מהו אומץ ?! כנסו, אשתף אתכם מהשינוי הענק שלי

מהו אומץ ?! כנסו, אשתף אתכם מהשינוי הענק שלי

חברים יקרים , לפני כשנה שיתפתי אתכם בתהליכים קטנים / גדולים שעשיתי. בתזכורת קצרה : השלתי ממשקלי 75 ק"ג ועשיתי שינוי ענק חיצוני ופנימי. מאז קרו כל כך המון דברים....... כאשר אנו עושים צעד אחד הוא גורר ומוביל אותנו להרבה מאד צעדים משמעותיים אחרים שבהחלט מקדמים אותנו למקום הנכסף. לפני 4 שנים לערך ב13.7 כאשר עברתי את ניתוח קיצור הקיבה והתחלתי בשינוי המשמשעותי חוויתי חוויות לא קלות במקביל. אחותי ז"ל עשתה את הניתוח 3 ימים אחרי ולצערי הרב כשל! והיא נפטרה. השאירה 4 יתומים עצובים ומשפחה חסרה. לפני כחודש + ב22.7 חגגתי בענק את יום הולדתי הנפשי לשינוי הגדול ובד בבד הייתה חגיגה זו ערב לזכרה של אחותי ע"ה. זה היה ערב נשים ענק בנושא "הגשמה עצמית" וצעידה מתוך נחישות והתמודדות איתנה עם קשיים ולא משנה עד כמה קשים הם. הגשמתי חלום בערב זה. הערב היה ל350 נשים , מופק ברמה יוצאת מן הכלל , מרתק , הכולל הרצאה מפי בנושא. תוך כדי סיפורי האישי שהוא רחב הרבה יותר מהמילים הבודדות שאני מעלה כאן. והכל בשילוב מופע אומנותי של רקדניות ומציגות. אני חייבת לומר שחיי מחולקים בתחושות - ללפני ואחרי... לפני האירוע ואחריו! מאז , רכבת השינוי לא עצרה.... הצימאון להיות שם במקום בו נועדתי לו גבר ובמסגרת לימודיי כמאבחנת מקצועית במס' שיטות ומאמנת אישית החלטתי ליגוע בתחום יותר ויותר כמקצוע ולהתפרנס ממה שאני אוהבת. קראתי את הספר הנהדר "לצאת ממירוץ העכברים" של עדי אורפז. והוא אשר הנחה אותי איך לצאת ממקום עבודתי המעצבן - משרד משעמם לביטוח פנסיוני. וכיום ממש כיום אני בימי האחרונים בעבודתי המשעממת. כן ! ביקשתי פיטורין! אני מקימה בזהירות ועירנות את העסק שלי!!! בפועל אני מאבחנת מקצועית פסיכואנליטית ומאמנת אישית. תחומי העסק יתרבו בקרוב בעז"ה ברגע שאהיה יותר חופשיה לעסוק אך ורק בתחום נשגב ומדהים זה! בעברי הייתי מורה 7 שנים וסגנית מנהלת שנתיים ומאז המקרה נאלצתי לפרוש ועברתי לעבודה משרדית שקטה כ4 שנים. וכעת אני חוזרת לתחום העיסוק שלי שבא לי מהאני הפנימי שלי! ומשודרג יותר! את שנות עבודתי במשרד ניצלתי למס' דברים : 1. לעבור תהליך אישי מדהים של אימון כדי לקבל ולהשלים עם האובדן הקשה (מה שלא ציינתי שאבי נפטר 3 חודשים אחרי כתוצאה מאובדן ביתו, לחוות מוות כפול ב3 חודשים זה מעבר להיגיון) 2. למדתי המון , רכשתי ידע והתמחות בהרבה רבדים בתחום. וכיום אני יוצאת לדרך החדשה.... זה המקום בו בחרתי לשתף מליבי את ההתרגשות מצד וכמובן את ההתמודדות עם המיליה המדהימה הנקראת - שינוי! אין ספק כי הפחדים מהווים מכשול רגעי וחששות אין קץ , גם זו התמחות כיום, זו מלחמה רגעית בלדעת להניח את הפחדים בצד ולראות את היעד נכון. כתבתי אמש את החזון הענק שלי! ואני על האוטובוס...... למתעניינים אני מאבחנת מקצועית: 1. לפי שיטת הצבעים של פרופ' לושר. 2. עפ"י קלפי מודעות רבים. 3. שיטת הEFT. בנוסף - אני מאמנת אישית המתחיתי בNLP ודמיון מודרך... והכל עוד לפני............. תודה שראתם אשמח לשמוע מכם :) מחבקת בחום ואהבה אין קץ!

כל הכבוד ../images/Emo106.gif

נפלא לשמוע על הכוחות שלך ועל יכולתך לעשות שינוי ענק כזה. תמשיכי בדרך הזו.

תודה חברות יקרות :)

מילותיכן מחזקות ומטעינות אנרגיות מחודשות. וואווו וכשהתדר חיובי זה גורר אחריו עוד ועוד חיובי!

שמחה37

New member
../images/Emo24.gif ../images/Emo24.gif ועוד אחד

כאחת שירדה 50 ק"ג גם אחרי קיצור קיבה ועשתה את השינוי של החיים אני כ"כ מבינה על מה את מדברת. צר לי על אבדנה של אחותך ואביך (קראתי בעבר את סיפורך אצלנו בפורום קיצורי קיבה) כ"כ גאה בך. ריגשת אותי באמת שמחה

ronistar

New member
כל הכבוד אוריתי. אישית יש לי הרבה מה ללמוד

ממך. ובכלל, אם עשית זאת לבד, בלי שום ליווי ועזרה, זה משהו יוצא דופן. אני יודעת שכדי לעבור שינוי, יש צורך במאמן אישי צמוד. ולשם זה בין היתר צריך כסף. כשיש כסף אפשר להתקדם, אפשר להתפתח ולצמוח. כשאין כסף, יש דריכה במקום או כפי שאת עשית אוריתי היקרה. אספת את כל כוחותייך הנפשיים ופרצת לדרך חדשה מלאת מהמורות קשות מאוד והנה את כאן. אני ממש מוקסמת ומתרגשת מהסיפור האישי שלך. כל שנותר לי הוא לאחל לך בהצלחה בהמשך דרכך. נפלא פשוט לקרוא את הסיפור שלך בבוקר יום שישי זה.

שבוע נפלא ../images/Emo42.gif

לא ממש עברתי זאת לבד, שנה וחצי אחרי האובדן עברתי אימון אישי להשלמה עם המצב החדש ומשם בעצם התחלתי לראות דברים בפרספקטיבה שונה. המאמן / מטפל שלי , ליווה אותי בנאמנוצ רבה , הצליח לרכוש את ליבי עד כדי כך שטיפלנו בבעיות אחרות מסביב כמו מציאת עבודה כלבבי וכד' ומאז ועד היום אנחנו בקשר. נכון להיום אנחנו עובדים ביחד , הוא הקולגה שלי . אנחנו בקרוב מקימים עסק יחד בעז"ה שיכיל התוכו , אימונים , סדנאות , ועוד.......... וזה המיוחד באימון בניגוד לפסיכולוג . ע"י אימון מטפלים בנקודה אחת שמצמיחה טיפול במישורים שונים שלא תכננת. מה גם , שחשוב לציין ללא נכונות ונחישות ורצון עז להצליחמצד המתאמן לא יעזרו 10תהליכי אימון. מאחלת הצלחה לכול המתאמנים והמאמניםבאשר הם. שבוע מוצלח ופורה עם הרבה אהבה

למעלה