מה גרם ליאיר גולן לסערת רגשות ולכעס על המתנחלים בראיון עם יעקוב אילון

סלח לי מאד, אבל גם דבריך מהווים סוג של נבואה. אולי שונה מזו שלי, אך אין זו אלא נבואה.
על תורת ההסתברות שמעת אני מניח.
נכון בפוליטיקה הישראלית הכל יכול לקרות אבל אנחנו לא עסקינן בנבואות אלא בהערכות.
וההערכה שלנו היא שלבנט אין 2 מנדטים מהימין, לדעתי הוא מגרד אולי מנדט אחד מהימין.
שנית יש דיסוננס קבוע של פער עצום בין הסקרים שמביאים ערוצי פלשתין 11 12 ו 13 לעומת סקרי עומק שנערכים ברשתות החברתיות.
נכון, מתישבי חומש הם תתי אדם ממש כמו הנאצים, גם הנאצים עשו מדי פעם פעולות "תג מחיר" נגד תושבי הכפרים היהודים בתגובה לרגימת אבנים על מכוניות של נאצים בידי פורעים יהודים.
גם הנאצים הלכו והתנחלו בין כפרים יהודים במיזרח גרמניה בשטח שלפי חבר הלאומים היתה אמורה לקום שם עוד מדינה יהודית נקיה מגרמנים בנוסף ל 22 המדינות היהודיות שהקיפו את גרמניה, ושברלין המיזרחית תהיה בירתה, ולתוך גרמניה המערבית מליוני יהודים ממדינות היהודיות מסביב יעשו זכות שיבה לגרמניה המערבית.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D
חחחחחחחחחחחחחחח:-D

חחחחח :-D :-D

אני מאמין שביחד או לחוד - סער ובנט שרים את "שירת הברבור" שלהם בימין הפוליטי.

גדעון סער ינסה להיות סמן ימני במפלגת מרכז - כלומר מפלגת שמאל לכל דבר וענין.

שקד מתכננת מהלך אשר מיועד להחזיר אותה לימין ויש לי את הרושם שהיא תעשה אותו קרוב לתום הקדנציה של בנט כראש ממשלה ....התחמנית הנכלולית עוד לא אמרה את המילה האחרונה.
שקד שים לב שותקת ולא מגלה את צפונות ליבה בינתיים.
לדעתי ימינה תתפרק בתום כהונת מרשל פתן בנט
הגברת סילמן לדעתי סגורה כבר בכחול לבן.
לגבי שקד לדעתי היא שרופה בימין במיוחד לאחר ההצבעות על חוק החשמל.
יהיה מעניין.

שחר 676

Well-known member
מנהל
מרוב שלא בנו על רעם, הם הפסידו את האפשרות להמשיך ולכהן כמפלגה השלטת. אז... מכיוון שאמונה היא עניין לבתי הכנסת ומכיוון שהליכוד איבד את רסן השילטון, אינך זקוק לאמונה. תיאחז בעובדות.
אם הליכוד היה מעז להקים ממשלה נתמכת מפלגה איסלאמית הוא היה הופך למפלגת שמאל - זוהי עובדה !

עובדה
שהליכוד לא הקים ממשלה נתמכת מפלגה איסלאמית !

יחד עם המנדטים שסער ובנט גנבו מן הימין הייתה לנו ממשלת ימין מוחלטת ללא ערבים וללא שמאלנים - זו עוד עובדה !

השמאל בשלטון בזכות הערבים וטיפשוני הימין שכעת מתחרטים מרה על כי שמו יהבם על סער ובנט :)

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אם הליכוד היה מעז להקים ממשלה נתמכת מפלגה איסלאמית הוא היה הופך למפלגת שמאל - זוהי עובדה !
כאילו שהליכוד היה מפלגה ימנית בעבר... בחיאת. רד מהעץ.
עובדה שהליכוד לא הקים ממשלה נתמכת מפלגה איסלאמית !
אכן כך, אבל זה לא כי הם לא רצו אלא זה כי עבאס לא רצה. כדאי שתדבק בעובדות.
יחד עם המנדטים שסער ובנט גנבו מן הימין הייתה לנו ממשלת ימין מוחלטת ללא ערבים וללא שמאלנים - זו עוד עובדה !

השמאל בשלטון בזכות הערבים וטיפשוני הימין שכעת מתחרטים מרה על כי שמו יהבם על סער ובנט :)
עובדות נאות.

