מה בשבועות?

M a x i m A

New member
לדעתי טיול ליום אחד הרבה יותר קל

לארגן ובמיוחד בהתראה כזו קצרה... אני לא טיפוס של שינה בטבע וכאלה (רק במלונות "דה-לוקס") אם אתם מארגנים טיול לחג שבועות תגידו לאן ואני אבוא!!!

Nלי שם

New member
אני איתך יקירתי...גם לא ישן בשק"ש..

כאחד שדם כחול זורם בעורקיו, אני מרגיש כל אבן מתחתי... שקי שינה, אוהלים...בשבילי אלו דברים שמזכירים לי טיול שנתי. מה שכבר הספקתי לשכוח לפני שנה שנתיים...

הספרנית

New member
משהו קטן מהמייל לטיול שלכם ../images/Emo3.gif

טיול בארץ בכל מקום............ בפרדס פורח באיזור ראש העין - הוא לקח את היד שלי ושם לו על הזין אחר כך תחת עץ זית זקן בסחנין - התפשט וביקש שאלטף לו את הפין בכיכר בכפר ויתקין, מתחת לשיקמה - הוא נשך לי בכוח רב את הפיטמה במרחק ביטחון מכוורות יד מרדכי - הוא ביקש שאאונן לו ברגש בין שדיי בפארק "העיר הלבנה" בין רמת גן לגבעתיים - הוא שלח יד גדולה ופישק לי ת'שפתיים במקשאת אבטיחים קטנה בחצבה - הוא דחף אצבע לבדוק שאני רטובה בחצר ירושלמית בשכונת בית וגן - הוא עיסה לי במומחיות את הדגדגן אחר כך בקריות, בצל בתי הזיקוק - הוא הראה לי שהוא אמן בינלאומי בליקוק בזכרון יעקב, במוזיאון של ניל"י - הוא אמר, עכשיו בואי תמצצי לי בכפר יהושע, ממש ליד הלול - הוא הכניס לתוכי את הקצה של השטרונגול במאהל בדואי על יד באר שבע - נאנקתי לו, בייבי, הכנסת רק רבע במספנה באשדוד, במכולה של צים - הוא גנח, איך שאת יודעת לחפון את הביצים ובמגרש חנייה בבני עטרות - הוא דחף לי לעומק וחזק את המוט בחיפה בתוך בונקר ישן אנגלי - הוא פימפם אותי במרץ מדהים עם הכלי על גדר חיה נמוכה בדרך לענתות - הוא דפק אותי עד שגמרתי בצעקות ואז בבודקה של השומר בקיבוץ לביא - הוא לחש לי: יאללה, עכשיו תסתובבי בשירותים של תחנת הדלק ליד יהוד - הוא מישש ואמר, איזה חור תחת חמוד בנתיבות, ליד קופסת צדקה של הבאבא סאלי - הוא לימד אותי הכל על מין אנאלי בציפורי, על פסיפס של בית כנסת עתיק - הוא מילא לי את התחת זרע חם ודביק אך כשביקשתי שיחבק אותי במחצבה בנשר - הוא הזכיר לי: מותק, אני לא בנוי לקשר

עדיבן25

New member
איזה טיול, מה טיול

תראי איזה הענות, במחלקה הגריאטרית אנשים יותר ספונטנים. תודה לכולם. אם זו ההענות, אני מוותר גם

חחחחח ספרא../images/Emo47.gifגדול גדול../images/Emo47.gif

מאיפה זה??? קצת גס, ואפילו מאוד בוטה, אבל ממש ממש ישראלי!!! חחחחחחחחחחחחח ישראלי זה הכי!!!!!! פחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחח |LOL|

למעלה