מה בפינה
הצעצוע הכי הכי

מה בפינה
הצעצוע הכי הכי

יש ילדים שיש להם צעצוע אהוב במיוחד ויש כאלה שמחליפים צעצוע אהוב כל כמה זמן

האם לילדים שלכם יש צעצוע כזה?
כמה זמן הצעצוע הזה מוגדר כיחיד ומיוחד?
האם יש סיפור מאחורי הצעצוע הזה?
האם לכם היה צעצוע מיוחד? מה קרה איתו?

וסתם בשביל הידע הכללי – סקר ענק: מהו הצעצוע האהוב בכל הזמנים?
https://www.mako.co.il/home-family-kids/products/Article-7902c17d4ced931006.htm

אם יש לכם רעיון לנושא ב"מה בפינה" אשמח לשמוע

לבוני יש את Bear או טדי

הוא כל כך מיוחד, שהיא אף פעם לא מצאה שם שיתאים לו וכך הוא נשאר. היא קיבלה אותו מאבא שלי שתמיד הביא לה משהוא לרכך את הפגישה בשדה התעופה, פגישה שהיתה לא פשוטה לה בכלל.
הוא הדובון הכי פשוט שיש, אבל מסתבר שאיכותי לגמרי, כי הוא שרד כל כך הרבה כביסות ועדין נראה מעולה. היא קיבלה אותו כשהיתה בת 6 בערך והיא היום בת 12 והוא עדין יקר לה מכל.
אף פעם לא הסכמתי שהיא תצא איתו החוצה, אבל בנסיעות הוא איתנו, גם בסקוטלנד וגם בארץ והיא לוקחת אותו לסליפ אוברס

הוא עולה איתנו למטוס כי אין מצב שנסתכן לשים אותו במזוודה והיא תלך לאיבוד.
מענין מה יקרה איתו כשהיא תגדל. לדעתי הוא לעולם יהיה יקירה

galialon8

New member
יש, והוא מתחלף

לעומר היה ארנבי שהוא קיבל כשנולד, והיה "חפץ מעבר" קלאסי - ליווה אותו לגן, והיו דרמות גדולות כשהוא נשכח. היה לעומר מאוד קשה להירדם בלי ארנבי, ופעם אחת אפילו הקפצנו את בעלת הגן (המקסימה) לפתוח לנו את הגן ביום שישי בערב...

כשעומר היה בן שלוש וקצת, ארנבי עבר איתנו לארה"ב. עם הזמן הוא התבלה, ובשלב מסוים אוזן אחת שלו נקרעה לחלוטין... במקביל התלות של עומר בארנבי פחתה, הוא נשאר לפעמים "לישון בגן" בלי דרמות, והלך לאיבוד פעם אחת לתקופה די ארוכה שעברה עלינו בשלום יחסי (ובסופה הוא נמצא). בשלב מסוים ראינו שעומר כבר לא זקוק לו בכלל, ואני לא זוכרת בדיוק איך עשינו את הפרידה אבל ארנבי כבר לא איתנו. בחיי שקצת עצוב לי כשאני כותבת את זה

במקביל, באחד הביקורים של סבתא היא הציעה לעומר לבחור צעצוע בחנות, והוא בחר את ספייק - דינוזאור צהוב מגומי, שהתחיל ללוות את עומר לכל מקום, כולל למנוחת הצהריים בגן. בין לבין היה גם ינשופי, שעדיין איתנו אבל מקומו נמוך יותר בהיררכיה. ספייק חשוב לעומר עד היום, הוא מחפש אותו לפני השינה (אם כי כבר לא לוקח לגן) וגם כשהוא הולך לאיבוד, עומר תמיד שמח למצוא אותו. הוא כבר די בלוי ואיבד יד אחת, אני תוהה כמה עוד ישרוד...

הקטנה מאוד אוהבת קופסא של פישר פרייס שמכניסים

לתוכה קוביות בצורות שונות. היא עדיין לא מתאימה את הצורות אבל אוהבת להכניס ולהוציא ולתקתק קוביה אחת בשנייה וכמובן- לפזר ברחבי הבית.
יש לנו כמה סוגים של קופסאות כאלה בחסות אחותי אבל זה המעודף עליה ולא משנה כמה היא משחקת בזה- היא תעדיף לשחק בזה ולא במשחק אחר (ולא חסר לה
).

למעלה