שחר 676

Well-known member
מנהל

עובדות נאות.
הליכוד היא האופציה הפחות גרועה עבור כל מצביע ימין. ימין פרגמטי ומציאותי.

כבר הסברתי לך שאם נתניהו היה מקים ממשלה נתמכת עבאס הוא היה הופך להיות איש שמאל - נתניהו מכחיש זאת מכל לכל - העברתי לך את תגובתו , לא ?

עבאס יכול לטעון מה שהוא רוצה.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

כבר הסברתי לך שאם נתניהו היה מקים ממשלה נתמכת עבאס הוא היה הופך להיות איש שמאל - נתניהו מכחיש זאת מכל לכל - העברתי לך את תגובתו , לא ?

ממתי נתניהו הפך להיות דובר אמת? משהו התחדש ופספסתי? הודיעו על זה בחדשות?

שחר 676

Well-known member
מנהל
נתניהו לא מצליח להקים ממשלה כי רוב אזרחי ישראל לא מאמינים לו.
מה זה אומר עליך.
עכשיו לאחר שהימין הטיפש מתפכח מסער ובנט -הסיכויים להקמת ממשלת ימין בראשות נתניהו בבחירות הבאות לא מבוטלים.

בעזרת השם יהיה טוב.

1ספי11

Well-known member
עכשיו לאחר שהימין הטיפש מתפכח מסער ובנט -הסיכויים להקמת ממשלת ימין בראשות נתניהו בבחירות הבאות לא מבוטלים.

בעזרת השם יהיה טוב.
הימין הטיפש המשיך להאמין לנתניהו. אוהבי ישראל בחרו בממשלה הנוכחית.
עדיין לא הביאו סקר שמראה שנתניהו יכול להקים ממשלה.

evglev1

Well-known member
מנהל

בעזרת השם יהיה טוב.
הימין החכם מבין שסער ובנט הלכו על המהלך כי התחייבות של ביבי בהסכם קואליציוני שוות ערך לכסף מצויר על שטרות מונופול ולקבל הבטחות של ביבי זה כמו לקבל ביודעין צ'קים ללא כיסוי, לכן סער ובנט לא יכלו להאמין לשום דבר ממה שביבי הציע להם, נדיב ככל שיהיה.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני מאמין לנתניהו הרבה יותר מאשר לתקשורת הכזבנית או לכל איש שמאל ממוצע.

כל בר דעת מבין מדוע.
כלומר אתה מאמין שבממשלת ביבי הראשונה רחבעם זאבי הי"ד היה שר ושבשנות החמישים שנות ילדותו של ביבי היו בסיסים בריטיים בארץ ישראל?

ממתי נתניהו הפך להיות דובר אמת? משהו התחדש ופספסתי? הודיעו על זה בחדשות?
שמע. לאט לאט הציבור היותר חלש מבחינת השכל והיכולת לסנן פייק ניוז מבין שהבוגד מרשל פתן בנט לא מלחך את סוליות הנעליים של יו יו נהנתניהו . אז תאר לך איזה אפס הוא.
ולאט לאט הציבור היותר חלש מבחינת היכולת לסנן פייק ניוז או לקלוט מתי מבצעים עליו הינדוס התודעה מבין שהתקשורת היא חלק במסע ההכפשה על נהנתניהו .
הציבור מבין שלפני שנחקור את נתניהו על שקרנות צריך לחקור את כל הפרקליטות וחוקרי המשטרה אשר ביצעו עברות פליליות בתיק החקירה שלו עם עד המדינה .
גם אתה לא מסנן פייק ניוז ומכיב נכון להינדוס התודעה.

והעומד בראשה נתניהו הפך להיות דובר אמת? משהו התחדש ופספסתי? הודיעו על זה בחדשות?
נתניהו הפך להיות דובר אמת ברגע שתיק 4000 קרס והפרקליטות רוצה לרדת מהעץ הזה מהמשפט הזה שהופך להיות כתב אישום נגד המשטרה, נגד הפרקליטות, ונגד היועמ"ש.

