מה דעתכם על המוזיקה........?

מה דעתכם על המוזיקה........?

מי הזמרים האהובים עליכם מארגנטינה.....? ובבקשה על תגידו לי המורדים/פלורסייאנטה......... אני מדבר על מוזיקה קצת יותר רצינית....... עליי ג'ילדה, אורגניסיון X [להקת קומביה] ונטליה אוריירו המדהימה.....!! עליכם?

אני רצינית. אין שום דבר רע

בלאהוב פופ קליל וכיפי. אני מאד אוהבת את הדיסקים של המורדים ולדעתי הם עושים אחלה מוזיקה. אממ אני אוהבת את ריקרדו ארחונה ואלה סאנז.

וול נו בסוף אף אחד לא ארגנטינאי

גם לא נטליה אוריירו

מלי 13

New member
טוב אני אוהבת...

קומביה-מוזיקה מצחיקה בטירוף.. ומה עוד? דיאגו טורס,אקסל פרננדו,אלחנדרו לרנר ועוד כמה שלא עולים לי בראש עכשיו.

angel enamorado

New member
יש שירשור מיוחד בשביל זה

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1457&msgid=69276261

arquero loco

New member
aguante la cumbia

en kmo acumbia gente aval gam yes shirim tovim she axel fernando alejandro sanz veod arbe tovim!!!

אלון 58

New member
נטליה אוריירו היא בכלל מאורוגואי...

אפילו שידוע לי שהיא משחקת בארגנטינה.

אלון 58

New member
Carlos Mata ../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo70.gif

מפיק,זמר,שחקן יליד ונצואלה.לפי כתבה שמוקלטת אצלי בוידאו,הוא חי ועובד בתחומים בהם הוא מתעסק,בעיר רוסריו.ישנם ברשותי 2 אוספים עוד מימיו בונצואלה,שגם הגיעו אלי דרך החבר בשודיה,ודיסק נוסף שקניתי לפני 10 שנים במדריד,דיסק יפהפה שנקרא: Amaneciendo,זהו אלבום שגם מושמע ברקע הכתבה עליו,שמוקלטת אצלי.

אז ככה..

קומביה אני לא סובלת.. מתעבת.... כנל לגבי מירנדה למי שמכיר.. אלה שאני כן אוהבת: צ'רלי גרסיה על כל להקותיו(sui generis, seru giran, la maquina de hacer pajaros..) אנדרס קלמארו פיטו פאאס פביאנה קנטילו TURF!!!!!!!! ATTAQUE77 DIECIS1E7E Los abuelos de la nada memphis la bluesera SAIBO Emanuel Arias Guadalupe Alvarez Lucchia Astor Piazzola... sisi lo amo! Paquete De Tres ויש עוד... לא באים לי לראש עכשיו..

liadile

New member
מוזיקה שלי היא

טליה.. אממ סלסה גלוריה אסטפן אני שומעת תתוכנית של קיקה סמואל.. אז יש שם מלא שירים יפים

אלון 58

New member
טליה(=THALIA),היא מכסיקנית...,

גלוריה אסטפן,אם איני טועה,היא פוארטו-ריקנית.

Fito Paez

וגם.. tengo un disco de marcello tinneli de chistes.. de unos de los programas de el de la noche.. lo voy a subir un dia cuando tenga tiempo a si lo pueden bajar y reirse un poco/

fushit

New member
Megusta muchos....../images/Emo168.gif

סולדד פסטורוטי, איגנסיו קופני, נטליה אוריירו, מרסדס סוסה, מרסלה מורלו, חואן מנואל סארראט, דיאגו טוררס, שאקירה, פיטו פא'אס, לוס האוטנטיכוס, צ'איינה, לוס פיוחוס, לקינטה אסטסיון (שד"א יש להם אחלה שיר - el sol no regresa!), אלכס אובגי (שהוא ספרדי, אבל מי סופר?
, עם dame tu aire), לוס באסילוס, אבריל והרשימה עוד ארוכה......

למעלה