מההההההההההההההההההה

MoRaN SaShA

New member
מההההההההההההההההההה

הצילומים לעונה ה-2 החלו???!?!? דיייייי אנשים בחייאתתתתת , איך משיגים אישור כניסה לאולפנים??? אני חייייייייייבת לראות את סשה! בבקשההההההה

InFecTeD LOVER

New member
תפסיקי לפתוח הודעות חדשות!!!

שמעת על שרשור???? אין כזה דבר אישור כניסה, מחכים בחוץ.

shirush3

New member
אישור כניסה לאולפנים../images/Emo182.gif

חחחחחחח זה מצחיק!

MoRaN SaShA

New member
אוקיי חשבתי שיש , אז לא אישור

אבל יש מצב שמכניסים אותך??? הייתם שם מישהו מפה,?

shirush3

New member
אני הייתי שם../images/Emo182.gif

אמ... רק אםיש לך פרוטקציות מאוד מאוד מאוד קשה להכנס מחכים להם בחוץ והם יוצאים ככה שאם באים לאולפנים 100% רואים אותם אם הם נמצאים באותו יום

AyalaN

New member
רק אם יש לך מזל גדול.

או פרוקטציות. או מזל גדול להשיג פרוטקציות.

MoRaN SaShA

New member
אה יפה.. השילוב..

מזל גדול אתה אומר ? סבבה.. ופרוטקציות, דאמיט את מי אני מכירה משם? טוב נבקש מהם לקרוא לסשה, היא יחסית מכירה אותי

AyalaN

New member
*את.

לא, את פשוט תחכי עד שהיא תצא, כמו כלבה, במשך 8 שעות.

MoRaN SaShA

New member
תגיד לי אתה פסדר?

אמרתי ' סשה מכירה אותי יחסית' אז אתה אומר לי 'לא' ?? מה הבעיה שלך? חחח

InFecTeD LOVER

New member
אוקיי

1. תלמדי לשרשר 2. היא בת, היא כבר אמרה 3. תשרשרי למי שאמרה לא 4. תלמדי לשרשר 5. משעמם לי 6. בלה 7. ביי 8. נ.ב. היא אמרה את זה כי היא חיכתה באולפנים 8 שעות. 9. ביי. 10. עגול.

AyalaN

New member
חמודה. את לא מבינה עיברית?

כמו שכבר אמרו, אני בת. לא אמרתי שהיא לא מכירה אותך, אמרתי שזה לא יעזור לך. במקרה, בעונה הקודמת, נינט הכירה אותי יחסית, גם מיה דגן הכירה אותי, גם יובל אברמוביץ' הכיר אותי יחסית, גם אורי גרוס הכיר אותי יחסית ובכל זאת עד שהצלחתי להיכנס חיכיתי כמה פעמים מעל 5 שעות.

MoRaN SaShA

New member
אה אחלה

לפחות בן אדם שלא חייב להזכיר בכל הודעה לשרשר פסדר קורה, אז לא שרשרתי סורי הדחף הזה של אנשים להתנפל עלייך כשאתה לא משרשר זה משהו זה, ממה זה בא?.. סתם כי משעמם או שיש לכם מניע כלשהו? לא פשוט שגם אני אדע.. בכל מקרה, לפעמים שמכירים אותך זה עוזר. אה ואם השומר נחמד

shirush3

New member
לא קשור לזה שלא שרשרת../images/Emo182.gif

עדיין 1% יש לך אם מכירים אותך להכנס זה ממש ממש ממש ממש קשה להכנס

למעלה