מדינת ישראל - מדינת חוק

barakbl

New member
מדינת ישראל - מדינת חוק../images/Emo35.gif

הייתי בהפגנה כנגד קסטרו ליד דיזינגוף סנטר, ואני חייב לציין, שלראשונה נתקלתי ממקור ראשון בהתנהגותם של יסמ"ניקים ואין לי מה לאמר פרט מלהתבייש. להתבייש שהם אלו שמופקדים על שמירת הבטחון והסדר של כולנו. החבורה שבאה לטפל בהפגנה החוקית, הדמוקרטית והלגיטימית, פשוט התנהגה כחבורה של פרחחים. אני מתקשה למצוא הגדרה מתונה יותר שתקלע למצב. פשוט לא יאמן. יש כתבות על ההפגנה בכל האתרים הגדולים, ויתכן שבלילה גם יהיו צילומים בערוץ 2. אני איבדתי כל אמון במשטרה ובגורמי אכיפת החוק. כנראה שבשם שמירה על בעלי ההון מפני הפסדים כלכליים, אין לאף אחד בעיה להתעמר, להכות, ולעצור אזרחים שומרי חוק...

תשמע ברק, זה לא חדש

לקחו חבורה של ערסים עם תיקים פליליים יוצאי פיצוציית "אצל הרצל בשכונה" שמו עליהם מדים וקראו להם שוטרים...תחשוב שאלה אותם אנשים שנשלחו לפנות תינוקות וילדים קטנים בגוש קטיף

idansof

New member
הלוואי ומשתתפי ההפגנה שבה נכח ברק

היו זוכים לאותה סבלנות ואורך רוח שבה זכו, לפחות לעיני המצלמות, מתיישבי גוש קטיף

termometer

New member
בוקר טוב ברקיהו...../images/Emo42.gif

מתי בפעם האחרונה היית במגרש כדורגל?

supercellstorm

New member
פשוט שובר את הלב לראות את החרא

הזה...ולראות איך הדביבונים מתנגדים ולא רוצים ורואים את האחרים עוברים את הדבר המזעזע הזה. בעעעעעעעעעעעעעעעע

horfaN24

New member
אכזרי מזעזע ועשה לי בחילה.. אבל זה

קורה בכל מיני מקומות בעולם וכדאי שאנשים יידעו.

barakbl

New member
הדבר הכי טוב שאפשר לעשות, מעבר

להפצת הסרטונים והמידע, וכמובן השתתפות בהפגנות ובמשמרות המחאה (ככל הנראה, גם בשישי הבא תהיה אחת כזו), זה כמובן להחרים את קסטרו לחלוטין. לא לקנות מהם כלום. אפשר ורצוי גם לידע אותם בנושא....

niv ron

New member
הכי מזעזע לראות את הדביבון שלא מת

ובקושי נושם ומרים את הראש לאחר שהוא הופשט כולו מעורו מדהים עד כמה אנשים לפעמים חסרי לב ואטומים לסבל האחר (מי שכך מתייחס לחיות, לא יתיחס הרבה יותר טוב לאדם - נשמע כמו קלישאה אבל נכון)

תוכון1

New member
../images/Emo45.gifלפחות שיתנו איזו זריקת הרדמה

אבל כנראה לעובדים האלה שם לא ממש אכפת לראות את הסבל הזה ולהתעלל בצורה כזאת קשה-ואפילו שקל בשביל שהרגע האחרון בחיים שלהם יסתיים קצת יותר טוב הם לא מוכנים להשקיע.

supercellstorm

New member
האמת היא שגם לא הייתי מסכים ללבוש

דביבון גם אם היה "מת מייד" א. יש מספיק דברים ללבוש היום - לא חסר לנו כלום. ואם היה חסר צמר או בד אז כנראה שהיינו צדים ... כמו שבטים מסויימים באפריקה שאין להם אלטרנטיבות כעת. ב. זה פשוט מזעזע.

למעלה