מה אני יגיד לכם

Harrington

Well-known member
מנהל
נראה לי בעיקר עניין של להתרגל ולהסתגל.

ס"ה מערכת חביבה בעיני. מבחינות רבות נוחה יותר מכפי שהיה (אם כי בזמן האחרון הייתי פחות בפורומים שם ויותר בקומונה שהיא לכתחילה מערכת שונה). מבחינות אחרות עם עניינים שאפשר לשפר.

אבי בן 1231

Well-known member
נראה לי בעיקר עניין של להתרגל ולהסתגל.

ס"ה מערכת חביבה בעיני. מבחינות רבות נוחה יותר מכפי שהיה (אם כי בזמן האחרון הייתי פחות בפורומים שם ויותר בקומונה שהיא לכתחילה מערכת שונה). מבחינות אחרות עם עניינים שאפשר לשפר.
מערכת הקומונות היתה ישנה ומעיקה, אך מערכת הפרומים הקודמת היתה יותר נעימה מהנוכחית.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אני ממש, אבל ממש ממש ממש, לא אוהב את המערכת החדשה של תפוז.
הבעייה עם המערכת הקודמת הייתה שהיא הייתה גוף של למבורגיני על שלדה של סוסיתא עם מנוע של סיטרואן דה שבו גמור לגמרי.

מתחת למעטה היפה היה מנוע שמורכב טלאי על גבי טלאי שכבר לא היה ניתן להמשיך ולתחזק אותו בעלויות סבירות.

גם אני חושב שע'צבן ענّא נתרגל.

אני ממש, אבל ממש ממש ממש, לא אוהב את המערכת החדשה של תפוז.

ומה אני יגיד? :)
בדיוק אותו דבר.
מאמינה שבעזרת אלו המפתחים תוספים, עונים בסבלנות ומעלים חיוך, בטח נתגבר.
מתי?
זו כבר שאלה אחרת.

קלייטון.ש

Well-known member
הבעייה עם המערכת הקודמת הייתה שהיא הייתה גוף של למבורגיני על שלדה של סוסיתא עם מנוע של סיטרואן דה שבו גמור לגמרי.

מתחת למעטה היפה היה מנוע שמורכב טלאי על גבי טלאי שכבר לא היה ניתן להמשיך ולתחזק אותו בעלויות סבירות.

גם אני חושב שע'צבן ענّא נתרגל.
בקשר ללמבורגיני ראיתי פעם ביוטיוב מישהו עם כזה תיעד בסרטון איך הוא מנסה ללמד את החברה שלו לנהוג ברכב. בגלל שהרכב כל כך חזק הוא אמר לה ולצופים שקודם יראה לה (כשהיא במושב הנהג) איך משחררים קלאצ' בלי גז, והרכב מתקדם. שתבין את הכוח. מכניסה לראשון (גם סיפור), משחררת קלאצ' בלי גז, ובאמת הרכב זז. אבל האיש אומר שמשהו לא בסדר, הרכב זז לאט. היה אמור לנסוע מהר. אומר לה שחררת עד הסוף? תנסי שוב. משחררת עד הסוף, נוסע קצת יותר מהר, הכל בלי גז, אבל הוא עדיין לא מרוצה מההדגמה. מפה לשם מסתכל ואומר "אה, האמברקס משוך!" משחרר אותו ובום, הלמבורגיני מזנק קדימה, בלי גז.

מה אגיד, מה אומר..
נראה שהתבלבלת.
(אין לי מושג איפה מונחת תעודת ההוראה שלי)

מה קרה?
זה הפורום לתיקונים?
מיד לתקן לקלייטון את האמברקס.
סליחה, הַנְדְּבְּרֵקְס .

כן, כן, בֶּלֶם יָד .

המורה, המורה, אני יודע מתי.

יומיים לפני שתיגמר הקורונה.

אבח"י

Well-known member
הרגתם אותי מצחוק, שניכם עם התיקנית והתיק שקנית חחחחחחחחח, תודה לשניכם.

למעלה