מדרגות שתקועות בגרון...

אפטייט

New member
היי חוזרת אחרי המון זמן לפורום הנפלא הזה..
אנחנו על סף רכישת בית בחדש באיזור עם ביקוש אדיר והיצע מוגבל.. כך שהבית "על הנייר" ולהלן התכניות.
אני מנסה במאמץ נואש "להעיף" את המדרגות ממקומן, להצמידן לקיר בצורת ריש (?)ף או פשוט ישר למעלה ולפתוח את החלל. מוכנה לוותר על החדר והשירותים מקלחת בקומה התחתונה, אבל הקיר שתומך בממ"ד ישאר שם... אפשרי גם מדרגות "צפות" שבטח יעלו הרבה יותר..

גם הקומה העליונה בתכנון לוקה בחסר ואשמח לטייב אותה. קשה לי להאמין שהקבלן יסכים להזזה מוחלטת של המקלחות. אבל קירות ודלתות לדעתי יש סיכוי. כרגע זה רק בשלב הקוסנפטואלי כדי להגיע להבנה עקרונית עם הקבלן, בהמשך כמובן שמבינה שנצטרך ייעוץ מקצועי מלא.

** מחסן מחוץ לבית.

PLEASE HELP ME!

שתבוא עליכם הברכה ותזכו בקארמה טובה!

קבצים מצורפים

• תכנית קבלן.JPG
    תכנית קבלן.JPG
    KB 119 · צפיות: 5

רשר

Well-known member
מנהל
היי חוזרת אחרי המון זמן לפורום הנפלא הזה..
אנחנו על סף רכישת בית בחדש באיזור עם ביקוש אדיר והיצע מוגבל.. כך שהבית "על הנייר" ולהלן התכניות.
אני מנסה במאמץ נואש "להעיף" את המדרגות ממקומן, להצמידן לקיר בצורת ריש (?)ף או פשוט ישר למעלה ולפתוח את החלל. מוכנה לוותר על החדר והשירותים מקלחת בקומה התחתונה, אבל הקיר שתומך בממ"ד ישאר שם... אפשרי גם מדרגות "צפות" שבטח יעלו הרבה יותר..

גם הקומה העליונה בתכנון לוקה בחסר ואשמח לטייב אותה. קשה לי להאמין שהקבלן יסכים להזזה מוחלטת של המקלחות. אבל קירות ודלתות לדעתי יש סיכוי. כרגע זה רק בשלב הקוסנפטואלי כדי להגיע להבנה עקרונית עם הקבלן, בהמשך כמובן שמבינה שנצטרך ייעוץ מקצועי מלא.

** מחסן מחוץ לבית.

PLEASE HELP ME!

שתבוא עליכם הברכה ותזכו בקארמה טובה!
לעולם לא לוותר על חדר שינה בקומת קרקע כולל השרותים והמקלחת, בגיל 50+ תגלו כמה טוב שיש אחד כזה,
התוכנית כוללת כמה נישות בקיר חיצוני מיותרות אך כנראה הן אילוץ של מטראז' בתב"ע,
מודה שאין לי פתרון למדרגות והתכנון בסה"כ סביר,
לכן אם בכל זאת תרצו שינויים מומלץ לגשת לאדריכל/ית ולשבת עם פרוגרמה שלכם מול המוצע ולראות איך אפשר למצות יותר מהקיים,
קצת מושג מה זה פרוגרמה תמצא https://www.tapuz.co.il/threads/סקיצה-ראשונית.14637110/#post-136765602
וזה בוודאי לא "עיצוב פנים" ובכלל להזהר מתכנון של "מעצב/ת"

למעלה