מה אתם אומרים?

lאביחיl

New member
מה אתם אומרים?

``המבט שבענייך כל פעם כובש אותי מחדש לנשק את שפתייך הרכות תמיד רוצה... תן לי את מה שיש לך את כל האהבה ששמרת בתוך ליבך תן לי כל מה שיש בך את החום התמימות שלצידך תן לי לחבק אותך ולהרגיש שאתה שלי לעולמיים תן לנשק אותך כל החיים ! תתן לי לגרום לך לחייך ושתצחק תמיד ותתרגש רוצה לחיות איתך לנצח באושר ותשוקה ובמצבים הכי יפים של החיים שלך להביט איתך תמיד אל המחר בשמש בשמיים והשקיעה שטובעת לה במיים מדמיינת אותך בחליפה לבנה איתי מתחת לחופה מקדש אותיי ויחד שנינו בורחים לאי שלנו אי האהבה רוצה לחיות איתך לנצח בהמון אהבה.. ותמיד נדע את הטוב שבחיים... לימדת אותי שאפעם לא להשבר כי יש לנו אחד את השני... בשביל להשיט סירה צריך 2 אנשים אז אנחנו תמיד צריכים לשמור על אהבתנו ועל הביחד שבנינו.. הנה הגיע הרגע שבו אנחנו כבר שנה עם כל המהפכים והדברים שעברנו יצרנו והתרגשנו יחד הגיע השנה שנה של יחד עשייה והצלחה.. תמיד רוצה לשמור על הביחד הזה בעזרת ה` ושנצליח ונגיע בעזרת בורא עולם לחופה וקידושין.. לך אחכה כל זמן שתרצה... כי למרות כל מה שעברנו בקשר שלנו בורא עולם ישאיר אותנו יחד.. ובעזרת ה` נישאר לעולמייםם בטוב וברע איתך אצעד לנצח גם עם תלך אחרייך אלך ליבי איתך בכל צעד ומלווה אותך לאורך כל הדרך אז חיושש שלי נשמת חיי היפה מכולםם אלא מילים מתוך ליביי שכדאי שתזכור כל החיים..! אוהבת אותך הכי בעולםם! שלך לעד ******‎/tapuzforum/images/Emo13.gif נישקות וחיבוקים‎:-*`` מי נראלכם יותר מאושר, מי שמקבל את זה או מי ששולחת? ואיך הסגנון כתיבה? תודה..

הקמבצית

New member
אז ככה..

א. זה לא מתאים לעולם החרדי, ב. סגנון כתיבה יפה! ג. אני חושבת ששני הצדדים שמחים..גם השולח,וגם המקבל.......

lאביחיl

New member
היא חוזרת בתשובה..

והמקבל אמור לשמוח, אבל במקרה הזה הוא לא שמח..

למעלה