מדוע לא הושמעה האזעקה? לאחר מטח

מדוע לא הושמעה האזעקה? לאחר מטח

של 5 בומים או 6 בומים..רצנו לממ:ד ותוך כדי נפלה עוד אחת בודדת ומההדף הדלת של הממ"ד רעדה...חברה זה מפחיד...הסתבר אחר כך שזה נפל בקרית חיים בכלל ואני גרה ליד הקריון...וההדף הגיע לכאן...אתם קולטים?....ורק לאחר מכן פעלה האזעקה..אני לא מבינה את כל המחדלים האלה..מה החלמאות הזו? כמו הסטיל שלא הפעל המיגון כי אף אחד לא האמין..משחקים פה בק...נו..באמת....הסטיל עומד מול ביירות..מה ציפיתם שיזרקו עליכם פרחים? למה לא להתכונן? הרי נתתם לחיזבאלה 5 שנים להתכונן לרגע הזה..אז לפחות תתגוננו נכון...אני כועסת מאוד....הממשלה הייתה עסוקה בשחיתויות פנימיות והזניחו את בטחון המדינה..וזה עכשיו עף לנו לפרצוף וזה כואב...אנשים נהרגים...מה הם חושבים שם? אנחנו מוקפים באויבים ועלינו להיות מוכנים כל דקה וכל שעה...אסור להיות שאננים...והמחדלים מתחילת החטיפה בכרם שלום מראים שמשהו פה סרוח.

danduuu

New member
דווקא אצלנו בקריה אחרי שהודיעו

בחדשות שנפל במפרץ אז ישר הפעילו את האזעקה..למרות שגם זה היה אחרי כמה בומים רצופים.. צודקת מצד אחד לקח להם זמן להודיע ועוד המקלטים סגורים..הם מחכים לרגע האחרון שיהיה מאוחר מדי

Fairywitch

New member
המטח הנשי- האזעקה התחילה לפני, אבל

רק 20 שניות לפני. והייתי בחוץ עם הכלב!!

Fairywitch

New member
אגב- מישהו שמע את הבום ב-2 בלילה?!

התעוררנו בבהלה, אבל לא אמרו כלום על זה מאז. מה זה יכול היה להיות

הם לא יודעים..,

שמעתי את הבום, ואז הייתי בנט,טיוי ומשטרה עד שתיים וחצי בערך,ולא היה כלום חוץ מ,גברת בודקים את זה" ושמשות מנופצות ברמות ספיר,נדמה לי? וכן,בסדר.. שמשות מנופצות,שומעים בבום שנשמע כמו על קולי,כמו פיצוץ,עד נו"ש? נו באמת..

SnoWhite3

New member
אני מרמות ספיר

וזה היה רימון, משהו פלילי חיסול חשבונות.

Kerennn Or

New member
גם אני תהיתי על זה..

שתבינו...ישנתי כששמעתי את הבום הראשון... ואז חשבתי שזה סתם ירייה אז המשכתי לישון עוד 5 דק' כמעט וכשהתעוררתי היה עוד בום-ועדיין לא הייתה זעקה! ורק אז אבא שלי בדיוק התקשר ואמר לי להיכנס לממד(הוא עובד צה"ל ואותם יש הזעיקו) ורק אחרי שניתקתי היה אזעקה... משמע 5 דק' ויותר אחרי הבום הראשון...

למעלה