מההההההההה?

afterforever

New member
מההההההההה?

חבר´ה.... סליחה על הבורות, כן - אבל... אתם רוצים להגיד לי שבאמת נהנתם מהחלק הראשון של ההופעה??? כאילו, לשבת כמו ילדים בהצגה בזמן שהוא שר וצורח על הבמה... כי אני חייבת להגיד - שאני לא נהנתי במיוחד...

afterforever

New member
בדיוק...

בחלק הראשון נורא השתעממתי... באים להופעה של אביב כדי להשתולל, לא כדי לשבת. זה היה ממש מציק שכל פעם שנעמדנו, הושיבו אותנו. החלק השני עוד היה בסדר... ההתחלה שלו גם הייתה יבשה... אחרי זה לפחות עמדנו... לא יודעת - אבל זו לא הייתה אחת ההופעות הטובות שלו, לדעתי. לא ממש נהנתי... אני מקווה מאוד שזה לא ימשיך ככה. (אגב, זו חברה של הילדה עם הכינוי הזה... הילדה עם הכינוי הזה נגררה להופעה הזאת כהופעה ראשונה של אביב גפן... וכמו שאתם יכולים לתאר לעצמכם, היא הייתה בשוק. הבטחתי לה בלאגן - תראו מה קרה...)

באמת לא אחת ההופעות הטובות

משעממת... רגילה... לא היו שירים משו... ההפקה הייתה טובה אבל לשבת ולהשתעמם...

odin02

New member
ולזאת שקטלתי אותה (הגאה)

אז איין לך טעם טוב במוסיקה אבל עם את גאה אז הטלפון הוא........

pinibn

New member
אתם מדברים על ההופעה הזאת??

זאת שהייתה במוצ´ש??

odin02

New member
ככככןןןןן

יא פוסטמה כווווול ההופעה פשוט הייתה יפה!!!!!!!!!! ורואים שאת לא מבינה במוסיקה כי הרעיון של המוסיקה זה לא לקפוץ ולהידחף בשורות של הופעה.....

מה הקטע של לקלל?

אחד מהכיופים לדעתי! בהופעה זה שמוציאים אנרגיות ולא יושבים כמו טאטלה בשביל זה יש דיסקים בבית

afterforever

New member
לא אמרתי שאני רוצה לקפוץ ולהדחף...

אמרתי שאני רוצה לעמוד ולהנות מהמוזיקה!!! לשבת ולשמוע ת´שירים האלה... יכולתי גם בבית. בדיוק אותו דבר.

אני אוהבת את אביב..

יש לי שאלה לכולם.. למה לציפיתם?? הופעה של ממנטו מורי- תזכור למות-מוות -דיכאון-לא קפיצות וכאלה.. אחד הרגעים שאמרתי "וואלה הילד(אביב) השתנה היה הקטע שהוא אמר "בואו ננסה להיות הופעה אחת תרבותיים אז שבו בבקשה.. הקטע הראשון כל המיוחד בו שהוא היה מרגש.. ובבית כמה שלא תרצו בחיים לא תגיעו לכזאת רמה של רגש וכייף.. אני מאוד נהנתי ממהופעה.. ומאוד לא ציפיתי בכלל לקטע קפיצות והיה גם נחמד שהיה את זה.. בתור הקהל של אביב גפן שצריך להיות מתורבת אני חושבת שאנשים היום צריכים להישאר לקפוץ במקום.. והקטע שלא הרשו להדליק נרות היה קצת מבאס.. אבל חפיף.. אני ואני מקווה שכל אחד מכם אוהב את אביב גפן בגלל המוזיקה שהוא מייצר ולא בגלל שום דבר אחר.. והמדהים היה שגם בהופעה יחסית עצובה שכזאת הוא נתן הופעה מדהימה.. אם לא נהנתם.. תנסו לחשוב... אז מה אתם כן אוהבים באביב??

SMOLANIT1

New member
המממממ.......

אני ישבתי ביציע למעלה ליד כל האנשים שקיבלו כרטיסים בפרוטקציות (ולא יודעים מי זה אביב גפן) וכולם כזה ישבו בשקט במשך כל ההופעה וזה היה די מבאס... אבל בחלק השני של ההופעה (ובמיוחד בשירים האחרונים) היה ממש ממש טוב! נ.ב גם אני קיבלתי כרטיס בחינם... אמא של ידיד שלי מנגנת בהיכל התרבות אז הוא תמיד מקבל כרטיסים בחינם לכל מה שיש שם...

למעלה