מה אני אעשה איתכם??!!!!

מה אני אעשה איתכם??!!!!

אוי אוי, מה אני יכול להגיד... איזה מילים יבטאו הכי טוב את מה שאני מרגיש...?? לא יודע אם זה אפשרי, אבל אנסה... אז קודם כל - ברכות על הפיכת הקומונה לפורום!!! אם לא הייתם כל כך פעילים בקומונה ואם לא הגרי (כפרה עליה) זה לא היה קורה. זה הכל בזכותכם!!! זה מוכיח שכשעובדים קשה יש תוצאות (אולי זה אומר שאני צריך גם להתחיל לעבוד קשה...
) האמת היא שרציתי לכתוב לכם כאן לקראת ההופעה - אבל לא השארתם לי ברירה... אפילו השארתם אותי המום... מה זה?? ככה מסתירים ממני סודות??!! :) איך כולכם שמרתם את זה בכזה שקט??!! לגייס את כולכם לשב"כ ומיד!!!
טוב מה אני אגיד? שזו המתנה הכי יפה ומרגשת שקיבלתי בחיי, שאתם כולכם אנשים יקרים לליבי וריגשתם אותי אחד אחד עם הברכות שלכם, שאני מופתע ועדיין לא מעכל את הדבר המדהים והלא הגיוני הזה שקיבלתי היום, שאני אוהב אתכם מאוד, שכולם צריכים ללמוד מכם (ממש אתם כאן בפורום הזה) מהי אהבת חינם, מהו פרגון, מהי נתינה, מהו פורום איכותי עם אנשים איכותיים :)) , מה אתה עושה כשאתה קם בבוקר
(אני פשוט מצחיק בטירוף!!! לא!!!) אבל ברצינות - אני מתכוון לכל מילה, אם יהיו יותר כמוכם בעולם יהיה שלום בוודאות (הגרי- זה הזמן לעשות תחרות בקומונה מי נוסע לאיראן להביא לנו שלום... כמובן תחרות נושאת פרסים וכמובן ההשתתפות מותנית בחברות בפורום....)
זה מין חודש עמוס ומרגש מאוד בשבילי, קודם יומולדת שבלי שידעתי שתהיה כזו - השאירה לי בזכותכם זיכרון מתוק לכל החיים, אחר כך ב"ה ייצא הסינגל בערך עוד שבועיים, ואחר כך הופעת ההשקה של הסינגל. כפי שאתם מבינים זהו חודש של תהפוכות, התחלות חדשות, סגירת מעגלים, יציאה לאוויר העולם, הישרדות, קשיים, שמחות, ובסופו של יום - יש לי אתכם, אנשים אהובים שכשאני רוצה ליפול אחורה, להנות, ולנוח מכל זה, אתם לא מאכזבים ואתם שם, ממש מאחוריי, לא נותנים לי ליפול, מזכירים לי למה זה שווה את הכל. אני מקווה שתפגינו נוכחות מרשימה מאי פעם בהופעה ותבואו עם כל העולם, ושתפגיזו את הרדיו בבקשות והצבעות ברגע שנצטרך, זוהי רק תחילת הדרך ואתם שותפים שלי לדרך הזו, שתהיה קשה אני יודע - אבל לפחות אני אהיה מאושר לדעת שאני עושה אותה איתכם. מקווה שלא תתייאשו בהמשך - אתם הכוח שלי לחייך בימים קשים, אתם כל מה שיכולתי לבקש - אולי בעצם קצת יותר... תודה רבה רבה רבה אני אוהב את כולכם אהבה אינסופית אמיתית, כמו שלכם - בלי תנאים. ואתם כולכם יכולים לשנות בכינוי שלכם את שם המשפחה לדגני - כי אתם הצטרפתם למשפחה שלי מבחינתי. והגרי ושחר - זכיתי. יואב

sharwan

New member
יואב אתה כזה נשמה טובה../images/Emo70.gif../images/Emo23.gif../images/Emo9.gif

