מה דעתכם על הטריק הבא:

ה ט ו ח ן

New member
מה דעתכם על הטריק הבא:

נניח שמכון רישוי עושה לכם טונה של בעיות. שולח אותכם למוסך מורשה כדי לקבל אישורים, דורש להחליף צמיגים וכו'. כידוע, ברגע שהתחלתם את התהליך במקום מסויים חייבים לסיימו שם. אלא אם ... הולכים למשרד הרישוי, ומבקשים טופס חדש כי הקודם נאכל ע"י הכלב. ואז ניתן ללכת להיכן שרק רוצים. ההפסד הוא רק של האגרה ששולמה פעמיים.... מישהו רואה כאן בעייה

a c t i v e X

New member
בקיצור, נתקעת עם לזעא ואתה לחוץ?

תאורטית, זה כבר בוצע בעבר, אבל לך תדע עם השכלולים במיחשוב, אם לא יצליבו את זה. אבל גם אז, אז מה? בכל זאת "הכלב אכל את הטופס" וכבר יצא לך לעבור עם האופנוע במכון אחר, אפילו שהוא 150 ק"מ רחוק מהבית שלך...

אל דאגה לגבי המחשוב אקטיב.

מדובר במשרד שבו לוקח 3 ימים לקלוט מידע ממחשב מכוני הרישוי שהרכב עבר טסט. ולכן לא ניתן להעביר בעלות על רכב שזה עבר טסט אלא בחלוף 3 ימים. כך שלגבי הצלבות במחשב משרד הרישוי אין מה לדאוג. הם אומרים לו תודה כל בוקר על כך שהוא בכלל נדלק.

שאול DR650

New member
דוגרי

אם יש משהו שניתן לסמוך עליו במדינה הזאת זה שלא יצליבו מידע ממקורות שונים לא משנה כמה הם קרובים (בהיותי חייל ב(כל הכבוד ל)צה"ל אני יכול לתת כמה וכמה דוגמאות...) לטובתך ולרעתך...

../images/Emo31.gifהצלבת מידע

לא הייתי בונה על זה מיניסיון מר של רוכב שחשב לידפוק את המערכת וקיבלל "שתרונגול"

ש

ש ו מ י

Guest
כלבים לא אוכלים ניירות.... :)

לפעמים אני חושב שאתה איזה

מישהו מתקופת התנ"ך שהקפיאו והפשירו רק עכשיו.

סיסו סנדויצ'ו ...קח בחשבון שיחתימו

אותך על הצהרה שלא התחלת בהליך רישוי במקום אחר. זה מה שרציתי לעשות לעגלה אחרי שחשבתי שהמוצא היחיד הוא להחליף מיסב (300 ש"ח) ולהביא אישור ממוסך (140 ש"ח) אלא שאחד ה"מאכרים" שאני מכיר אמר לי שיש מצב שתיאלץ לחתום במשרד הרישוי על ההצהרה - לא ביררתי ולכן אני לא יודע בודאות,זה למה אמרתי...קח בחשבון.

למעלה