מה גרם ליאיר גולן לסערת רגשות ולכעס על המתנחלים בראיון עם יעקוב אילון

שחר 676

Well-known member
מנהל
האמת,אני מתחיל לרחם עליך.
השנאה שלך מובילה אותך לעולם הזוי שלדעתי מקצר את חייך.
אין בעיה כפרה , תרחם.

אני חושב ששנאה היא רגש לגיטימי שאסור להדחיקו - אני שונא גזענים , צבועים , כזבנים ואוטואנטישמים ואין לי שמץ של ספק שרובם המכריע של השמאלנים עונים לקריטוריונים הללו באופן מושלם.

מדוע להדחיק רגשות אותנטיים ?

אני משחרר אותם , לא שומר מאומה בבטן.

1ספי11

Well-known member
אין בעיה כפרה , תרחם.

אני חושב ששנאה היא רגש לגיטימי שאסור להדחיקו - אני שונא גזענים , צבועים , כזבנים ואוטואנטישמים ואין לי שמץ של ספק שרובם המכריע של השמאלנים עונים לקריטוריונים הללו באופן מושלם.

מדוע להדחיק רגשות אותנטיים ?

אני משחרר אותם , לא שומר מאומה בבטן.
כשאתה אומר שאתה שונא גזענים זה אמור שאתה שונא את עצמך? אתה זקוק לטיפול.
אגב, עד גיל מסוים מקובל "לא לשמור בבטן" כנראה שאתה עוד שם.

שחר 676

Well-known member
מנהל
כשאתה אומר שאתה שונא גזענים זה אמור שאתה שונא את עצמך? אתה זקוק לטיפול.
אגב, עד גיל מסוים מקובל "לא לשמור בבטן" כנראה שאתה עוד שם.
לא כפרה - גזענות וצביעות רחוקות ממני כרחוק מזרח ממערב - אני מדבר על מרבית השמאלנים , אלו הבטוחים כי צרכיהם הכבדים מפיצים ניחוח ורדים :)

1ספי11

Well-known member
לא כפרה - גזענות וצביעות רחוקות ממני כרחוק מזרח ממערב - אני מדבר על מרבית השמאלנים , אלו הבטוחים כי צרכיהם הכבדים מפיצים ניחוח ורדים :)
אתה מעיד על עצמך עדות שקר.
ההנחה שאתה מקבל היא שאתה לא מבין את פירוש הדברים.

evglev1

Well-known member
מנהל
נו שויין
לפי הסקר האחרון של סקטור 5
בשאלה אילו התקיימו הבחירות היום כמה מנדטים מקבל הליכוד שבראשו נתניהו
התוצאה 35 מנדטים.
לדבריך רוב הציבור הוא עיוור?
אתה במיעוט. המפלגה שלך רע"ם מקבלת 5 מנדטים.
מר"צ השותפים שלכם מקבלת 4 מנדטים.
העבודה השותפים שלכם מקבלת 9 מנדטים.
אז אולי אתה העיור? מה שבטוח חרש אתה.
גם בבחירות מועד א' ב-2019 הליכוד קיבל 35 מנדטים, אבל 5 המנדטים של ליברמן לא הצליח להקים ממשלה. ואפילו עם 36 מנדטים היה צריך להבטיח לגנץ רוטציה כדי להקים ממשלה.

1ספי11

Well-known member
אין מה לעשות הציונות היא תנועה גזענית מעצם הגדרתה, בגלל שהיא שואפת למדינת לאום לעם היהודי בלבד ולא למדינת כל אזרחיה. נכון שאנו מצהירים על שוויון מלא בלי הבדל גזע דת ומין אבל כל עוד חוק השבות קיים אין בעצם שוויון מלא. ערבי מסכנין לא יכול להעלות קרובי משפחה מירדן סוריה לבנון מצריים-עזה, שטחי A לתוך הקו הירוק ולקבל סל קליטה. אבל יהודים מכל העולם יכולים להעלות ארצה ולקבל אזרחות וסל קליטה ועוד הטבות .
זה מתבטא גם בתוך הקו הירוק, ממעטים להקים ישובים ערבים אבל מקימים הרבה ישובים יהודים.

