מה באמת קרה ברוזוול?

barakas

New member
מה באמת קרה ברוזוול?

כאמור מדובר בהתרסקות כלשהי בבסיס הצבאי רוזוול. העבמולוגים טוענים שמדובר בהתרסקות של חללית כלשהי שיושביה מוסתרים ע"י ממשלת ארה"ב. מאז ההתרסקות בשנת 1947 (אם אני לא טועה) שינתה ממשלת ארה"ב את גירסתה מספר פעמים לגבי העצם שהתרסק.בתחילה הכחישה את ההתרסקותמכל וכל. לאחר מכן טענה שמדובר בבלון חיזוי מזג אויר וטענה זו הופרכה... בשנים האחרונות פורסם פרסום רשמי הטוען שמדובר באימון בו הוצנחו בובות דמויות אדם כחלק מאימון. בתחילת שנות ה90´ חקר בנושא משרד מבקר המדינה האמריקאי ולא הגיע למסקנות.... מה הם מנסים להסתיר?ייתכן ומדובר בעוד ניסוי שפל שנעשה כחלק ממסכת ניסויים בבני אדם שנעשו ע"י האמריקאים באותה תקופה,כדוגמת הניסוי בו סוממו חיילים אמריקאים ונבדקה התנהגותם. מי יודע...אולי הם זרקו חיילים מהמטוס,כדי לבדוק את ההשפעה על גופם?

RedStorm

New member
סלחתי לך.....

סוף סוף נתת לי עבודה רצינית עם כל ההודעות שהייתי צריך למחוק...ועכשיו אני מרגיש אחראי! תודה... ובקשר לאזור 51....אני כמובן חושב שזה באמת היו חיזרים או משהו לא מהעולם הזה .....בעקרון..לפי מה שקראתי האמריקאים בהתחלה ...לא הכחישו והודיעו שיש ברשותם חתיכות של צלחת מעופפת..אבל לאחר מספר ימים חיל האוויר שינה את הגירסה שלו ואמר ש אלה היו חתיכות של בלון לחיזוי מזג אוויר כמו שאמרת... אבל יצאו כל כך הרבה גרסאות למקרה הזה...ואפילו ..היה סרט ש"תיעד" את המקרה וראו בו בדיוק איך ניתחו את החוצנים וכו´ אבל לדעתי כל זה נועד כדי לבלבל אותנו אנחנו כבר לא יודעים מה נכון ומה לא........ ובאמת סיממו חיילים וזרקו אותם ממטוסים כדי לבדוק מה יקרה להם?

IC4

New member
זה הבעיה בפורום הזה

לעולם לא נהיה צודקים וגם אם נהיה, לא נדע שאנחנו צודקים אבל ITS FUN TRYING :) הסרט של הניתוח חייזרים היה הסרט השחור לבן אפרורי הזה עם בובה של חייזר לבן עם ראש גדול?

barakas

New member
כן זה הסרט

אבל אני חושב שיש ספק כבד באמינותו,או שכבר הוכח שהוא מזוייף... בכל מקרה אני לא חושב שמדובר בחייזרים אלא באיזשהו סוד ממשלתי

barakas

New member
לא סיממו וזרקו ממטוסים

סתם סיממו וצפו בהתנהגות אבל אם אתה רוצה דברים מזוויעים אז בבקשה:בפרוייקט מנהטן החזיקו האמריקאים חיילים בסביבת הפיצוץ כדי לבדוק את השפעת הקרינה עליהם.החיילים היו בחלקם כל כך קרובים שהתעוורו מהבזק האור על אף שעצמו את העיניים...

Chot

New member
הו כן!!

אני זוכרת שראיתי איפשהו פעם סרט תיעודי והיו שם חיילים שאמרו "כן העמידו אותנו בשורה ואמרו לנו לשים ידיים על העיניים ואז אני ראיתי את העצממווותת שלי כיייןןן".

RedStorm

New member
שכחתי תמונה......

NO TRESPASSING BEYOND THIS POINT! תראה.....ת´שלטים באזור

bwp

Member
טוב אז אני חדש, ואני איתי BF

לא! איתי לא הומו זה סתם היה בשביל הקטע BF=BEST FRIEND LOL רימיתי את כולכם עוד קונספירציה בכל אופן, על איזור 51! בטח שזה קיים, הרי למה ארה"ב כל כך מתאמצת לא לתת לאנשים להיכנס לשם? רוסים עם הלווינים לא יכולים לראות מה שקיים שם כבר שנים? תעשו לי טובה בקשר לזה, זה ברור שממשלת ארה"ב עובדת עם חייזרים הרבה שנים, או חלקים נבחרים של האפ בי איי אני ראיתי סרט שלם שמסביר מה קרה ברוזוול, והרי לכולנו ברור שיש חייזרים

barakas

New member
יש הרבה בסיסים סגורים

שלא נותנים לראות מה קורה בהם...

למעלה