evglev1

Well-known member
מנהל

אז נתניהו מכחיש, ממתי מילה של נתניהו שווה משהו? נתניהו גם מכחיש שהצביע בעד ההתנתקות כשמתועד איך הוא מצביע שמית ולא מול מוכנה בעד. למעשה יותר מזה הוא בורח בזמן ההצבעה כדי לדעת איך שאר שרי הליכוד מצביעים וכשהוא רואה שכל השרים חוץ מעוזי לנדאו וסגן השר מיקי רצון מצביעים בעד גם הוא חוזר כדי להצביע בעד.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אז נתניהו מכחיש, ממתי מילה של נתניהו שווה משהו? נתניהו גם מכחיש שהצביע בעד ההתנתקות כשמתועד איך הוא מצביע שמית ולא מול מוכנה בעד. למעשה יותר מזה הוא בורח בזמן ההצבעה כדי לדעת איך שאר שרי הליכוד מצביעים וכשהוא רואה שכל השרים חוץ מעוזי לנדאו וסגן השר מיקי רצון מצביעים בעד גם הוא חוזר כדי להצביע בעד.
נתניהו הוא האופציה הגרועה פחות מכל אופציה ימנית אחרת והמילה שלו שווה הרבה יותר מכל מילה של שמאלני ממוצע.

עובדות נאות.
גם אתה לא בדיוק דבק בעובדות.
מה נכון? ומה אני מסכים איתך.
אכן נתניהו פנה למנצור עבאס וביקש להיפגש עם נציג מטעמו.
ואכן התקיימה הפגישה הראשונה והבקשה של הליכוד הייתה שרע"ם תתמוך בליכוד בהרכבת הממשלה .
אבל תתמוך מבחוץ ולא תהיה חברה בממשלה.
מנסור עבאס הסכים אבל אמר לנציג של הלכוד יש לי דרישות.
אנסח עם היועצים שלי את הדרישות וניפגש עוד יומיים שלושה לדון בדרישות.
ואכן הפגישה התקיימה וכשנתניהו שמע שהם רוצים 50 מיליארד שקל וחוק החשמל הוא הורה לנציגו להפסיק את המגעים עם רע"ם .

evglev1

Well-known member
מנהל
גם אתה לא בדיוק דבק בעובדות.
מה נכון? ומה אני מסכים איתך.
אכן נתניהו פנה למנצור עבאס וביקש להיפגש עם נציג מטעמו.
ואכן התקיימה הפגישה הראשונה והבקשה של הליכוד הייתה שרע"ם תתמוך בליכוד בהרכבת הממשלה .
אבל תתמוך מבחוץ ולא תהיה חברה בממשלה.
מנסור עבאס הסכים אבל אמר לנציג של הלכוד יש לי דרישות.
אנסח עם היועצים שלי את הדרישות וניפגש עוד יומיים שלושה לדון בדרישות.
ואכן הפגישה התקיימה וכשנתניהו שמע שהם רוצים 50 מיליארד שקל וחוק החשמל הוא הורה לנציגו להפסיק את המגעים עם רע"ם .
שקר, ביבי הפסיק את המגעים כי סמוטריץ' ובן גביר הבהירו שאין מצב וגם הניסיון של ביבי לגייס את הרב דרוקמן למען מנסור עבאס לא צלח וכשהוא הבין שאין לו את ששת המנדטים של סמוטריץ' הוא עזב את הרעיון.

evglev1

Well-known member
מנהל

עובדות נאות.
עבאס רצה מאוד, הוא ידע שסער וליברמן לא היו יכולים לתקוף את ממשלת הימין שמוותרת לרע"מ לאחר שניסו בעצמם להקים איתם ממשלה ולכן דווקא כשרע"מ מקבלת ממשלת "שמאל" הימין משתולל, אבל סמוטריץ' לא אפשר ולכן רבים בליכוד מרגישים נבגדים על ידי סמוטריץ' שביבי דאג להעביר לו 2-3 מנדטים מהליכוד כדי שיעבור את אחוז החסימה וסמוטריץ' מנע ממנו ממשלת ימין.

1ספי11

Well-known member

עובדה
שהליכוד לא הקים ממשלה נתמכת מפלגה איסלאמית !

צר לי לתקן אותך אבל העובדה שאתה מדגיש את המיה "עובדה" לא הופכת אותה לעובדה.
ורהרי מפלגת רע"מ מנוטרלת מכל ענייני הימין שמאל ההזויים שאתה מרבה לדבר עליהם. הם מפלגה מגזרית שהחליטה לקבל את מה שאפשר ממי שמוכן לתת.
ואם אתה רוצה להבין מהי עובדה אז רע"מ הייתה חוברת לממשלת ימין אם הגזענים מהמין לא היו נעמדים על הרגליים האחוריות ומונעים מנתניהו להכניס אותם לממשלה. זאת עובדה.

למעלה