מה דעתכם על האתר killdeal?

מה דעתכם על האתר killdeal?

אם מישהו זוכר אותי, הזמנו נופש ברומא באוגוסט עם ילדים קטנים. בסוף נבהלנו וביטלנו. החלטנו שפשוט נזמין משהו ברגע האחרון כדי לחסוך עליות. ואולי גם רק אני אסע עם שני הילדים הגדולים.
התאריך המועדף הוא בשבוכ השני של אוגוסט אם נוסעים רק עם הגדולים, אז התחלתי לבדוק.
מצאתי את האתר killbill. המחירים סבירים נראה לי. בנתיים אין עוד את התאריכים שאני רוצה. השאלה היא האם זה אתר אמין? האם מה שנשאר בסוף זה תמיד עלוב או שיש סיכוי למצוא משהו נחמד? אני מתכוונת מבחינת בית המלון בעיקר.

Nרב

New member
אני רואה שזה אתר ששיך לBLIK. לא הייתי קונה מהם רכב משומש...

ומה לגבי חוליו?

יש שם רק חבילות זוגיות אז לנו זה לא מתאים. אבל מחירי הטיסות ממש סבירים, חלקם אפילו לעוד כמה ימים. יש בכלל סיכוי למצוא מלון סביר? ומה לגבי זה שאין העברות? זה יכול להיות בעייתי אם נחליט לטוס עם הקטנים. פחות סיפור עם הגדולים. אני טועה?

Nרב

New member
עכשיו עליתי על זה שBLIK=קווי חופשה= Kill deal

ויוצא שדרך קווי חופשה נסענו ליוון - כמובן שרצינו מלון מסוים ואישרו לנו אחר אבל זה לא שינה לי ביעד הספציפי הזה.... החבילה דווקא היתה בסדר - טיסה של ישראייר שהופעלה בחכירה רטובה, העברות באוטובוס עם חצי מזגן ונציג חצי אפוי, מלון הכל כלול שהיה סבבה לגמרי (למרות שהמזגן עבד חצי קלאץ' בחדר האוכל אם בכלל)
אבל צריך להיות עירניים כשמזמינים שמקבלים את האישורים מיד - כרטיסי טיסה אלקטרוניים וואוצ'ר למלון. ואם לא מקבלים - ניתן לבטל דרך החוק תוך שבועיים ללא הוצאות כספיות כמעט
http://www.kolzchut.org.il/he/ביטול_עסקת_מכר_מרחוק

לאונידס

Active member
ככל שאני יודע בחוליו מקבלים את הכרטיסים מיידית

כך שאין מצב בו מוכרים לכם רעיון טוב (ממש רעיון טוב לבקר ברומא) שלא בטוח שיתממש.
בשנים קודמות כשבדקתי את חוליו במועדי ביקוש גבוה שעות הטיסות מאוד לא התאימו לי.
&nbsp
אין בעיה בהעברות מפיומיצ'ינו לרומא, יש רכבת אוטובוס מונית....
http://www.rome-airport.info/in.html

שאלתי על נסיעה לעיר מערים אחרות באירופה

ביטלנו את רומא. בגלל שהכוונה היא לנסוע עם שני ילדים גדולים יחסית לעיר, אמרו לי שעדיף לבחור לונדון או פריז. בשני המקרים לא ראיתי משהו במחיר סביר.
מה עם בודפשט? כי לשם יש חבילות במחירים סבירים יחסית.

Nרב

New member
גם אם תמצאי טיסות במחיר סביר החודש

בתי מלון ברגע האחרון באירופה לא זולים, האירופאיים דוגלים בהזמנה הרבה זמן מראש

Nרב

New member
ואם את מוצאת חבילה במחיר סביר

ורואה שיש לך מה לעשות עם הילדים פשוט תקחי כי מראה לי שאת מאד רוצה לנסוע

לאונידס

Active member
קשה לענות תשובה כללית שתתאים לכל הערים באירופה

באופן כללי מכל נמל תעופה גדול יש תחבורה לעיר לפעמים יותר יקרה, לפעמים פחות יקרה, אבל תמיד יש.
באופן כללי במעבר בין ערים יש רכבות נוחות ואוטובוסים. זו לא ישראל בה התחבורה הציבורית היא שם נרדף למשהו בלתי אפשרי וגם הבלתי אפשרי הזה מושבת 20% מהזמן.
&nbsp
אני מציע שתחליטי מה סוג הבילוי שאתם רוצים לחוות לפני שאת קובעת יעד ולא להיפך.
לשאלה על לונדון ופריס אני יכול לקחת את הילדים שלי עוד פעם, והפעם גם לחודש וכל יום יהיה לנו דברים מאוד מעניינים לעשות ולראות.
אבל אלו אני והילדים שלי, אני לא יודע מה מעניין אותך ואת הילדים שלך לעשות.
&nbsp

אין משהו מוגדר

חשבתי על טיול של שלושה ימים, יומיים להסתובב בחוץ ועוד יום אטרקציה כלשהי. הם בני 12 ו 9

ועוד שאלה:באיזה אתר לא חייבים להזין יעד?

פעם רשמו כאן בפורום ואני לא מוצאת.

