החדר ?

eliad2

New member
ואולי תפסיק להעתיק כתובות להודעה

ותישלח לינקים כמו בן אדם ! אני לא מצליח להפעיל כלום

eliad2

New member
.

זה מבאס שאנשים מיתעצלים לשים לינקים ורק מעתיקים כתובות לתוכן ההודעה אני לא מצליח להפעיל כלום , אני לא יודע על מה הוא מדבר בכלל

jalon

New member
תשובות לשאלותיך

המערכת של פירלס זיבלית, בערך באותה רמה של שאר המערכות ה"מושלמות" במחיר של עד 2500 ש"ח. תחשוב כמה רכיבים אתה מקבל במחיר הנמוך הזה, קח בחשבון שהיבואנים עושים רווח נאה על המערכות הללו, כמו גם היצרנים הסינים שלהם, ותבין מזה מה באמת שווה המערכת. המערכת השניה שציינת כבר שווה האזנה ראשונית. תוכל לשמוע אותה בכל חנות שעובדת עם ניופאן, או בהוליווד סינמה סטור בהרצליה. אם המערכת תספק אותך - סבבה. היא כוללת DVD טוב, רסיבר פשוט ביותר וסט סטליטים שיישמע סביר בקולנוע ועל הפנים במוזיקה. קח איתך לחנות דיסק מוזיקה שאתה מכיר, וודא שמשמיעים לך אותו כשהרסיבר נמצא במצב סטריאו פשוט ללא כל מניפולציות DSP למיניהן, ומיד תבין על מה אני מדבר. לגבי המחיר - כמיטב המסורת של מבצעי חבר - בכל הנוגע למוצרי צריכה תוכל למצוא מחירים טובים יותר בחנויות וברשת. המבצעים של חבר שווים מאוד ברכישת מכוניות ודירות. במוצרי צריכה זולים יש להם הרגל להציע סחורה בינונית במחירי שוק רגילים פלוס. במיקוח קליל תוכל להוריד 5-10% ממחיר "חבר". רק לשם השוואה, הרסיבר הזה נמכר במכרזי הרשת סביב 1800 ש"ח, ה-DVD בכ-1200 ש"ח והרמקולים בכ-1900. סה"כ - 4900 ש"ח. וזה כשאתה קונה כל פריט בנפרד, ולא נהנה מהנחה שכל חנות תיתן לך אם תקנה אצלה הכל בבת אחת. חבר מבקשים ממך 5000 ש"ח, ועל זה אתה עוד משלם להם כל חודש דמי חבר...

למעלה