מה אני צריל לעשות כדי להתקין וינדוס

Cmona

New member
../images/Emo39.gif יש גם אתר נחמד הזה ../images/Emo26.gif

http://www.dewassoc.com/support/index.html שבלחיצה על מערכת הפעלה ניתן לקרוא על הכנה לפני התקנה ועל התקנה של מערכות הפעלה. הגעתי אליו בגללך.

Cmona

New member
../images/Emo39.gif גם אני צוחקת ובוכה

שמבינים מה שאני מקלידה
+

HPFS --NTFS אני מקבל כזאת

מנסה להתקין 95 ושאני מפעיל את הסי די עי פקודת סטאפ מופיע שאם זה מותקן אני צריך לעשות MS_DOS.....מה הוא רוצה ממני?

Cmona

New member
../images/Emo39.gif בפעם אחרונה - תצמד לשרשור

אל תלחץ על "הוספת הודעה" בראש הדף של הפורום, אלה פתח את ההודעה שאתה רוצה להשיב/לשרשר אליה ובתחתית החלון שיפתח לחץ על "הוספת תגובה". כנראה שהדיסק/מחיצה שעליה אתה מנסה להתקין מערכת הפעלה Windows 95 מפומט כמערכת קבצים שלא ניתן להתקין עליה את Win95. אתה צריך קודם לדאוג לפרמט את המחיצה שעליה תתקין את Win95 כ-FAT32 ולא NTFS ולא HPFS. Win95 לא מכירה את מערכות קצים האלה.

Cmona

New member
../images/Emo39.gif עמיתי לך, תקרא שוב ../images/Emo26.gif

אני מעתיקה מהודעה הקודמת: אתה צריך קודם לדאוג לפרמט את המחיצה שעליה תתקין את Win95 כ-FAT32 והרמז
FDISK

Cmona

New member
../images/Emo39.gif עמיתי = עניתי

שלא יהיו אי-הבנות עם עמיתים.

Cmona

New member
../images/Emo39.gif FDISK

אם לא עשית את זה אף פעם ואתה לא בטוח מה ולמה אולי תתן למישהו לפרמט את הדיסק ולהתקין? כי אני יכולה לתת לך כלים דרך הכתיבה אבל אם יהיו לך בעיות אז על אחריותך בלבד. כי אני לא ליד נמחשב שלך ולא יודעת ורואה מה אתה עושה. לגבי FDISK תוכל להשכיל באתר הזה
http://amithelp.tripod.com/

adia

New member
בייבי גדול

אולי תקרא קצת מאמרים כי נראה לי שאתה עושה ניסויים ,וכל קשר בינך לבין מחשבים הוא מקרי בהחלט. מקובל לשאול שאלות מכל סוג שהוא בפורום.אני לא מנהל הפורום כדי להחליט מה תשאל ומה לא.אבל כאילו..דההההההההההההההה קצת להפסיק עם תסמונת הראש הקטן שמשתלטת על כולם ובייחוד על בני הנוער. תלמד ראשית כל לשרשר הודעות. תקרא חומר יש אתר שנקרא גוגל.שמעת עליו?זה כאילו אתר כזה שאתה רושם מה אתה מחפש(חלילה לי להסביר לך על אפשרות של חיפוש מתקדם..
)והוא מין קוסם כזה שאתה אומר לו "אדרהקדברה" והוא הופ..מביא מה שביקשת. אני מצרף לך לינק.אנא בבקשה תקרא אותו טוב ואז תתקין. . אני ממש מתנצל בפניך,אבל אם אתה לא יודע מה ההבדלים בהתקנות של סוגי WIN ואתה לא יודע ש-WIN95 לא מכיר את NTFS אז תן את המחשב למישהו שמבין. אתה צריך דיסקט איתחול עם גישה ל-CD.אתה לא יכול שתהיה לו גישה ישירה ל-HD. כמו כן התנצלותי בפני הנהלת הפורום על נטילת סמכות לקצץ הטפה בנושא. שיהיה לך בהצלחה

../images/Emo188.gif HPFS או NTFS .....

ההרד שלי הוא בכלל FAT32 למה הוא לר מתחיל בהתקנת וינדוס 95 אלא אומר שאני אזדקק לדיסקט MS DOS הרי הור כרגע כבר במצב דוס...

adia

New member
נו..מה יהיה??../images/Emo151.gif

מה שטוב פה שפעם בחודש בערך מגיע אחד כמוך לפורום..
. קראת מה כתבתי לך? האכלת את המחשב בשוקו ולחמניה?אמרת לו בוקר טוב?אז איך אתה רוצה שהוא יזהה פורמט HPFS

אז קדימה..אם זה פשוט כלכך..

לספר בדיחות תמיד אפשר השורה התחתונה שעדיין לא הצלחתם לעזור....אז? אתה מבין שאני מקבל הודעה שאם מותקן מה הHPSF וכו אני צריך דיסקט עם MS DOS וזה מתי שאני לוחץ לסי די פקודת סטאפ שיתחיל את ההתקנה.. את הכל אני יודע...מה לעשות כאן ספציפית אני לא יודע.....או שיש פקודה אחרת חוץ מסטאפ שאני יכול לתת שיתחיל התקנה בלי בעייה

למעלה