מהי הכשרתכם לפני ותוך כדי שמבאלה?

מהי הכשרתכם לפני ותוך כדי שמבאלה?

אף אחד מכם לא הגיע לשמבאלה בלי ידע בקונג-פו. חלקכם ממש מנוסים, או לפחות לא טירונים, בחלקים שלמים ורחבים של הקונג-פו (זכרו - "קונג-פו" = טיפוח עצמי; "אמן קונג-פו" - אמן טיפוח עצמי). שתי דוגמאות: - טל כ. היא בין היתר מורה לריקודי בטן (טוב, טוב, ריקוד מזרחי, בסדר); - טל ו. היתה חובשת גדודית (אם אינני טועה) וניהלה מרפאה בהיותה קצינה בקבע. רבים מכם למדו קצת, כל מיני דברים, לפני שהגיעו לשמבאלה. חלקכם גם ממשיכים ללמוד קונג-פו (או ליתר דיוק - חלקים של הקונג-פו) במקומות שונים, תוך כדי לימודיהם בשמבאלה. אשמח אם כל אחד יחלוק כאן, איתנו, את הידע וההכשרה שהיו לו ושהוא רוכש כרגע, בקונג-פו, מחוץ למסגרת של שמבאלה. פרטו הכל: - אמנויות חשיבה / הדרכה / חיים - אמנויות מדיטציה שלמדתם - אמנויות לחימה שלמדתם - אמנויות תנועה ונשימה - קורסים מעניינים וכולי... כתבו לנו גם "איך זה" על כל אחד מהדברים, מה בעצם למדתם, איך היה ללמוד X ומה זה כולל - וכן הלאה, לפי מה שבא לכם...

~דויד~

New member
אני הייתי מורה לגלישת גלים בהואי

היתה תקופה נחמדה... האמת, זה לא מדויק. כי לימדתי שם גם שייט יאכטות, וגם הייתי מורה לטיסה בבסיס חצרים (מגמת קרב מתקדם). טוב, אולי לא הכי מדויק, אבל אני כן למדתי הילינג במשך שנתיים.

bertcat

New member
ההכשרה שלי...

חלימה שקט פנימי בהייה הליכה נכונה הדרכה בלה בלה בלה

~דויד~

New member
תגיד כמה זמן אתה כבר לומד כל

אחד מהתחומים? אני למשל למדתי קורס ב"בלה בלה בלה" למשך חודשיים בגיל 12. (הוא נקרא "פינוקיו" ובוצע מול הטלויזיה בחופש הגדול).

bertcat

New member
אני למדתי את זה

בקורס בקלטת. 99 שקלים לא כולל מע"מ. קורס מרתק ומהפנט שירתק אותך ואת בני משפחתך בימי החורף הקרים. זה כדאי. ניתן לרכוש ברחוב המקלות 17 תל אביב.

~דויד~

New member
כדאי..... עם מ. כוערת ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

chanda

New member
I don´t realy have any

previous nissaion of eduactional value for Kungfu. At least not in the way Ben asked for. All the courses and stuff I did before Kungfu with Ben are somehow not realy connected. BUT there is one BIIIIIIG connection, I did all those things because they made me feel good. Apart from that I have great Kung Fu inspiration at home, as I am the proud mother of two amazing cats, Cosmo and Lee. Cosmo and me have shared a lot of wisdom in the three years we have been together. Lee has only joined our little family two weeks ago, and turned out to be a natural Ps.For some reason I feel a bit hm "left out" because I don´t have any spiritual background . It is a bit enoying makes me feel like this material girl, which I am not. tov laila tov, am going to cuddle up with my two lovers (C & L) x love caro

היי הנה כמה דברים!!! ../images/Emo9.gif

כן אז ככה: התחלתי בגיל 5 ג´ודו בערך כמה שנים, והייתי שם אלוף במשקל שלי. אחרי כמה שנים הפסקתי.... ואז בערך מגיל 11 התחלתי ללמוד דניס הישרדות-זה שילוב של קרטה, ג´ודו וג´ו ג´יצו... הייתי גם בערך כמה חודשים בקרטה אחר... עד היום אני ממשיך בדניס הישרדות וזה חלק מלימודי הקונג פו שלי. שלכם באהבה, עידודודו הלוחם

bewilder

New member
../images/Emo35.gif

הי, במקביל לשעורים מלהיבים ומהנים של בן ההתחלתי לאחרונה להתאמן באופן עצמאי בשיטה "יוגה- אימון אינטגרלי" או Set Training. המטרה העיקרית של האימונים בשיטה זו היא לאגור "כח" ולהרחיב בעזרתו את תווח הקליטה. אך קצת קשה להתאמן בהנחיית ספרים בלבד (האם יד שמאל היא מתחת לברך או מעל האוזן?מה לעשות אם הרגל שנותרה? וכדומה). האם משיהו מכם מכיר מדריכים של ST?

רמי ד.

New member
מה עשיתי?

לפני כשנה בעקבות טראומה שעברתי בעקבות סכסוך שנתגלה בייני לבין התיאטרון שלי הבנתי באחת שאני חי במצב של חוסר מודעות כמעט מושלם כאשר לצרכי מיסוך אני נעזר בעישון כבד ובשתיה חריפה בריצה אחרי לטיפות חושניות מסוגים שונים ובנסיון נואש למצוא חן בעיני כמה שיותר עבודה בלי סוף וחוסר יכולת לאמר לא והנה במקום לשקוע בייאוש בעקבות אותה מכה החלטתי לנצל אותה כשיעור ולקח ואת האנרגיה שלה לנצל לשינוי החיים שלי ומרגע זה הוטב לי ועליתי על דרך חדשה הפסקתי באחת לעשן מכל וכל ומאז אינני שותה כלל ואפילו בירה ויין וראה זה פלא, מסתבר שאפשר לבלות היטב, ואף ל" הזרק לכל הרוחות גם ללא ואפילו יותר מאשר בתווך הכימייה לסוגיה בנוסף לכך

רמי ד.

New member
בנוסף לכך

בנוסף לכך קראתי הרבה חומר בפילוסופיה ובאסטרולוגיה (וכן בקרוב אני אתחיל לנתח מפות וממש אשמח לנתח שפני ניסיון מחברי הפורום הנכבדים) כמו כן קראתי ספרים בעניין טאנטרה וטאו (שנקרא אגב קונג פו מיני) ואני בשלבים שונים של מחקר וניסוי (בגס מדובר בעיקר במדיטאציה משותפת של בני הזוג) ובנוסף אני קורא חומר בנושא דמיון מודרך וטכניקות לשינוי כמו נאורו לינגוויסטיק פרוגרמינג וכד. כמו כן אני מעיין בכתבי אושו בנושא הזן (הספר "לא זה ולא זה") ואני לומד המון דברים חדשים כמו לעכב ואף לפוגג מחשבות והזיות שמאיימות להכנס ל"מסך" בזמן הלימוד וכמו הבוקר שחזרתי למיטה לעוד שעה שינה והנה לפני שממש נרדמתי החל אצלי חלום. מובן שנצלתי את ההזדמנות לבצע את התרגיל של בן ודמיינתי את כפות ידי ואז תוך כדי התנדנדות בין התעוררות לחלום ניסיתי לגלות דמות שאהיה בטוח שהיא מעולם החלום ואכן מצאתי אשה כזאת ולאחר מכן משניסיתי להבין מה בדיוק ראיתי מובן שהתעוררתי לגמרי ושקעתי במחשבות מודעות ורגילות רמי

למעלה