מה אנחנו מחפשים בבן זוג ומה זה אומר עלינו?

הכו2שת

New member
מה אנחנו מחפשים בבן זוג ומה זה אומר עלינו?

יש אנשים שמעדיפים לצאת עם מישהו דומה להם, ויש כאלה שלהפך, מחפשים את השונה. מי יותר שם עם עצמו, בן אדם שרוצה מישהו כמוהו או בן אדם שרוצה מישהו שונה? ולמה? ועוד שאלה.. שאני לא בטוחה שהיא רלוונטית לסטרייטים.. אבל היא יכולה להיות. אם אני נמצאת עם בחורה, אני מחפשת בה בדיוק משהו שאני, כולל בלבוש והתנהגות, לא רק אופי. אני מחפשת בלונדיניות וכו' וכו'.. ובאיזשהו מקום אני יכולה להתנהג ולהתלבש לפעמים איך שאני רוצה שהיא תתנהג ותתלבש, ולא בהכרח כי אני "ככה סופית", אלא בגלל שאני מצפה לזה ממנה. לסטרייטים - קורה לכם לפעמים שאתם עושים את זה נגיד עם חברים או סתם אנשים? שאתם מתנהגים איך שאתם מצפים מהם להתנהג, ולא בגלל משהו אחר? אני סוג של עושה את עצמי למשהו שהוא בעצם גם החלום שלי במישהי.. כאילו לשלמות עבורי. מה זה אומר עלי בעצם? ועכשיו כשאני בקשר עם מישהו כבר שנתיים +, הוא שונה ממני, וזה בן אדם שאני מעריצה, אבל זה סוג של לא אמיתי, כי בו אני מחפשת סוג של הצדקה לדעות שלי, לשמוע אותן ממנו בצורה יותר יפה, וגם ללמוד קצת.. בתחומי עניין הוא שונה ממני לגמרי, ואיכשהו זה לא מפריע כל כך... מהז ה באמת ההערצה הזאת של מישהו, כאילו על הדעות שלי? (יש עוד סיבות מהצד, אבל זה בעיקר..) מה ההבדל בין הגבר לאישה מהבחינה הזאת?

למעלה