מה דעתכם על ההכרזה הזו

אבי בן 1231

Well-known member
״כן אני מאיימת עליך במפורש, אנחנו נשרוף את המדינה" עינב צנגאוקר,
אמא של מתן החטוף בעזה כעת בהאוהלים מול הכנסת ״
תתחילו לחסום גישות מרכזיות לערים אנחנו נשבש את המדינה עד שיחזירו את מתן שלי״.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
לא הייתי רוצה להיות במקומה, לכן לא אוכל להביע דיעה על דבריה.

Harrington

Well-known member
מנהל
לא יודע אם האֶם אכן אמרה את אשר מיוחס לה כאן, אבל מול משפחות החטופים והנפגעים כל שאני יודע לעשות הוא לעמוד דום, לשתוק ולשמוע. לא אשפוט אותן בשעתן הקשה זו, כאשר אני לא יכול אפילו לדמיין את המצוקה המטורפת בה האשה הזאת נמצאת מזה כחצי שנה וללא אופק אמיתי לפתרון טוב עבורה.

דיברגנט חדש

Well-known member
הוספת תגובה
לא יודע אם האֶם אכן אמרה את אשר מיוחס לה כאן, אבל מול משפחות החטופים והנפגעים כל שאני יודע לעשות הוא לעמוד דום, לשתוק ולשמוע. לא אשפוט אותן בשעתן הקשה זו, כאשר אני לא יכול אפילו לדמיין את המצוקה המטורפת בה האשה הזאת נמצאת מזה כחצי שנה וללא אופק אמיתי לפתרון טוב עבורה.
אפשר "לעמוד דום, לשתוק ולשמוע" עד גבול מסוים, לא שזה כבר נכנס להסתה להרס.

Harrington

Well-known member
מנהל
הוספת תגובה

אפשר "לעמוד דום, לשתוק ולשמוע" עד גבול מסוים, לא שזה כבר נכנס להסתה להרס.
אין פה הסתה בדברים שמובאים לעיל. לגבי ה"עד גבול מסוים", זה כמו חופש הביטוי. כמובן שיש גבולות, אבל אלו לא נמתחים במקום בו לא נעים לי לשמוע את הדברים.

דיברגנט חדש

Well-known member
אין פה הסתה בדברים שמובאים לעיל. לגבי ה"עד גבול מסוים", זה כמו חופש הביטוי. כמובן שיש גבולות, אבל אלו לא נמתחים במקום בו לא נעים לי לשמוע את הדברים.
״כן אני מאיימת עליך במפורש, אנחנו נשרוף את המדינה" עינב צנגאוקר

Harrington

Well-known member
מנהל
אין פה הסתה בדברים שמובאים לעיל?
אה יש דיון? חשבתי שסתם מעתיקים ומדביקים את אותם דברים :).

במענה לשאלתך, לענ"ד לא. אבל אם מישהו סבור אחרת, שיגיש תלונה למשטרה והעניין יוכרע על-ידי בית המשפט (אם החקירה תעלה שיש בכך ענין כלשהו, משהו שכנראה כלל לא יקרה).

אבי בן 1231

Well-known member
אני אשרוף את המדינה, זה חופש הדיבור|תוהה|
אם אכתוב פה אני אשרוף אותך האם גם אז תחשוב שזה חופש הדיבור?! או שתזהיר? ואם אכתוב שנית תחסום!!!

Harrington

Well-known member
מנהל
אני אשרוף את המדינה, זה חופש הדיבור|תוהה|
אם אכתוב פה אני אשרוף אותך האם גם אז תחשוב שזה חופש הדיבור?! או שתזהיר? ואם אכתוב שנית תחסום!!!
אה, זה קל. במקרה כזה:
א. אגחך לעצמי בשקט על רמת ההתדיינות הנמוכה.
ב. אציין שמעולם לא נחסם גולש על-ידי בגלל שכתב משהו "שנית".
ג. אזכיר למי ששכח וקצת יותר מדי חי בפורום, שיש הבדל בין חופש הביטוי במדינת ישראל לחובת הגולשים כאן לכתוב על-פי נהלי הפורום וכלליו.
ו+. בפועל אינני יודע לומר מה הייתי עושה אילו היית כותב כך ברצינות. תצטרך לסלוח לי, אבל גם לא ממש בא לי לחשוב על זה :).

