מה גברים רוצים ?

מה גברים רוצים ?

ועכשיו בשיא הכנות מה גבר כמוני רוצה בבחורה: 1) בחורה לא יותר מדי רועשת וגם לא יותר מדי שקטה. 2) בחורה בוגרת בשכל. 3) בחורה עם לב טוב שאוהבת לעזור לאנשים בעת צרה. 4) בחורה חכמה (בכלל לא קשור ללימודים) אלא לחכמה שלה בחיים. 5) בחורה שתדע לעודד שאתה עצוב ושקשה לך. 6) בחורה רגישה, רק לא יתר על המידה. 7) לסיום: הכי חשוב זה הלב שלה, אם יש לה לב זהב והיא איתך באמת מאהבה ולא בגלל כסף, זה יכול להיות קשר מוצלח. 8)נ"ב: בחורה שיודעת מה היא רוצה, ושלא מחליפה חברים כמו גרביים. 9)נ"ב: ואני חושב שלפני בכלל שנהים חברים צריך להכיר הרבה זמן (משהו כמו חצי שנה או שנה ומעלה) זה לא מוגזם לדעתי. 10) בלי אמון אין קשר. אמון היא מילת המפתח באהבה.
 
ועוד משהו אחרון וחשוב:

11) בחורה שיודעת להקשיב ומבינה, ומספרת כשייש משהו.
 
ומה בחורה כמוני רוצה?

שלא יתייקו אותה. סליחה, אבל עכל הרצון הטוב שהבאת פה ברשימה שלך, זה נראה יותר כמו רשימת מכולת. אני לא מחפשת א', ב', ג' אצל בחור [או לפיך, 1. 2. 3.], אני מחפשת גבר שיקבל אותי כמו שאני. כמו שאני מקבלת אותו כמו שהוא. ואם אני הייתי צריכה להכיר מישהו שנה בכדי להיות חברה שלו, אני מאמינה שזה היה יוצר אצלי דחייה. כמובן, תלוי בבחור.
 
סקארלט..

אהבתי..
 

נעמייה

New member
אחלה רשימה...

זה יפה שיש לך רשימה, אבל זה לא מציאותי. כולנו מחפשים תכונות חיוביות בבני זוג מיועדים... אבל לא לפיהן אנחנו בוחרים אותם. לדעתי זו הדינמיקה והמשיכה בין בני הזוג. כשיש דינמיקה טובה ומשיכה פיזית ונפשית, אני מניחה שהתכונות של בן הזוג גם גרמו לזה.
 
למעלה