מדיח כלים קטן ???

shiranShik

New member
מדיח כלים קטן ???

תגידו, יש להשיג איפה שהוא מדיח כלים קטן? לבקבוקים? ראיתי כזה באיזה מלון. זה פצפון. כמו טוסטר. לכמה צלחות וכוסות. לא מדיח הכלים הקטן הרווח. הרבבבה יותר קטן. נמאססססס לי לשטוף בקבוקיםםםםםםםםםםםם

אני כל-כך מבינה אותך...

אחד הדברים ששנאתי ביותר (בעצם עדיין כי תומר עדיין אוכל 3 בקבוקי איזומיל ביום ותוסיפי לזה גם בקבוק מים) הוא לשטוף בקבוקים. אני יודעת שיש מכשיר כזה במקומות עבודה ששמים בו כוס בודדת והוא מנקה אותה (שמים וזה מסתובב פנימה). אבל לא נראה לי שהעוצמה מספיק גדולה באמת לנקות בקבוק מלוכלך בתחליף. ואת כל החלקים כמו החלק המתברג וכו´. אולי מה שראית זה משהו שונה...

יש חברה שמייצרת מדיחי כוסות

זה קיים בחברות היי טק שונות (לחסוך זמן מהעובדים היקרים) זה נקרא פראש כאפ יש שם מקום לשתי כוסות וכמה כפיות אני מניח שאת מתכוונת לחברה הזו זה אגב לא נורא פצפון זה גם מחייב התקנת צינור מים נכנסים וצינור מים יוצאים אולי יש פטנטים זולים יותר, קומפקטיים יותר ליאור

גלי88

New member
אבל זה ממש גרוע

יש לנו "פרש-כאפ" בעבודה וזה לא שוטף טוב בכלל!!!! גם אני שוטפת המון בקבוקים ושונאת את זה אבל חוץ ממדיח כלים רגיל אין ברירה אחרת. תחשבי שזה זמני.....

שירן, המדיחים הקטנים רק שוטפים עם

סבון, והכלים לא יוצאים נקיים. אני התחלתי להכניס בקבוקים של אלה למדיח (בחום הגבוה ביותר)רק כשהיא התחילה לאכול מוצקים - עד אז, רק בסטריליזטור. גם היום - פיטמות, מכסה, ואת מחזיק הפיטמה בסטריליזטור (אסור להכניס אותם למדיח). נכון, נמאס, אבל זו עוד "הקרבה" שאנחנו עושים בשבילם.

shiranShik

New member
אסור במדיח? נדמה לי

שכתוב על הבקבוקים שאפשר להכניס את כל החלקים למדיח. אני אבדוק. יש לי את בקבוקי ה- בי פרי. אולי אני טועה. מה רע בסבון? הכלים יוצאים מבריקים אצלי (וגם נקיים). לא הבנתי למה לא להכניס למדיח כבר עכשיו. שחררי אותי ממשימה אחת......

אני לא בטוחה שהטמפרטורה מספיקה.

אין שום בעייה עם הסבון... אני לא זוכרת איפה ראיתי שאסור להכנים את המכסה ואת ה"חצאית" (כן, ככה קוראים לזה) של הפיטמה למדיח. או שקראתי על זה בחוברת הוראות, או שאמרו לי במוקד של אוונט... עד גיל מסויים (לדעתי - גיל אכילת המוצקים), חשוב לעשות סטריליזיה בגלל חיידקי החלב שמחמיצים. גם היום לפיטמות ולחצאיות אני עושה סטריליזציה מלאה (כי תמיד יש ג´יפה של חלב שמתייבשת ונידבקת). אני לא אומרת לך מה לעשות. אני משתפת אותך במה שאני עושה.

shiranShik

New member
הבנתי. אז אנחנו מסכימים על הנ"ל:

לא התכוונתי שזה מחליף את הסטריליזטור, אבל כן מחליף את השטיפה הידנית עם סבון כלים שלפני. אז אנחנו משדרים על אותו גל אם כך.

למעלה