מהנדס העיר טרק את הטלפון בשידור חי

pilovich shahaf

New member
מהנדס העיר טרק את הטלפון בשידור חי../images/Emo33.gif

בשיחה בתכנית "עצם לעיניין" אתמול עם השדר/מראיין אמיר איבגי, ולמה..
כי הוא לא אהב שמתוך דבריו כמו שזה נשמע כי.." קודם כל בונים ואח"כ מאשרים "...מבחן התוצאה
מה לא נאמר בשידור/ראיון עם מר עידו מור-מהנדס העיר, אבל אני הבאתי רק את המסקנה והתוצאה בלבד, דהיינו..:- קודם כל בונים אח"כ מאשרים....גובים אגרות בניה וכל מיני מיסים אחרים, והיה וזה לא יאושר, בסופו של דבר היזם יפנה את ה.."פאור סנטר...לא לא זה לא קניון"..חה חה חה חה חה-... תגיד לי "עידו" עד כדי כך הציבור מטומטם
להזכיר לכולנו שבימים אלו ממש תמ"א 13 נימצאת על שולחן הניתוחים....בכל המשרדים האפשריים בכלל ובועדת ביקורת המדינה....ולמה
כי כל מיני אישורים חורגים שניתנו על ידי ראשי עיר קודמים.."רפי הוכמן" למשל בכלל ומהנדסי עיר...כמו "אסנת פוסט" למשל בפרט, ולדוגמא אביא לך רק אחת....את "כלובי הדגים" ששם הם קיבלו שימוש חורג ל-5 שנים, ואח"כ האריכו להם בעוד 5 שנים, ואני לא ניכנס כרגע איך וכיצד הם הגיעו בכלל למצב הזה בתחילת הדרך זה סיפור בפני עצמו.....ואיך אמר "עידו מור"-מהנדס העיר בשידור..." במידה והם לא יקבלו אישור הם יפנו את המתקן, מבנה....", בוקרא פיל מישמיש- יא זלימי, אתה מכיר את מערכת בית המשפט, בגצ"ים, קשרים, הון ושילטון, תגיד לי איפה אתה חי, אתה ניבחרת מבין כל המועמדים להיות לנו למהנדס עיר שיסדר לנו את העיר ולא שימשיך להרוס אותה, מהיום אתה עומד למשפט הציבור
אין חדש תחת..ה-
מבחן היה ויהיה... תוצאה יש ועוד תהיה...
פ"ש.

למעלה