מה אני! לקחתי החודש

The Flash

New member
מה אני! לקחתי החודש

טוב אז יש לנו ככה: Green Lantern/Superman Legend of the green flame זה סטנד אלון של אלס-וורלד כזה סיפור נחמד מאוד עם כל פרק צייר אחר נחמד מאוד! מומלץ! Spider-Man - Blue החוברת הראשונה מספרת על איך זה התחיל עם גוון סטייסי עד לרצח שלה ע"י הגובלין, לא יודע עם על זה כל הסידרה אבל זה ההתחלה של הסיפור אז כנראה כן ציור נחמד מאוד! כתיבה מצוייינת! לא משעמם לרגע! מומלץ ביותר! tangeld web #14 לסוף הזה לא ציפיתי מאוד מפתיע לא חשבתי על זה בכל ממש טוב מומלץ Deadline #2 קצת משעמם...ציורים נחמדים כמו בראשון אבל קצת שיעמם אותי החלק הזה החלק הראשון היה יותר טו לדעתי....טוב נחכה לחודש הבא ולחלק הבא... Peter-Parker: Spider-Man חוברת מצויינת, הגובלין הירוק חוזר לחייו של פיטר ומתכנן לוויה ציורים מדהימים! אני לא יודע בדיוק מי הצייר אבל בראבו! גם, מומלץ! DeadPool #66, #67 חוברות מצויינות! בראשון דדפול נשלח ע"י מישהו לכרות את הקרן של ריינו - קורע! בשני הוא נשלח להגן על זמרת דיסק(??!) ומיני ריינו נחלץ לעזרה, גם מצויין ביותר! וציורים מדהימים! מומלץ(וואוכנראה עשיתי בחירות טובות החודש אה?) נשאר לי רק באטמן-ספיידרמן שאני משאיר ליום אחר. זהו...

למעלה