לי אין שום בעיה עם "הגזענות" של הציונות ואני תומך בה , לערבים יש 22 מדינות מסביב עם מנטליות שמתאימה להם ( לטוב ולרע ) ואין סיבה שנקלוט אותם במדינה הקטנה שלנו ונערבב תרבויות שסותרות בהרבה תחומים ( ואני לא טוען שאנו טובים או רעים מהם אנו פשוט שונים! )

אבל בניגוד לשמאל אני מנסה לא להיות צבוע ולא מנסה לטשטש את זה עם דיבורים על שוויון, האם בוחרי מרצ והעבודה מוכנים לקבל את "זכות השיבה" ? האם הם באמת רוצים לבטל את חוק השבות ? האם הם מסכימים לאיחוד אלפי משפחות פלסטיניות לתוך הקו הירוק , להתישב ביפו לוד חיפה, רמת אביב, כפר שמריהו ....?
לא זה מה שהופך את הציונות לגזענות. מדינה יהודית יכולה להיות דמוקרטית אם היא תתן שיוויון זכויות מלא לכל אזרחיה.
ביתם של הפלסטינים הוא במולדתם. אתה באת להתישב בביתם ולא מוכן לקלוט אותם?

לא זה מה שהופך את הציונות לגזענות. מדינה יהודית יכולה להיות דמוקרטית אם היא תתן שיוויון זכויות מלא לכל אזרחיה.
ביתם של הפלסטינים הוא במולדתם. אתה באת להתישב בביתם ולא מוכן לקלוט אותם?
אין עם פלשתיני.
זה הכל שקר.
ה "פלשתינים " שאתה מתאר אותם כעם הם כלל לא אומה ולא עם ולא בטיח.
פלשתינה זה שטח גיאוגרפי שניתן לו שם עיי העותמנים ששלטו באיזור במאות הקודמות.
אבא שלי ברח מהנאצים והגיע לארץ ישראל תחת ויזה שהיה כתוב עליה "פלשתינה א'י .
אז את ערימת השקרים שלך תמכור במקום אחר לא כאן.
ח"כ לשעבר עזמי בשארה: אין עם פלסטיני - !Azmi Bishara: Palestinian People? Nope - YouTube

1ספי11

Well-known member
אין עם פלשתיני.
זה הכל שקר.
ה "פלשתינים " שאתה מתאר אותם כעם הם כלל לא אומה ולא עם ולא בטיח.
פלשתינה זה שטח גיאוגרפי שניתן לו שם עיי העותמנים ששלטו באיזור במאות הקודמות.
אבא שלי ברח מהנאצים והגיע לארץ ישראל תחת ויזה שהיה כתוב עליה "פלשתינה א'י .
אז את ערימת השקרים שלך תמכור במקום אחר לא כאן.
ח"כ לשעבר עזמי בשארה: אין עם פלסטיני - !Azmi Bishara: Palestinian People? Nope - YouTube
ברור שאתה יוצר מציאות שתסדר עם השקפת העולם שלך.
סוריה כולל "ארץ ישראל" היה מחוז באימפריה העומנית.
בלפור החזיר את השם פלשתין במכתב שלו לוייצמן.

ברור שאתה יוצר מציאות שתסדר עם השקפת העולם שלך.
סוריה כולל "ארץ ישראל" היה מחוז באימפריה העומנית.
בלפור החזיר את השם פלשתין במכתב שלו לוייצמן.
תקרא את ההיסטוריה.
אני לא טענתי שהאזור לא נקרא פלשתינה .
כתבתי שזה השם שהעותמנים נתנו
לאיזור הזה כולל סוריה.
גם המנדט הבריטי אימץ את השם הזה ויהודים שברחו מהנאצים והגיעו לארץ ישראל
הגיעו עם סרטיפיקט שהיה כתוב עליו פלשתינה א'י.
כך שהטיעון שלך אינו מחזיק מים.
גם לפי החוק הבינלאומי יהודה ושומרון אינה שטח כבוש.
ההגדרה המשפטית החוקית הבינלאומית על יהודה ושומרון היא אזור במחלוקת כי הוא לא נכבש ממדינה (ירדן) שהייתה לה ריבונות על השטח הזה.

