מה אני יכולה לעשות בקשר למולי

adidas4

New member
מה אני יכולה לעשות בקשר למולי

שלי נקבה מולי יהלום (אני חושבת שהיא בהיריון, איך אפשר לדעת?? הבטן שלה קצת נפוחה ראיתי..) והיא חיוורת(הייתה בצבע כתום חזק) עד כמה שאני יודעת זה מחוסר ווטמינים,לא? מה אני יכולה לעשת בקשר לזה?

keren1980

New member
אמרתי לך כבר 1000 פעם...

דגים לא נרקומנים! תפסיק לתת לה חומר, וגם חבל על הכסף. תתעורר בן אדם. אני אומרת, אל תעשה את זה בבום... תן לה אדולן (אולי זה ישפר את ההרגשה) בהצלחה

adidas4

New member
תומר וקרן אתם מנסים בכוח לגרור

אותי למריבה איתכם ואני לא רוצה אז חבל לכם על האנרגיה ... שאלתי שאלה רצינית ואתם עונים לי כאלה תשובות דביליות..

Vdrums

New member
סליחה.

אם היא דג זהב בסכנת חיים לפחות תבקשי כמה משאלות...

adidas4

New member
בחיית תומר תהיה בשקט ../images/Emo123.gif

אם אין לך משהו חכם להגיד...

adidas4

New member
ואגב קרן, זה גם מופנה אלייך

להיות בשקט במידה ולא הבנת....

unicorn21

New member
איזה חמודים הם דווקא

בכל הלו"ז הצפוף של קרן ותומר הם מוצאים זמן לאתר באיזה פורומים נוספים את גולשת ולעזור כמה נחמד שיש אנשים כאלה תמשיכו ככה אתם מראים כמה באמת שווה להיות בחברתכם!

unicorn21

New member
לא מתוקה את מתה רק על עצמך

למה להטעות את הציבור הרי איך אפשר לא להעריץ אותך? עוקבת אחרי אנשים לפורומים שונים שהם גולשים במטרה לעזור בחורה צדיקה אין אני מעריצה! חיים הכט היה צריך לעשות עלייך ועל תומר תוכנית!

adiemus

New member
Vdrums ו keren1980 ההודעה שלכם

אני מבקש ממכם עכשיו להפסיק את השירשור אם לא ראיתם בכניסה כתוב שהפורום הוא רק בנושא דגים זה לא פורום בדיחות כאן אם אני יראה עוד הודעה כזאת אני פשוט יחסום אותכם וחבל... זה פורום רציני

sus11

New member
עכשיו קצת רצינות

קודם כל את צריכה לקנות בית השרצה שזה מן קופסאת פלסטיק שנמצאת בתוך האקווריום יש לי שאלה עד כמה היא חיוורת

adidas4

New member
היא הייתה כתום חזק ועכשיו היא יחסית

לבנה עם כתום חיוור,אויל זה קשור לזה שאולי היא בהיריון?הבטן טיפה נפוחה והזכר רודף אחריה... אולי חסר לה ויטמינים ואם כן איזה לתת לה? תודה על התגובה אגב,

adiemus

New member
יש תרופות בשביל זה

כל מה שאת צריכה לעשות הוא ללכת לחנות דגים לספר למוכר על הבעיה והוא יתן לך תרופה מתאימה... GOOD LUCK

adidas4

New member
תודה, פשוט גלשתי באתר על דגים

וקראתי מאמר על זה אם הצבע של הדגים הוא נהיה חיוור אז זה מראה על חוסר בווטימינים או איכות מים מה אני יכולה לעשות בנתיים?

adidas4

New member
אם הנקבה הזאת בהיריון אז זה יהיה

כולה השרצה שנייה שלי באקווריום הזה ואני מתה על הדגה הזאת :) והזכר רודף אחריה כל הזמן אז אני מנחשת שאולי היא כן...אולי להחליף בנתיים 10%מהמים אולי זה יחזיר לה טיפה את הצבע?

למעלה