מה אני מאחלת לנשיא בוש?

מה אני מאחלת לנשיא בוש?

מה אני מאחלת לנשיא בוש? אני מאחלת לו מפלה מוחצת וכשלון ובזיון שכמוהו לא עוד היה, במלחמה האידיוטית והפושעת שהוא התחיל. אני מאחלת לו שקיעה עמוק עמוק בבוץ. אני מאחלת לו שבספרי ההיסטוריה האמריקאית של העתיד יכתבו הרבה על טראומת עיראק, טראומה קשה וחריפה עוד יותר מטראומת וייטנאם. אני מאחלת לו סיום עצוב ועלוב והעיקר מהיר לקרירה הפוליטית שלו, והעלמות מוחלטת של משפחת בוש מהפוליטיקה - ברוך שפטרנו! ולמה אני מאחלת לו כל זה? לא מפני שאכפת לי מסדאם חוסיין. מצדי שהמנוול הזה ייהרג בכל פצצה שתיפול על בגדד - אבל זה בכלל לא הנושא. הנושא האמיתי היא הכוחנות האמריקאית והיהירות ותאוות ההשתלטות הבלתי מורסנת, שהיא היום הסכנה העיקרית לשלום העולם. צריך שהאדון ג'ורג' וו. בוש ילמד שהוא לא שריף והעולם הוא לא עיירה במערב הפרוע, שהוא לא יכול לצפצף על כל העולם ולהיכנס עם צבא אדיר לאן שבא לו ומתי שבא לו. ומכיוון שזה אדם קשה למידה שלא מבין רמזים דיפלומטים, כנראה שהוא יצטרך ללמוד את זה בדרך הקשה שתעלה בהרבה מאד דם. האיש הזה הוא פונדמנטליסט נוצרי שמסוכן לא פחות מפונדמנטליסט מוסלמי. בעצם, הוא מסוכן הרבה יותר, מכיוון שיש לו עוצמה הרבה יותר גדולה מכל פונדמנטליסט מוסלמי. ג'ורג' בוש מחפש נשק להשמדה המונית - בבקשה שייגש למחסני הצבא האמריקאי וימצא את זה בשפע גדול. וארצות הברית גם השתמשה בנשק הזה, הרבה יותר מכל אחר בעולם. מי חוץ מארה"ב השמיד ערים שלמות בפצצות אטום? מי הרג (נכון יותר, רצח) מאה ארבעים אלף אזרחים חפים מפשע. מאה וארבעים אלף שנהרגו בשתי פצצות אטום, הירושימה ונגסאקי, ועוד הרבה אלפים שמתו שם מהקרינה לאחר שנים של סבל נורא. מי שבר את השיא הזה ברצח אזרחים? אוסאמה בן לאדן? מגדלי התאומים? הצחקתם אותי. כל הטרוריסטים בחמישים השנה האחרונות, כולם יחד, עוד לא התקרבו למספר ההרוגים שארצות הברית, הדמוקרטיה הגדולה והנאורה, רצחה בתוך שלושה ימים באוגוסט 1945. ומה עם לוחמה ביולוגית, אבעבועות שחורות? את זה, לידיעתכם, האמריקאים המציאו, כבר לפני שלוש מאות שנה. במאה השבע עשרה והשמונה עשרה נתנו בכוונה לאינדיאנים שמיכות שעליהם שכבו חולי אבעבועות שחורות. מאד מוצלח, שבטים שלמים נדבקו והושמדו ונמחקו לחלוטין, והלבנים באו ולקחו את אדמותיהם. אז זה הכח הנאור שבא היום לעשות סדר בעולם? זה מי שיוצא למלחמה לחפש נשק להשמדה המונית? אז ימח שמך ושם זכרך, ג'ורג' וו. בוש. אני מתפללת מכל הלב לכשלונך!

למעלה