מהיא הדמות האהובה עליכם ?

snift

New member
מהיא הדמות האהובה עליכם ?

שלי - דמוי אדם, משתמש בקסמים, לא חזק ומסבי, אבל חכם ומתוחכם.

Varadin

New member
אני מעדיף NPC

כעקרון אני מעדיף להיות שה"מ, ולשחק את האלים, המלכים ודמויי האדם המטומטמים.

Gondar

New member
כהן (PRIEST)

אצלי לא משנה הגזע העיקר שהדמות תהיה כהן פנאט לאל כלשהו.

אאווין

New member
אני הייתי מעדיפה...

פייה כלשהי או עלפית... בכל אופן דמות נשית שובינסטים שכמותכם

הייתה לי דמות, חצי אדם חצי חד-קרן

מה שאהבתי בה היה הטימטום והתמימות שלה, וזה הפך את כל הסטורי ליין שלה לממש מצחיק וקליל.

snift

New member
חצי אדם חצי חד-קרן זה

מאוד מעניין. (גוף של סוס עם חלק עליון של אדם וקרן במצח ??
)

Raistlin

New member
אההה.... .

אתם מודעים לעובדה שאי אפשר לשחק חד קרן נכון ?, דבר ראשון הוא לא דמוי אנוש אב לנניח שלא נפעל לפי הכללים, אבל חצי חד קרן וחצי אדם ?! אנשים אתם מפחידים אותי

קצת יצירתיות לא הרגה אף אחת

סתם בתור דוגמא - הייתה לי דמות שהמצאתי בשבילה גזע חדש (היא לא הייתה בדיוק בנאדם וגם לא שום דבר אחר, אז המצאתי גזע חדש), מגילת חוקים שלמה של הממלכה ממנה היא באה + ההיסטוריה של הממלכה, עם היסטורית כל הקרבות של המלך שהיא הכי מעריצה, והיסטוריה משפחתית שלמה. בסך הכל זה כל הכייף - לשחק במקומות שאף אחד לא שיחק בהם
(זה היה על משקל סטאר טרק...). אחר כך שיפצרנו אותה והוספנו לה אחות תאומה אבודה, אמא, ואפילו דוד

snift

New member
אין שום בעיה לשחק דמויות שאינן

דמויי אנוש ! וחוץ מזה - כללים נוצרו על מנת שיפרו אותם
כשמחקים בסגנון חופשי - אין כללים, אם אתה מצליח לבסביר את התופעה תחת כללי העולם - זה תקין.

Varadin

New member
כל הרעיון בלשחק ../images/Emo42.gif

הוא להינות ולדמיין אם השה"מ יכול ומוכן לקבל דברים משונים והשחקן נהנה מהדמות שבחר זה רק יכול להוסיף טעם למשחק

לא לא לא... זה קצת סיפור ארוך...

קודם כל, יצור עם חלק תחתון סוס וחלק עליון אדם זה סנטאור (centaur). דבר שני, היא לא כזאת בכלל. רוב הזמן היא בדמות בן אדם, כי זה יותר נוח לה. אבל היא חייבת להיות חלק מהזמן חד קרן, אחרת היא תמות. אמא שלה הייתה אדם, ואבא שלה חד קרן (זה לא היה משהו קינקי, אבא שלה שתה איזשהו שיקוי שהפך אותו לבן אדם ופיתה את אמא שלה שתשכב איתו). בקשר לזה שהיא לא יצור - בסיגנון חופשי שאני שיחקתי לא היו שום חוקים, כל עוד השחקן בונה דמות ורקע, הכל בסדר.

דרגורן

New member
היו לי כל כך הרבה דמויות....

ב-AD&D הכי אהבתי אלף Blade Singer - אלף שהוא לוחם אמן ברמה גבוהה מאד שיודע להטיל קצת קסמים (שעובדים בעיקר בשילוב עם החרב שלו), הוא נקרא Blade Singer מכוון שהחרב שלו שורקת כשהוא נלחם ויש לו ריקודים וקסמים שהוא מטיל בעזרתה. ב-ShadowRun הכי אהבתי לשחק Hermetic Mage שמתמחה בריגול - היו לו גם יכולת טכנולוגית לא רעה וגם קסמים. ב-Champions הכי אהבתי דמות בשם CD שהייתה D.J. מוטנט שיכלה ליצר מתכות וההתקפה האהובה עליה הייתה ליצר דיסקים ולירות אותם על יריבים. בגדול אני אוהב דמויות לא חזקות שפותרות את הבעיות שלהן עם שכל ותוכניות שונות ומשונות...

דרגורן

New member
הכי הכי? גמביט! שיחקתי אותו ב

ב-Marvel super heroes והכי אהבתי לשחק אותו...

Lion_Heart

Well-known member
גמביט!!

אני גם שיחקתי אותו ו אני חייב לציין בענווה שאני חושב ששיחקתי אותו דיי טוב!

למעלה