מדריך מקוצר לספוטינג בנתב"ג

ערן שחר

New member
מי שעוד צריך הנה קוי האוטובוסים שמגיעים

לאירפורט סיטי: קווי אגד מרכזיים המגיעים לצומת אל על הינם: קו 475 - במסלול תל-אביב - צומת אל על - לוד. קו 947 - במסלול ירושלים - צומת אל על - חיפה. קו 249 - במסלול פתח תקוה – צומת אל על - לוד - רחובות. קו 313 - במסלול אשדוד - יבנה-נס ציונה-ראשון לציון - צומת אל על. קווים מרכזיים המגיעים לצומת מושב טרומן בכניסה לפארק: קו 5 - במסלול טרמיניל 3 – טרמינל 1 – טרמינל 2 – צומת מושב טרומן. קו 144 - במסלול חולון, בת ים – צריפין – צומת מושב טרומן. קו 467 - במסלול תל אביב – דרך יהוד – צומת מושב טרומן. קו 500 - במסלול תל אביב – רכבת מרכז, דרך הקריה – צומת מושב טרומן. קו 58 - במסלול בית חולים תל השומר – דרך יהוד, קריית אונו, בר אילן - צומת מושב טרומן

שאלות!

יש לי כמה שאלות: 1. אני עולה בת"א תחנה מרכזית,יורד בצומת אל על ואז מה? לאן אני הולך? 2.בחזור,אני גם לוקח קו 475 לת"א או שיש משהו אחר? חיפשתי באגד ורשם לי 475 מצומת אל על רק ללוד תחנה מרכזית.. 3.אפשר לצלם שם חופשי נכון? פעם אחרונה שהייתי בתמך נדפקתי והנחיתות בידיוק עברו ל30 ולא ראיתי כלום...

boeing 747

New member
תשובה לשאלה הראשונה

אם אתה יורד בצומת אלעל ורוצה להגיע לאיירפורט סיטי... זה שם :) לתמך המערבי אתה לוקח אוטובוס קו 5 לטרמינל 3 ומשם בערך 10-15 דקות הליכה... ובקשר לשאלה 3.. כן מותר לצלם חופשי האזורים האלה... אם בא רכב של ביטחון פשוט תגיד שאתה ספוטר ובאת לצלם... אין בעיה.. יש הסכם עם מנהל השדה. ואין מה לעשות... לעבור ממקום למקום זה חלק מהספוטינג... שבוע שעבר הייתי בתמך המערבי... עברו הנחיתות ל30 אז ללכת לטרמינל ולקחת אוטובוס לAPC...

צומת אל על

זה איירפורט סיטי? אני יורד מהאוטובוס ואני עומד ככה בתחנת האוטובוס וזו הגישה ל30?

boeing 747

New member
לא בדיוק...

אמממ.... בצומת עצמה בדיוק מאחוריך מאיפה שאתה יורד מהאוטובוס יש שביל עפר ולפניו מעין גשר כזה מברזל ישן כזה... תחצה את הגשר ותלך שמאלה... פחות או יותר זה שם...

boeing 747

New member
תוספת

איפה שתראה שם בניין רחב כזה ואיזה 2 או 3 מנופים אני לא זוכר כמה בדיוק

למעלה