מהו ה"קונג פו" שלכם?

נירש

New member
מהו ה"קונג פו" שלכם?

אני לא יודע אם ניסחתי את זה כמו שצריך, אבל - רציתי לדעת איך השיעורים משפיעים עליכם בכל תחומי החיים. אני מתכוון לכך שבשבילי, למשל, למרות שאני ממש בהתחלה של ההתחלה - אני כבר מרגיש שינוי "פנימי", אני פחות עצבני, יותר חיובי רוב הזמן, ובכלל - מרגיש יותר טוב כלפי עצמי. ומה איתכם

~דויד~

New member
השיעורים משפיעים. בהחלט

אני יותר עצבני, יותר רשע ויותר חסר איכפתיות כלפי יתושים. כעת שאני כבר לוחם מיומן אני מועך אותם במהירות רבה יותר....

~דויד~

New member
מעבר לכך, הבטחון העצמי שלי גבר

ולעדות: 1. יצאתי עם בחורה. 2. אני מתכון לעבוד בעבודה הכוללת גם הדרכה (לעמוד בפני אנשים...). 3. אני מרגיש יותר בטוח כשאני הולך ברחוב, או במצבי עימות. האמת היא שגדלתי בכמה סדרי גודל בחודשים האחרונים בזכות בן ושיעוריו.

wu-wei

New member
אוי, זה כל כך משפיע [בן, זה גם לעינ

כל מה שאמרתה וגם הרבה יותר מזה. אני ממש מרגישה, רואה שהתבגרתי, גדלתי כאדם עם עצמי, וכאדם שמתנהל בעולם. כלומר, הישתניתי (ועדיין) וגדלתי (ועדיין) באופן ממש מהיר -הן ביחסי עם עצמי, יחסיי הפנימיים עם העולם ובכלל, והן ביחסי עם והתייחסותי אל העולם. אני הרבה יותר בטוחה בעצמי. ב י כאדם העומד מול אחרים. הרבה יותר שלימה עם עצמי ונוחה עם עצמי. ולדוגמא, בשבילי, ההתנסות בקרבות ורכישת המיומנות (התחלת רכישתה) בקרב חופשי קשורה לחלוטין והשליכה לחלוטין על איך שאני מתמודדת עם העולם. הנקודה המקבילה היא ההתרחשות הבו זמנית של הרבה דברים, ממקומות לא צפויים, הצורך להגיב וליזום בו זמנית, הכאילו ´בלאגן´, ופתאום היכולת שלי להתנהל בתוך זה, להיות בהירה בתוך זה, להיות באיזו שהיא שליטה על העניינים... ועוד ועוד. אגב, לגבי הקרבות, עוד כשרק התחלתי להתנסות בהם (פעם פעמיים ראשונים), והיה לי ברור שזה כלי משמעותי ורב עוצמה בשבילי, ´לטפל´ בכמה דברים שהפריעו לי עם איך ש´התנהלתי´ בעולם. ברור שזה לא ר ק תירגול הקונג פו, אבל זה בפירוש הקפיץ את קצב ההתקדמות שלי עם עצמי כאדם. הכפיל, שילש את הקצב, או יותר. איזה כיף לי. איזה כיף לנו. ובן רק שתדע שכל פעם מחדש אני מודה ליקום על שזימן לי אותך, על שהוביל אותי אליך... (אני מתארת לי שהוא הביא לי את מה שחיפשתי, את מה שמשכתי אל עצמי, את מה שחשתי שרוצה -במקום מאוד מאוד עמוק) אוהבת אוהבת אוהבת

אני כל כך שמח

הרי זאת המטרה שלי ביצירת בית הספר לקונג-פו: שיהיה מקום שמלמד קונג-פו כמו שאני מאמין שצריך ללמד - ביסודיות ולעומק, בצורה אמיתית ומחוברת. איזה כיף שהמקום הזה כבר מתחיל להיות קיים... זה כזה כיף שדברים שאנחנו רוצים וחושבים עליהם, הופכים פתאום להיות מציאות!!! הפורום הזה, למשל...

unagy

New member
שנוי? בהחלט!

קודם כל אני התחלתי ללמוד בדיוק באותו יום עם ניר... אני מרגיש הרבה יותר אופטימי וחיובי... וכמובן יותר בטוח למרות שאני עדיין לא שולט באופן מוחלט... אגב: אני נהנה מכל שעור יותר ויותר.. הגעתי למצב שאני מחכה לימים רביעי ושבת... רק בשביל השיעור של בן...

למעלה