לאונידס

Active member
תשובה רצינית, באמת לא צינית - חיפה

בנסיעה לחו"ל יש לך המון מנהלות שגוזלות המון זמן + הסתגלות ואוריינטציה למקום חדש.
מטיילים ותיקים ומאוד מתורגלים שמכינים את עצמם בצורה טובה ליעד (רמת ידע על היעד, לאו דווקא לו"ז קשיח) יכולים להספיק לטייל יומיים מתוך ה 3.
&nbsp
מטיילים פחות ותיקים ומתורגלים ועם רמת ידע יותר נמוכה יצליחו לטייל אולי יום. בשביל יום נראה לי חבל להכנס לכל ההוצאות וכאב הראש. טיסות עכשיו של החופש הגדול להערכתי יהיו מאוד יקרות.
האלטרנטיבה סעו לעיר כמו חיפה, קחו מלון על הים, יש מוזיאונים כמו מוזיאון חיל הים מוזיאון מדע מוזיאון רכבת קטן וחמוד וכו', יש יותר משוק אחד, יש טיילת בבת גלים וטיילת על רכס הכרמל עם רכבל ביניהן. יש מסעדות מכל הסוגים והמינים.
יהיו לכם 3 ימים של טיול מאוד מהנה.
&nbsp
קשה לי להאמין שאני מיחצן את חיפה אז את יכולה גם ללכת על אזור נווה צדק (למשל) בתל אביב אבל בכל מקרה ל 3 ימים טיול קצר בארץ נראה לי הרבה יותר מתאים מאשר נסיעה לחו"ל.
&nbsp
לטיול של 3 ימים לחו"ל תחכו שאיזיג'ט יפרסמו מחירים לפסח לפריס, תתפסו טיסה במחיר שפוי, סעו לדיסני ליום או יומיים תעשו עוד משהו מההילייטס של פריס ותחזרו.

הילדים רוצים חו"ל

לא רוצה לאכזב אותם ולא רוצה לנסוע. פתרון שחשבנו הוא לוותר על התרבות ולנסוע לרודוס וכד'. ואז יום אחד למצוא איזה טיול באזור, יום אחד במלון ועוד יום משהו דומה. אבל אז חבל לנו לא לנסוע כולם ואת אחד הקטנים אסור לישוף למים. ככה שזה מיותר לקחת אותו.
ראיתי המון כרטיסים זולים יחסית לרודוס. מקווה שאפשר למצוא בית מלון ברגע האחרון. הכוונה היא לטוס בעוד שבוע או קצת יותר.
יש עוד מקום שמשלב בטן גב עם קצת היסטוריה?

אספרסו2

New member
את כבר יותר מחודש

מספרת פה סיפורים על תכנון מסעות חובקי תבל.
לי זה נראה דימיוני,מענין לאן תסעו בסוף.
&nbsp

כמו שהוריי היו אומרים...

...אם הילדים רוצים, שיחכו לגיל 18, יחסכו כסף ויסעו.
אם אתם לא רוצים לנסוע, אין לכם זמן להתארגן, התקציב בעייתי וזה השיא של השיא של העונה וגם רגע אחרון - אז אפשר לא לנסוע. הילדים ישרדו. הם לא משלמים את החשבון ולא קובעים. אפשר לדבר איתם על כך שינצלו את החופש הגדול לשבת ולחשוב ביחד ולתכנן נסיעה לשנה הבאה, או לחופשה אחרת כמו פסח או חנוכה.

לאונידס

Active member
תני לי 5 דקות עם הילדים ותראי שאחרי כן הם לא רק ירצו לחו"ל

הם גם ירצו שתשנו באוהלים ואת המעבר ממקום למקום תעשו בכרכרה רתומה לסוס. אז אם הילדים ירצו הם יקבעו או שאת תחליטי שנוסעים במכונית ולא רוכבים על חמורים?
תפקידם של ילדים לרצות ותפקידם של המבוגרים להחליט מה ראלי ומה לא.
העולם ענק ויש המון מקומות שמאפשרים גם בטן גב וגם הסטוריה, אני לא רואה טעם לדון דיון תאורטי בכל המקומות על פני הגלובוס.
בהחלט יכול להיות שנופשון ברודוס יתאים לכם, המלצה שלי תבדקי שהעסקה באמת קיימת לפני שאת מתחייבת על כסף

Nרב

New member
רודוס סבבה לגמרי, kresten royal הכל כלול מומלץ בחום

טיולי יום יש לעמק הפרפרים, שבע המעיינות
יש פארק מים שהבנות שלי מאד נהנו בו וסביר שיש הסעות / תחב"צ מהמלון
בעיר rodos שהיא מרחק של עשר דקות נסיעה מהמלון יש גם היסטוריה וגם קצת חנויות לשופינג, מסעדות
http://www.lametayel.co.il/רודוס++אטרקציות+מרכזיות+באי

מה לגבי קארפטוס?

יש עסקה טובה מבחינת המחיר. המלון אבל נראה לי לא משהו, קצת רחוק מהמרכז. עוד לא נכנסתי לבדוק את המלון כמו שצריך.

למעלה