1ספי11

Well-known member
תקרא את ההיסטוריה.
אני לא טענתי שהאזור לא נקרא פלשתינה .
כתבתי שזה השם שהעותמנים נתנו
לאיזור הזה כולל סוריה.
גם המנדט הבריטי אימץ את השם הזה ויהודים שברחו מהנאצים והגיעו לארץ ישראל
הגיעו עם סרטיפיקט שהיה כתוב עליו פלשתינה א'י.
כך שהטיעון שלך אינו מחזיק מים.
גם לפי החוק הבינלאומי יהודה ושומרון אינה שטח כבוש.
ההגדרה המשפטית החוקית הבינלאומית על יהודה ושומרון היא אזור במחלוקת כי הוא לא נכבש ממדינה (ירדן) שהייתה לה ריבונות על השטח הזה.
שקר כמובן. נושא השם לא כל כך חשוב. בכל מקרה,עבור העותמנים הוא לא היה קיים.
על פי החוק הבין לאומי השטחים כבושים על ידי ישראל.אגב,גם עבור החוק הישראלי.

evglev1

Well-known member
מנהל
אנטישמיות היא גם שנאת שושלתו של "שם" בנו של נח המקראי ולכן היא בהחלט יכולה להכלל תחת הכותרת "גזענות"

מעבר לכך - נתניהו הרבה יותר אמין מהתקשורת השמאלנית שלנו , מהפרקליטות הכזבנית שלנו ומכל שמאלן מצוי מהסוג הכותב כאן.
גם לפיד וגם גנץ אמינים בהרבה מנתניהו. לא שלפיד ישר כמו סרגל, אבל ביבי היה מת להגיע לרמת האמינות של לפיד.

שחר 676

Well-known member
מנהל
באמת? כבר לפני שנתיים השמאל רצה את בנט בתור ראש ממשלה?
מה זה קשור בכלל ?

את המציאות הנ"ל אפילו טובי השמאלנים לא הצליחו לחזות.
גם לפיד וגם גנץ אמינים בהרבה מנתניהו. לא שלפיד ישר כמו סרגל, אבל ביבי היה מת להגיע לרמת האמינות של לפיד.
לא ציפיתי לתגובה אחרת משמאלני.

evglev1

Well-known member
מנהל
מה זה קשור בכלל ?

את המציאות הנ"ל אפילו טובי השמאלנים לא הצליחו לחזות.

לא ציפיתי לתגובה אחרת משמאלני.
אני מתכוון לסקרים בתקופת הקורונה שנתנו לבנט 22-24 מנדטים לפני שסער החליט לתת לו פייט ופרש מהליכוד.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני מתנצל אבל גזענות כשמה כן היא - מבוססת על גזע ! ( ולא על דת )

יתרה מכך - במדינה דמוקרטית כמו ישראל יש זכויות שוות לכל אזרח ואזרח וכראיה הנה הצליח השמאל הישראלי להקים ממשלה התלויה במפלגה מוסלמית כך שהתאוריה הוכחה בפועל רק שאין חובה להסתמך על מפלגה מוסלמית בכינון ממשלה ובשום מקום לא כתוב שחובה עלינו לכלול אותה בממשלה מסיבות מובנות :)

מי שמכיר את ההיסטוריה שלנו יודע שהסכסוך היהודי/מוסלמי בפלשתינה אינו מבוסס שטח , הוא מבוסס על דת !

רצח יהודים על ידי מוסלמים התרחש הרבה מלחמת ששת הימים ומה שקרוי על ידי השמאל "הכיבוש" , הוא גם התרחש הרבה לפני מלחמת העצמאות שפרצה לאחר סירוב הערבים לחלק את פלשתינה בינינו לבינם..... כאמור , פרעות הערבים ביהודים התרחשו הרבה לפני מלחמת העצמאות ודי אם נזכיר את המופתי של ירושלים אמין אל חוסייני שהיה קצין אס אס נאצי ואת מה שהוא תכנן לנו כל יהודי מפוכח יודע.

