מה אתם אומרים על אל-על ?

• פותח הנושא xprt
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

xprt

New member
מה אתם אומרים על אל-על ?

מה אתם אומרים על אל-על ?
מיצתה הירידות ? לדעתי הקיץ זה תקופה עמוסה שעלולה להשפיע בחיוב. אשמח לשמוע את דעתכם , בני.

financeman

New member
רק תקח בחשבון

מה אתם אומרים על אל-על ?
מיצתה הירידות ? לדעתי הקיץ זה תקופה עמוסה שעלולה להשפיע בחיוב. אשמח לשמוע את דעתכם , בני.
רק תקח בחשבון
שחברות התעופה מושפעות מאוד ממחירי הנפט הגבוהים כבר אתמול הודיעו ב United Airlines על הוספה במחירי ב 3%-5% וחברות נוספות בדרך זאת בכדי לצמצם הפסדים אני לא יודע איך הדבר ישפיע על אל-על

denur1

New member
תוצאות הקיץ רק בדוחות

מה אתם אומרים על אל-על ?
תוצאות הקיץ רק בדוחות
הרבעון השלישי המניה בירידה כניסה כרגע הינה נסיון לצוד שפל, על כל המשתמע.

dw2322

New member
קוראים לזה עונתיות

מה אתם אומרים על אל-על ?
קוראים לזה עונתיות
ואני מבטיח לך שאין אנליסט אחד בארץ שלא מתחשב בזה. לו התיאוריה בדבר עליה לקראת עליה עונתית היתה נכונה הייתי מיליונר מטריידינג על סקטור המשקאות המקומי (בו מופיעות 4 חברות: מי עדן, קרור, טמפו ונביעות). זה סקטור שמאופיין בעונתיות פשוטה ובולטת יותר. Q3 (קיץ) אצל כולן טוב משאר הרבעונים, אבל הרעיון הוא שאתה לוקח מבט שנתי מכיוון שבחברות כאלה הרבעון הטוב צריך לכפר על הפאקים של הרבעונים האחרים.

גידעון1

New member
חיזוק לדבריו של DW

קוראים לזה עונתיות
ואני מבטיח לך שאין אנליסט אחד בארץ שלא מתחשב בזה. לו התיאוריה בדבר עליה לקראת עליה עונתית היתה נכונה הייתי מיליונר מטריידינג על סקטור המשקאות המקומי (בו מופיעות 4 חברות: מי עדן, קרור, טמפו ונביעות). זה סקטור שמאופיין בעונתיות פשוטה ובולטת יותר. Q3 (קיץ) אצל כולן טוב משאר הרבעונים, אבל הרעיון הוא שאתה לוקח מבט שנתי מכיוון שבחברות כאלה הרבעון הטוב צריך לכפר על הפאקים של הרבעונים האחרים.
חיזוק לדבריו של DW
כשמתפרסמים דוחות אז ההשוואה נעשת לעומת הרבעון המקביל בשנה שלפני ורק אם הרבעון הנוכחי יותר חזק מהרבעון המקביל אליו אז ניתן לומר שביצועי החברה השתפרו.

KajaGugu

New member
מונופול

מה אתם אומרים על אל-על ?
מונופול
צריך להתחשב גם באפשרות שהיא תוכרז כמונופול בקווים מסויימים. http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3093039,00.html אני אישית לעולם לא משקיע בחברה או שוק בו אני לא מאמין, בתור לקוח אני יודע שאלעל היא קטסטרופה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה