מה דעתכם על אשלי סימפסון!?

Smelly

New member
נשמע יותר טוב מג'סיקה...

נראית פחות טוב ממנה... בסה"כ זמרת פופ עם שירים דיי קליטים ויהיו לה לפחות עוד להיט אחד-שניים אחרי Pieces Of Me... יכול להיות שיותר אבל אני לא רוצה להתחייב מעכשיו לטווח הארוך...

DAN1EL

New member
ממ...

לג'סיקה יש קול טוב יותר, אבל איי קיו חד ספרתי. ואשלי - ממ.. האמת ששמעתי רק את הסינגל "פיסז אוף מי", וזה בסדר. לא התלהבתי במיוחד, אבל גם אין בו רע. זה לא שיר שאני אשמע ואעביר, אבל גם לא בדיוק אגביר את הווליום... אני גם חושב ש"אוטוביוגרפיה" זה שם קצת מחייב מדי בשביל אלבום הבכורה שלה...

DAN1EL

New member
../images/Emo35.gif

אתה בטוח שזה לא מנת המשכל שלה ושל ניק ביחד? הרי הם מתחלקים בהכל...

Smelly

New member
זה מה שאמרו ב-MTV...

בשטיח האדום של ה-VMA היה כתוב שהיא בעלת מנת משכל של 160, כלומר גאון... קצת קשה לי להאמין לזה י היא דיי קרש, אבל לכו תדעו - אולי הכל יחסי ציבור...

ערן1987

New member
גם בערוץ E אמרו את זה

לאיינשטיין אגב היה "רק" 138.. למרות שלדעתי זה שלה יש IQ גבוה יותר,לא אומר שהיא יכולה להצליח בתחום מדעי יותר ממנו

DAN1EL

New member
להצליח בתחום מדעי? ג'סיקה?

אולי אם מדע היה להתאפר ולצבוע את הציפורניים...

14מתן

New member
לדעתי היא סתם עובדת עלינו

היא לא כזאת טיפשה היא סתם עושה את עצמה

DAN1EL

New member
עזוב אותך אמי...

פרס נובל על גילויים חדשים בתופעות המדע נראה לי יותר ראוי. ממ...כל עוד זה מתאים לצבע השמלה שלה כמובן. ועכשיו ברצינות: אתם חושבים שהיא תזכה בגראמי מתישהו? לדעתי היא יכולה לעשות את זה, אם היא תלך על שירים פחות קיטשיים. כי קול יש לבחורה.

hadasrulez

New member
אני די אוהבת אותה

כלומר היא בסדר, יש לה אחלה שירים.. אני מחכה שהדיסק שלה יגיע לארץ

olga131

New member
על אשלי

אני לא מכירה ממש תמוסיקה של ג'סיקה ! יותר אני מכירה אותה בתור סלבריטי ואשלי עולה לי על כל העצבים ! לא יודעת למה ~ היא מכוערת אם שירים מכוערים ומעצבנת אותי בגלל שהיא תופסת לג'סיקה המדהימה את הג'וב והתהילנ ..תזכרו : מי מכיר בכלל תשירים של ג'סיקה ? ואת אשלי כל היום רק תשיר המכוער שלה ..ואיך קיבלו אותו בהוליווד ..אלוהים ! כיאילו המלכה באה ! ככה לג'סיקה לא מתייחסים ולדעתי זה ממש לא צודק כי אני דווקא אוהבת את ג'סיקה

TheRasmus

New member
יותר טובה מג'סיקה, אבל..

מה פתאום כולם מתלהבים ממנה???

למעלה