אבי בן 1231

Well-known member
אה, זה קל. במקרה כזה:
א. אגחך לעצמי בשקט על רמת ההתדיינות הנמוכה.
ב. אציין שמעולם לא נחסם גולש על-ידי בגלל שכתב משהו "שנית".
ג. אזכיר למי ששכח וקצת יותר מדי חי בפורום, שיש הבדל בין חופש הביטוי במדינת ישראל לחובת הגולשים כאן לכתוב על-פי נהלי הפורום וכלליו.
ו+. בפועל אינני יודע לומר מה הייתי עושה אילו היית כותב כך ברצינות. תצטרך לסלוח לי, אבל גם לא ממש בא לי לחשוב על זה :).
מעניין שהתחלת לגחך לעצמך על רמת הדיון הנמוכה שאליה אתה מוביל!!!
הצילו!!!!! מיצי בואי מהר!!!
אהבתי במיוחד את הטיפשות בסעיף ג. לחוקה של הפורום הקדוש!!!

ירדת נמוך מדי, אדון מינהל, הגיע הזמן שתפרוש לפני שמישהו ישרוף אותך!!!

Harrington

Well-known member
מנהל
מעניין שהתחלת לגחך לעצמך על רמת הדיון הנמוכה שאליה אתה מוביל!!!
הצילו!!!!! מיצי בואי מהר!!!
אהבתי במיוחד את הטיפשות בסעיף ג. לחוקה של הפורום הקדוש!!!

ירדת נמוך מדי, אדון מינהל, הגיע הזמן שתפרוש לפני שמישהו ישרוף אותך!!!
אין לי אלא לחזור על א', הגם שהפעם עם קצת יותר רחמים.

בריאות. לכשתחשוק נפשך בדיון ענייני אני בטוח שאשמע על כך. עד אז אכן מיצינו.

אבי בן 1231

Well-known member
אין לי אלא לחזור על א', הגם שהפעם עם קצת יותר רחמים.

בריאות. לכשתחשוק נפשך בדיון ענייני אני בטוח שאשמע על כך. עד אז אכן מיצינו.
חשקה נפשי עד מאוד וזאת בעזר האל, אי לכך אקצר ואזעיק את מיצי שתצילני מהצרה המכונה בפורום תפוז הקדוש, הרינגטון!!

Harrington

Well-known member
מנהל
חשקה נפשי עד מאוד וזאת בעזר האל, אי לכך אקצר ואזעיק את מיצי שתצילני מהצרה המכונה בפורום תפוז הקדוש, הרינגטון!!
אם אכן חשקה נפשך בדיון ענייני כפי שאתה טוען, אין שום צורך ב"מיצי" כלשהי והיא לא עומדת על הפרק. לצערי לא הצלחתי למצוא את התייחסותך העניינית לדברי. רק את מיצי שלך. חבל.

אבי בן 1231

Well-known member
אתה לא יודע אם היא אמרה ואני כן יודע.
אני שמעתי אותה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אשפוט אותם ועוד איך אשפוט, הם לא היחידים שקרועים וסובלים פה במדינה, מאות חיילים נפלו,
ואלה לא האחרונים שנפלו, בניסיון להגן על המדינה ולהחזיר את החטופים!!

הם לא יחזרו!!!!

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה לא יודע אם היא אמרה ואני כן יודע.
אני שמעתי אותה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אשפוט אותם ועוד איך אשפוט, הם לא היחידים שקרועים וסובלים פה במדינה, מאות חיילים נפלו,
ואלה לא האחרונים שנפלו, בניסיון להגן על המדינה ולהחזיר את החטופים!!

הם לא יחזרו!!!!
לא שמתחשק לי להשוות בין דם לדם, אבל אני לא חושב שדומה מצוקתו של הורה שבנו נפל ל"ע למצב בו הבן מצוי בשבי החמאס חודשים ארוכים, כאשר הוא בתחושה הסובייקטיבית שאפשר לעשות יותר כדי להחזירו.
אם הם יחזרו או לא? כבר לאחר שמחת תורה ניהלתי דיון עם ילדיי ואמרתי שההסתכלות של המדינה צריכה להיות שהם לא בחיים או לא יחזרו. סברתי שרק כך היא תוכל לנהל את המלחמה כמו שצריך לנהלה. אינני יודע אם צדקתי או לא ואני לא יודע מה יוליד יום. יכול רק לקוות ולהתפלל ועד אז, לחבק את המשפחות וכאמור מעלה, פשוט לשתוק לידן ולשמוע אותן בשקט.

למעלה