מהם החיים?

מהם החיים?

לבן אדם הכי יקר לי בעולם - המפקד האחרון שהיה לי בצבא שבעצם סגר מעגל עם המ``מ שלי מהטירונות הבן אדם השני הטוב ביותר בעולם שקיים רק שהפעם אני הייתי כבר פזמנ``יק עם כבוד וגם העוזר שלו הצמוד שלו אז לא היה כאן שום דיסטנס והיה אפשר לראות יותר טוב איך אנחנו מתואמים ממש כמו זוג תאומים חשבנו כל הזמן אותו הדבר. זה בשבילך המפקד. (אמנם זה באיטלקית אבל לא היה לי מה לעשות בקשר לזה כי אם מתרגמים את זה הכל נהרס - אבל אני בטוח שאתם תופסים את הרעיון הכללי) Mi sveglio al mattino il caffè ancora caldo di ieri La pioggia sulla finestra che legge nei miei pensieri Mi chiedo dove sei amore lontano, il telefono non ha suonato Quel tuo sorriso mi fa impazzire, non posso più aspettare So che non era facile, il cuoro mio cosi fragile Si accende in un momento e vola via con il vento Mi sento una piccola onda nel mare, azzurro del amore Adesso nei miei giorni ci sei tu La vita cos`è, la vita dov`è Una spina nel cuore che mi créa dolore Se tu non ci sei La vita dov`è, la vita cos`è Un palco d`amore ma l`applauso non c`é Se tu non ci sei Dividi con me il mondo, fammi vivere ogni giorno Per restare accesa come la luce di una stella Vivere un` amore nel cielo, non c`è na cosa più bella Stringimi più forte baciami La vita cos`è, la vita dov`è Una spina nel cuore che mi créa dolore Se tu non ci sei La vita dov`è, la vita cos`è Un palco d`amore ma l`applauso non c`é Se tu non ci sei Se tu non ci sei באמת נפלא - אם מישהו מעוניין בקובץ של השיר שייצור איתי קשר באמת מומלץ.

Dovsha

New member
ייייייווווווווווווווווווווווו

אני לא מאמינה!!!!!!!!!!! שנים שנים אני מחפשת אתהמילים לשיר הזה!@!$!@#%#$^@$!!!!!!!!!1 יווווווווווווו אתה מאמין!?!?! אחרי 4 שנים באיטליה ורק עכשיו יש לי את המילים!!!!!!!! מאיפה לך!?!?!?!!? מאיפה אתה יודע אותן!?!?!?!!?!?!?! יווווווווו איזה כייף =]

אוסף של שירים

זה השיר שייצג את שוויץ בארוויזיון של שנה שעברה (2000) אני אוהב מאוד מוסיקה אירופאית יש לי בסביבות ה 6000 מ``פ 3 של שירים ביחד עם הלירקס שלהם מכל מדינות אירופה אז יש לי גם את זה... נחמד לדעת שהיית צריכה את זה

לה סימס קוסה

את בטוחה? שלחתי את זה לאי מייל שפרסמת כאן בפורום וגם קיבלתי אישור שזה עבר את יכולה לבדוק שוב - באי מייל שפרסמת כאן בפורום ועוד דבר אם לוקח לזה זמן להוריד דואר אל תחשבי שזה נתקע זה פשוט מוריד את השיר ודבר שלישי יכול להיות שהספק דואר שלך מתוכנת לא לקבל הודעות מעל קיבולת מסויימת זה הקטע צריך לבדוק את זה אם כל זה לא הבעייה - תגידי אני אשלח לך שוב

למעלה