אם נבצע סקר נרחב בין כל ערביי ישראל תגלה שלמעלה מתשעים וחמישה אחוזים מהם יטענו שנגרם להם עוול כזה או אחר מידי היאהוד.

כל יהודי מציאותי מבין מדוע אסור להקים ממשלה נתמכת איסלאם.

אפליה דתית אינה גזענות - בדיוק כמו שמלחמה בהתבוללות אינה גזענות.....לי לא אכפת היה להתחתן עם אישה אתיופית , גרוזינית , מרוקאית , עיראקית , כורדית , פולניה ובלבד שתהיה יהודיה אורתודוקסית.

אפליה גזעית היא משהו אחד ואפליה דתית היא משהו אחר לחלוטין , משהו חיוני להמשך השרדות העם היהודי.

וכן - אני מאמין לנתניהו בנושא זה שכן הוא יאבד את בסיס תומכיו אם יעז להקים ממשלה נתמכת איסלאם.
ומה הייתה הדת של סאדאת שבגין ז"ל עשה איתו הסכם שלום? מה הדת של נשיא האמירויות שביבי עשה איתו שלום? אתה למעשה מצדיק את השמלאנים בטענה שבכך שביבי אישר שלמרקל למכור צוללים למצרים הוא בגד במדינת ישראל כי הוא אפשר לגרמנים למכור צוללות למוסלמים.

שחר 676

Well-known member
מנהל
ומה הייתה הדת של סאדאת שבגין ז"ל עשה איתו הסכם שלום? מה הדת של נשיא האמירויות שביבי עשה איתו שלום? אתה למעשה מצדיק את השמלאנים בטענה שבכך שביבי אישר שלמרקל למכור צוללים למצרים הוא בגד במדינת ישראל כי הוא אפשר לגרמנים למכור צוללות למוסלמים.
לא נראה לי שהבנת מה אתה מייחס לי.

מה קשור דתו של סדאם או דתו של נשיא האמירויות לנושא דנן ?

איזה קשקוש אתה אומר על מרקל ?

על מה בשם אלוהים אתה מדבר ?

דובר על אפליית דת אל מול אפליית גזע - וואלה לא מבין מה אתה רוצה.

evglev1

Well-known member
מנהל
זה לא ענין של גזענות - אני לא פוסל את רע"מ בשל מוצאם האתני - אני פוסל אותם בשל דת האיסלאם אליה הם משתייכים , בשל היסטוריית הסכסוך בין העם היהודי לאיסלאם בפלשתינה במאה וחמישים השנים האחרונות.

ממשלה נתמכת מפלגה איסלאמית אינה יכולה לתעדף את העם היהודי בארצו היחידה.

האם אינך מבין שאנו נמצאים במלחמה מול האיסלאם על חבל ארץ זה ?

אם נתניהו היה מעז להקים ממשלה נתמכת עבאס הוא היה מאבד את בסיס כוחו - אני הייתי מוקיע אותו כשמאלן ומעביר את תמיכתי לבן גביר באופן מיידי אילו היה פועל כך.

נתניהו הכחיש ומכחיש מכל וכל הקמת ממשלה נתמכת איסלאם - הוא ניהל מו"מ עם עבאס לצורך אופציית הבחירה הישירה לראשות הממשלה.

כך או כך - בפועל , עובדתית , נתניהו לא הקים ממשלה נתמכת מפלגה מוסלמית - השמאל הקים גם הקים ממשלה כזו.
אז מה שווים הסכמי אברהם? הם לא עם מוסלמים שיש לנו סכסוך איתם על הארץ?

שחר 676

Well-known member
מנהל
אז מה שווים הסכמי אברהם? הם לא עם מוסלמים שיש לנו סכסוך איתם על הארץ?
ההסכמים הם הסכמי אינטרס בלבד , הודנה ארוכת טווח , בדיוק כמו עם מצרים או ירדן - יש להם נאמנות בסיסית לאיסלאם - לא מאמין שאני צריך להסביר זאת פעם אחר פעם.

למעלה