מהדורה מיוחדת של TVFights

Lhuna1

New member
היה לנו על זה דיון פה פעם... די בלתי אפשרי, אבל אבחר ברוס.

קרב 6: מערכון SNL הכי טוב אי פעם?

למי שלא יודע...
SNL = תוכנית המערכונים סאטרדיי נייט לייב שקיימת כבר 40 שנה.

זה נושא שאין לי מושג בו, אבל הנה נבחרי המשתתפים:

White Like Me - מערכון משנות ה80 עם אדי מרפי
More cowbell - מערכון משנת 2000 עם כריסטופר ווקן שכל כך ידוע שיש לו דף ויקיפדיה.
Men's Synchronized Swimming - מערכון משנות ה80 עם מרטין שורט שלא מצאתי בשום מקום.

Chandler Rulz

New member
זה באמת קשה כשאין את המערכונים באינטרנט

ואם יש אז לרוב זה לא זמין מארץ..
וגם יש 40 שנה של מערכונים לבחור..
&nbsp
בשבוע האחרון הקשבתי ב-Audiobook לספר של דיוויד ספייד (SNL מ-91 עד 95 ואח"כ התפרסם עוד יותר כדניס פינץ' ב"תהרוג אותי וזהו") והוא מדבר שם באריכות על SNL והתקופה שלו שם וכמובן מערכונים שהוא התפרסם בהם ואחד מהם הוא ה-Motivational Speaker שהוא השתתף בו עם כריסטינה אפלגייט (שהנחתה את הפרק) וכמובן כריס פארלי בתור הדמות של מאט פולי.
&nbsp
&nbsp
וכמובן גם More Cowbell הוא בלתי נשכח

קרב 7: למסיבת חג של איזו סדרה היית רוצה להכנס?

הכוונה להצטרף למסיבה של הצוות שיוצר את הסדרה (כולל שחקנים, יוצרים וכו) לא מסיבה שבתוך הסדרה.

Which TV show's real life holiday party would you want to crash?

*זאת הייתה שאלה ראשונה בסבב המהיר ולכן היה צריך לבחור בין המשרד ומחלקת גנים ונוף - אבל השאלה גם תקפה לגבי כל סדרה.

didalf

Well-known member
שיימלס

הם נראים לי קאסט כיפי

&nbsp
או למסיבה של ש"ש בגלל התחפושות של בריאן וארון.

אני הייתי הולך על הפלאש

ניסיתי לחשוב על זה לעומק, אבל בטח לא חשבתי על הכל.
&nbsp
ממה שראיתי הקאסט של הפלאש הם אנשים ממש נחמדים - גרנט גאסטין במיוחד תמיד עושה רושם של אדם חמוד. בנוסף מעניין אותי לפגוש את גרג ברלנטי.
ובגלל שלסדרה יש קשר עם החץ ואגדות המחר אני מצפה שיהיו שם גם חברי קאסט מהסדרות האלו.

אחרי התלבטות .אני אבחר בצוות של חדר החדשות

בהתחלה חשבתי שכוונה לדמיות ואז אין התלבטות בכלל.אבל ברגע שהבנתי שהכוונה לשחקנים ולא לדמויות יצא לי חשק לפגוש אותם
במיוחד לא את אוליביה שאני מעדיפה לראות מרתון של משחקי הכס מאשר לשמוע אותה

אבל חשבתי המסיבה חייבת להתרחש בין השנים 2012 ל2014
בשנים אלו אוליביה הפגינה טעם גברי משובח בהחלט

אז אי לכך ובהתאם לזאת אני מאוד אבל מאוד אשמח ללכת למסיבה של צוות של חדר החדשות ולהרוג שני ציפורים במכה

קרב 8: מי תנצח בTVFights ג'סיקה ג'ונס או סופרגירל?

זה קצת מבלבל אז שימו לב - השאלה היא לא מי תנצח בקרב, אלא מי תנצח בקרב טלוויזיה. כלומר אם שתי הדמויות יכנסו לדיון על טלוויזיה (כלומר קרב כמו הקרבות שאני מביא כאן) מי מהן תנצח?
כן, זה די מוזר...
&nbsp
ואיכשהו יש לי תחושה שעדיין לא הסברתי את זה מספיק כדי שתבינו.

didalf

Well-known member
אני רוצה להגיד ג'סיקה ג'ונס

אבל לא ממש הבנתי

אני לא ראיתי סופרגירל אבל אני מניחה ששתיהן בכלל לא רואות טלוויזיה מספיק כדי להתווכח עליה. ואת ג'סיקה זה בטח לא מעניין.

אז זהו... הבנת נכון לפחות

העניין הוא שג'סיקה באמת בטח לא רואה טלוויזיה. אם כי אני מניח שבעבר היא ראתה, אבל כיום היא לא נראית לי כמישהי שנרגעת מול טלוויזיה.
לעומת זאת קארה (השם האמיתי של סופרגירל) בהחלט עושה רושם של מישהי שנהנית מלצפות בטלוויזיה. וגם יש לא מעט רפרנסים בסדרה לתרבות פופולרית כדי להוכיח שהיא באמת רואה.
&nbsp
אבל כן, זאת שאלה הזויה ודי מטופשת.

Chandler Rulz

New member
ברור שסופרגירל..

לג'סיקה ג'ונס אין זמן (או עניין) לראות טלוויזיה בכלל

קרב 9: מי טובה יותר HBO או Showtime?

סדרות HBO לדוגמה: הסופרנוס, הסמויה, עמוק באדמה, בנות, הנותרים, משחקי הכס, עמק הסיליקון, בלש אמיתי, דם אמיתי, Looking, רומא, סקס והעיר הגדולה, הפמליה, הג'ינקס, בטיפול (האמריקאי), תרגיע, חדר חדשות... ועוד בטח שאני מפספס כרגע.
&nbsp
&nbsp
סדרות Showtime לדוגמה: שיימלס (האמריקאי), הומלנד, הרומן, ריי דונובן, Masters of Sex, האחות ג'קי, העשב של השכן, קאליפורניקיישן, הכי גאים שיש (האמריקאי), Episodes, שושלת טיודר, The Big C, פני דרדפול, United States of Tara... ועוד שאני בטח מפספס כרגע.

didalf

Well-known member
אוי שאלה טובה

מצד אחד לHBO יש את הסמויה ואוז, ומצד שני לשואוטיים יש את הכי גאים שיש ושיימלס.
שביחד עם ש"ש יוצרים את הטופ 5 של הסדרות האהובות עליי.
&nbsp
ובשואוטיים שודרה גם דקסטר שמאד אהבתי עד שהיא נהרסה.
מצד שני הומלנד והרומן זה שתי סדרות מעצבנותתת
וHBO יש גם לוקינג ועמק הסיליקון והסרט הלב הרגיל.
&nbsp
טוב סתם קשקשתי פה אני בוחרת לא לבחור.

twisted nerve1

New member
Showtime

כי לדעתי הם לוקחים יותר סיכונים מ-HBO ואולי גם כי אין להם את התווית של האיכות הם יכולים להרשות לעצמם לעשות דברים יותר מעניינים, והדמויות הנשיות שלהם הכי מעניינות מכל רשת אחרת האמת.
זה היה יכול להיות יותר התלבטות עבורי בעבר כש-HBO באמת עשו סדרות מעניינות (בתקופה של עמוק באדמה, הסופרנוס, אוז, הסמויה) אבל כיום זה לא תחרות לדעתי.
וכמובן שכחת את דקסטר בשואוטיים.

למעלה