מה אתם מרגישים?

• פותח הנושא in
  • פורסם בתאריך

in

New member
מה אתם מרגישים?

מה אתם מרגישים כאשר בודקים לכם תיק בכניסה לכל מקום? אתם מנסים להכניס כל מיני דברים אישיים לכיסים או שלא אכפת לכם? היו מקרים מצחיקים שהיה משהו מביך או מצחיק עם מאבטיח???????

פעם אחת

באתי להכנס לארומה והיה איזה ערבי קטן שרצה למכור ... (מסתיקים?) קיצר המאטח סילק אותו. שניה אח"כ באתי ע-מ-ו-ס שקיות + תיק על הגב והמאבטח לא שם... לסיכום: חלק מהמאבטחים מסתכלים על הצבע עור, חלק באמת נוקשים שמחפשים את המחבל
והחלק השלישי.. אה.. סתם בשביל השואו. אז איזה מאבטח אתה?

rshamir

New member
אני כבר לא מרגיש כלום

לצערי זה כבר נהיה כל כך טבעי להיבדק בכניסה למקום ציבורי, זה מובן מאליו. אני זוכר שלפני שנה הייתי בארה"ב וזה נראה לי כל כך מוזר שבכניסה לקניון לא היה מאבטח שבדק אותי.

אני נראה חשוד ותמיד בודקים אותי....

חי חי חי ואני תמיד מנסה להיראות חשוד ותמיד שבחורה מסתכלת עליי אני לא יודע אם היא חושבת שאני ערבי או חמוד... חחחחחחחחח

green beetle

New member
לא אכפת לי

התרגלתי. כשהולכים בעיר אחרת ואין את הבדיקות הקפדניות האלו זה נראה לי מוזר וכשאני פותחת תיק ולא עושים לי בו בדיקות קפדניות זה מוזר לי, התרגלתי לחיות בצל טרור, התרגלתי להכנס לתחנה המרכזית ולהכניס את התיק שלי למכונת שיקוף ללכת לקניון ולחכות בתור של הבדיקה הבטחונית. הכל עניין של הרגל. ולא לא היה לי שום דבר מביך או מציק עם מאבטח (חוץ מהמאבטחים שעמדו פעם בעיר בחופש הגדול והייתי עם גלידה ולא שמעתי מה הוא אמר לי אז איכשהו יצא לי להציע לו לק לגלידה היה קצת מצחיק אבל לא ממש מצחיק ומביך ממש לא)

דיתוּש

New member
היה לי פעם משהו מצחיק..שני דברים../images/Emo6.gif

אני וחברה שלי היינו בקניון, וכשנכנסנו היא נכנסה קודם ולקחתי את שני התיקים, ולא היה תיק כמו פרה... תיק רגיל רק פרוותי-לבן עם כתמים לבנים, אז המאבטח עושה לי "אה? מאיפה חולבים את זה? סתאאאאם..." ואני לא הבנתי אז מה הוא אמר בכלל אז סתם צחקתי... חחח
פעם היה לי איזה מאבטח זקן, והוא התחיל לחטט לי בתיק (ממש לחטט, לפתוח את הארנק וכל מיני כאלה), ופתאום הוא ראה ספר "קפקא-אמריקה" אז הוא אומר לי "בחורה בגילך קוראת קפקא?! אני זוכר כשהייתי בן 25 עדיין לא הבנתי את פרנץ (כאילו זה חבר שלו) כמו שצריך..." ואז הוא מתחיל לספר לי את סיפו חייו, רבע שעה אנשים חיכו מאחוריו בעוד שהוא מספר לי סיפורי-סבאף-פ

א י י ל 20

New member
לפעמים אני מתחרפן מזה

ותוקף את המאבטח המסכן שבסך הכל עושה את העבודה שלו: "תגיד לי, אני נראה לך כמו מחבל?", ואז הוא אומר "חס וחלילה" וכנראה מרגיש בעצמו שכל זה מגוחך. ברוב המקרים אני מתקרב אל המאבטח תוך כדי פתיחת הריץ'-רץ', כאילו זה דבר טבעי. נורא עיצבן אותי כשטיילתי בגן הורדים מול הכנסת, והתיישבתי בספסל הקרוב ביותר למשכן, כששוטר של משמר הכנסת טיפס על הסלעים והתחיל לתחקר אותי. הוצאתי עליו את כל האגרסיות המצטברות. אמרתי לו שזכותי כאזרח בארץ הזאת לשבת איפה שאני רוצה ולהסתכל על בניין שקיים בכלל כדי שאני אוכל להסתובב איפה שאני רוצה ולהסתובב איפה שאני רוצה, והמטרה של האלה שם בפנים היא לדאוג שזה יישאר ככה. אוח, הקריזות שלי.

למעלה