מה אגיד לכן ...

נטעים 90

New member
מה אגיד לכן ...

שוב אני, הפעם לא מצאו עובר,קוטב עוברי מזערי ואני בספק אם ימצא דופק ...מה המסקנה מכל הסיפור ? להקשיב לאינטואיציות. אני מודה לכן על התמיכה והתשובות -תבורכו ! מקווה להגיע לכאן בקרוב עם הריון תקין ארוך ומשעמם !

ספרקית

New member
מצטערת לקרוא

באיזה שבוע את?
מה אמר הרופא? לחכות בינתיים?

נטעים 90

New member
עונה

שבוע 7+3 אבל השק מתאים לשבוע 6 שזה בהחלט אפשרי בהנחה שהיה ביוץ מאוחר, אבל אין עובר :( זה עוד לא היה לי .. כארפ טען כי ניתן לחכות שבוע נוסף אך למיטב הבנתו ההריון לא מתקדם היטב וזה כנראה יסתיים בהפלה. הגרידה נקבעה לשבוע הבא -כולי תקווה שיהיה שינוי אבל מציאותית מידי כנראה... מכיוון שאין עובר יש דרך נוספת? אני שואלת כי אני חוששת מההשלכות של גרידה נוספת. ציטוטק לא בא בחשבון -היה לי נסיון רע

ספרקית

New member
מחזיקה לך אצבעות לשינוי

רק תוודאי שנעשית עוד בדיקה רצינית לפני גרידה.
הרופא שליווה את ההריונות שלי אמר שהוא לא מזמין אף פעם לבדיקת דופק לפני שבוע 8. הוא אמר שהוא ראה מספיק כדי להבין שהריונות לא מתקדמים כולם באותו הקצב. לפעמים הזמן עושה את שלו והריון שנראה בהתחלה אבוד, כן מתפתח.
אני שונאת לתת תקוות שווא לנשים אבל מצד שני חושבת שחשוב להגיד לחכות שניה לפני שמספידים הריון בשבוע מוקדם.
אז כן, זה לא נשמע טוב, אבל תקווה קלושה עדיין יש. אז מחזיקה חזק חזק אצבעות ומחכה לעידכון שלך בשבוע הבא

שירהד1

Member
מנהל
אויש, מצטערת לשמוע

האמת היא שלפי התיאור זה נשמע בכיוון רע. היה לי פעם מקרה של שק הריון ריק. גם זה קורה, לצערנו הרב.
אני כותבת לך גם בפורום הזה.

שירה דוד
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז.
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

למעלה