איזה כיף לקרוא דברים כאלו ממישהו שכל כך מעריכים ואוהבים
באמת שריגשת!! אני שמחה שאהבת את הברכות ושהאלבום ריגש אותך, כי זו היתה המטרה! ואני גם מקווה שהייתה לך יומולדת כייפית ושמחה מלאה באושר ואהבה.. ואל דאגה, נבוא להופעה בהרכב מלא עם כל העולם ואישתו! וגם כשתצטרך- נפגיז בבקשות והצבעות ברדיו ונגרום לכולם לדעת שאתה מקום ראשון!! זוהי רק תחילת הדרך כמו שאמרת, אז תדע שלאורך כל הדרך אנחנו איתך!
ודבר אחרון- הגר ושחר, אתן מדהימות! תמשיכו לעשות עבודה כל כך נפלאה עם הפורום.
אוהבת המון, שרון דגני. משפחה, לא?

MORIYAE

New member
../images/Emo45.gif כ"כ../images/Emo47.gif

שרון, אני מצטרפת לברכה שלך:) (ברשותך כמובן..
) יואב, אתה מקסים
בהצלחה!

sharwan

New member
אם כבר הצטרפת לי לברכה...

למה שלא תצטרפי גם לרשימת אנשי קשר שלי במסנג'ר?
תוסיפי תוסיפי!!! [email protected]
כל מי שרוצה מוזמן כמובן להוסיף.. למרות שלכולם כבר יש אותי אם אני לא טועה

sharwan

New member
אין לך אותי יא נוכלת?! ../images/Emo12.gif

להוסיף מהררררררררררררררררררררררררררר!!!!
|כפרעליך|

amitshilo

New member
וואו וואו וואו../images/Emo7.gif../images/Emo23.gif

איזה מקסים אתה. אני אישית ממש לא ציפיתי לזה... ובאמת, שאחנו נעשה הכל כדי שהסינגל הזה יצליח, נכון פורום?! די! פשוט אין לי מה לכתוב! אני יושבת המומה כמו נעל מול המחשב! אז אני אפסיק עכשיו.

shahar1989

New member
כפרהההההההההה

מגיע לך, מגיע לך, מגיע לך!!! כמה שאני אוהבת אותך!!

Covers girl

New member
הפצצת.../images/Emo23.gif

רואים שזה בא מהלב. ורק בגלל זה כיף כ"כ לעשות דברים בשבילך. :)

mazalika7

New member
אין מילים! חוץ מזה שאתה מדהים!

ושאין עלייך
. תודה על המכתב המדהים הזה.

לירן ט

New member
יואבי, ריגשת אותי בטירוף!!!

איזה מכתב מדהים!!! ומי יעשה לך את הדברים האלה אם לא אנחנו???? תמיד מאחוריך ויאללה, בארבי בטירווווווף!!! אוהבת המון, לירן.

וואו! ../images/Emo23.gif

ריגשת אותי כ"כ
אתה מקסים, אתה מוכשר ותודה לך על השירים, על היחס על הכל!
ובאמת תודה הגר ושחר על שהכנתן את האלבום
כפרעליכן!

בת 1986

New member
שיואו ../images/Emo23.gif

איזה מרגש
כמה כיף לקרוא את זה.. אוהבים אותך יואב
בהצלחה וחודש מצויין

וועעע פשוט ריגשת../images/Emo23.gif

וואו. קראתי עכשיו את ההודעה שלך איזה 5 פעמים!! אני פשוט לא יודעת מה לעשות עם עצמי מרוב אושר...... ריגשת אותי כ"כ
זה ברור שהפורום יבוא ויתמוך והכל.. במיוחד אחרי כל היחס הזה שלך, אתה פשוט מדהים... אתה תמיד מוזמן לפורום, לראות כמה תמיכה יש לך פה
לנוח, מאוויר העולם, מהתהפוכות וההתחלות והסינגל [שייצא כבר!!1] תודה שאתה עושה מוסיקה כזאת מדהימה, שאתה מרגש כל פעם מחדש.

למעלה